image

Treningi personalne

Trening, na którym spotykam się tylko z osobą trenującą. Trwa przeważnie 60 minut. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do ćwiczącego. Trening idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzone efekty, lubisz kameralną atmosferę i potrzebujesz dodatkowej motywacji, jest to idealna propozycja dla Ciebie!

Rola trenera personalnego

Trener personalny to zazwyczaj osoba, która potrafi skutecznie zmotywować i sprawić, że trening stanie się przyjemną odskocznią od codzienności, na którą czeka się z niecierpliwością. W zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć, specjalnie dla Ciebie opracowuję indywidualny program treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Cały czas czuwam nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń oraz nad Twoim bezpieczeństwem.

Indywidualna praca z trenerem zalecana jest m.in. w przypadku osób, którym zależy na osiągnięciu wymiernych efektów w dość krótkim czasie oraz w przypadku ćwiczeń zdrowotnych, mających wpłynąć na określoną partię ciała w celu jej wzmocnienia bądź skorygowania wady. Dzięki sprecyzowanemu i indywidualnemu doborowi ćwiczeń znacznie szybciej można osiągnąć zamierzone rezultaty. Trening indywidualny jest efektywniejszy, pozwala na wykonywanie pracy odpowiedniej do poziomu ćwiczącego.

Dla kogo przeznaczony jest trening personalny?

Trening personalny przeznaczony jest dla każdego. Bez względu na to czy Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów, zwiększenie masy mięśniowej, poprawa sylwetki, zwiększenie siły czy wytrzymałości, czy po prostu chcesz aktywnie spędzić czas, trening personalny jest dla Ciebie.

Korzyści płynące z treningów personalnych

Nie będziesz nabierał złych nawyków ruchowych, ponieważ unikniesz popełniania błędów związanych z nieprawidłową techniką ćwiczeń. Tym samym zapobiegniesz kontuzjom i bolesnym urazom, ponieważ ćwiczysz z obciążeniem indywidualnie dostosowanym do Twoich możliwości i pod okiem osoby, która cały czas będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

Trening personalny to gwarancja, że czas który poświęcisz będzie czasem przeznaczonym wyłącznie na ćwiczenia. Unikniesz zbyt długich przerw między seriami, rozmów z innymi ćwiczącymi, a skupisz się przede wszystkim na efektywnym treningu i zamierzonym celu.

Świadomość, że ćwiczysz z drugą osobą zmobilizuje Cię do systematyczności i wytrwałości. Trening spowoduje, że odreagujesz stres, odpoczniesz od codziennych problemów i pełen energii zmierzysz się z kolejnymi wyzwaniami w pracy i w życiu. Dzięki treningom personalnym zyskasz możliwie najwyższą elastyczność w sposobie osiągania swoich celów.

Czas i miejsce

Prowadzimy treningi personalne dostosowane specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestnika. Wyróżnia nas elastyczny grafik treningów. Prowadzimy treningi 6 dni w tygodniu, w godzinach 7.00-21.00. Zajęcia trwają 60 min.

Treningi w domu, w studio, w plenerze! Termin i miejsce spotkania jest wcześniej ustalane.

Treningi personalne odbywają się w Studio Wu-eF przy ul. Zwycięskiej 14A.

Jak często trenować?

1 raz w tygodniu – stymulacja organizmu do rozwoju zdolności motorycznych u osób początkujących
2 razy w tygodniu – rozwój sprawności fizycznej u osób początkujących
3 razy w tygodniu – realizacja efektów treningowych u osób średnio-zaawansowanych
4–6 razy w tygodniu – utrzymanie dotychczasowych efektów i dalsza realizacja założonego celu u osób zaawansowanych. Sposób realizacji treningu dotyczy zmian w obrębie obciążenia, liczby jednostek treningowych, częstotliwości treningu, intensywności pracy, środków, metod i form treningowych. Nie wszystkie treningi muszą zostać wykonywane pod okiem trenera personalnego, niektóre treningi zostają zlecone do wykonania w domu.

Cennik

Jednorazowe uczestnictwo w 60 min treningu personalnym – 180 zł
Udział każdej kolejnej osoby w treningu personalnym – 60 zł

Dodatkowe opłaty
Opłata za dojazd (powyżej 15 min wg Google Maps) – 60 zł