image

Oferta dla firm

Co nas wyróżnia?

Acteam tworzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, którzy promują aktywny styl życia, organizując cykliczne treningi, pokazy, kursy, szkolenia oraz imprezy integracyjne na terenie całego kraju. Od 2006 roku prowadzimy systematyczne treningi nordic walking i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych. Naszym celem jest propagowanie idei zdrowego trybu życia oraz dbania o dobre samopoczucie i sprawność fizyczną poprzez codzienną aktywność ruchową.

Prowadzone przez nas treningi mają charakter ogólnorozwojowy. Skupiamy się na profilaktyce zdrowotnej oraz kształtowaniu sylwetki. Zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą i sportowym duchem. Nasi instruktorzy nie tylko uczą prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, ale sprawiają, że uczestnicy treningów doskonale się bawiąc, pozbywają się stresu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym, ale również wyposażeniem niezbędnym do przeprowadzenia imprez integracyjnych. Przygotowujemy program eventu, imprezy integracyjnej lub warsztatu na kilka godzin, a także zaplanujemy cały dzień zajęć.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Jako firma działamy na rynku od 18 lat. Jako instruktorzy prowadzimy treningi od 30 lat. Współpracowały z nami firmy, m.in. Adamed, Macopharma ,Viessmann, KRD, Górażdże Cement, Kaufland, Urząd Miasta Wrocław, Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Zdrowia, Wrocławskie Centrum Seniora oraz kilka mniejszych firm.

Proponujemy Państwu:

  • Treningi personalne i grupowe
  • Treningi funkcjonalne i prozdrowotne treningi wytrzymałościowo-siłowe
  • Treningi nordic walking i wyjazdy turystyczno-trekkingowe
  • Treningi kettlebell i giriewoj sport
  • Treningi na siłowni, w domu, w terenie
  • Kursy i szkolenia instruktorów nordic walking oraz instruktorów kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness

Prowadzimy:

  • Pokazy, wykłady, warsztaty oraz szkolenia tematyczne na targach i imprezach masowych
  • Firmowe imprezy integracyjne o charakterze sportowym
  • Szkolenia oraz zajęcia interpersonalne, które wspierają budowanie zgranego zespołu, ułatwiają komunikację w grupie, a także pozwalają zminimalizować stres w pracy i zapobiegać wypaleniu zawodowemu.
  • Doradztwo, sprzedaż i wypożyczanie wysokiej jakości sprzętu turystycznego, kijów do nordic walking i akcesoriów do aktywnego wypoczynku

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Zapewniamy profesjonalizm w realizacji Państwa oczekiwań. Każda Firma traktowana jest indywidualnie, dlatego ofertę przygotowujemy po wspólnym spotkaniu, gdy poznamy wymagania i specyfikę Państwa Firmy. Oferta dostosowana jest do charakteru i warunków pracy oraz potrzeb pracowników. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych lub własnych środków.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy.