image

Grafik treningów

Dla solistów oraz indywidualistów

Prowadzimy treningi personalne dostosowane specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestnika.

Dla wygodnych lub zabieganych

Prowadzimy treningi w najbliższej okolicy Państwa miejsca zamieszkania, jeśli zbierze się grupa, która będzie liczyła co najmniej 8 osób. Zapytaj znajomych i sąsiadów, czy nie chcieliby sprawdzić, dlaczego nordic walking staje się coraz bardziej popularnym sportem w naszym kraju.

W grupie znajomych

Prowadzimy treningi, które odbywają się w grupie kilku, kilkunastoosobowych (czasem w treningu uczestniczy nawet kilkadziesiąt osób). Każdego uczestnika treningów traktujemy indywidualnie – oferując kompleksowe usługi, odpowiadamy na różnorodne potrzeby.

Terminy i miejsca treningów grupowych

Partynice

Zbiórka: parking sklepu Aldi przy ul. Zwycięskiej 7 (przy samym wejściu do sklepu). Parking jest duży, utwardzony i dobrze oświetlony.

Termin: poniedziałek, środa, piątek w godz. 19.30-21.00.

Prowadzący: Marcin Wroński (+48 508 287 007), Marta Żebrowska (+48 697 020 959)

Dojazd: autobusy: 113, 127, 144, 112, tramwaje: 7,17

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach nordic walking w jednym z zabytkowych miejsc Wrocławia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice, który wybudowano w 1907 r. W czerwcu 2019 r. oddano do użytku ścieżkę pieszo-biegową otulającą tor wyścigowy o długości 3,5 km. Ścieżka rekreacyjna służy mieszkańcom do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, ale też po prostu do odpoczynku i rekreacji. Wokół ścieżki nasadzono kilka tysięcy roślin: drzew, krzewów, kwiatów, utworzono łąki kwietne, tereny zielone zostały oczyszczone i poszerzone. Powstało także nowe, bezkolizyjne przejście dla koni schodzących z toru wyścigowego. Wiadukt będący częścią ścieżki rekreacyjnej stanowi jednocześnie świetny punkt widokowy, nie tylko w czasie gonitw i imprez hippicznych. W ramach inwestycji powstały także cztery dodatkowe wejścia na tor od Wysokiej, ul. Ołtaszyńskiej i parkingu przy ul. Zwycięskiej. Atrakcyjność i dostępność tego miejsca wzrosła jeszcze bardziej w grudniu 2022 r. po wykonaniu oświetlenia ścieżki pieszo-biegowej na całej długości.

Bez wątpienia Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym i otwartym na odwiedzających miejscem, szczególnie poza dniami wyścigowymi. Dzięki ukończonej inwestycji tor wyścigowy, oprócz swojej podstawowej funkcji pełni obecnie rolę parku na południu Wrocławia.

Przyjdź, zobacz i odkryj Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice podczas treningów nordic walking razem z Acteam!

Park Grabiszyński

UWAGA: Treningi w Parku Grabiszyńskim czasowo zawieszone.

Zbiórka: parking wzdłuż ul. Racławickiej – z tyłu Górki Skarbowców

Termin: wtorek w godz. 19.30-21.00

Prowadzący: Marcin Wroński (+48 508 287 007), Marta Żebrowska (+48 697 020 959)

Dojazd: autobusy: 126, 133

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach nordic walking w jednym z zabytkowych miejsc Wrocławia w Parku Grabiszyńskim. Park ten, o powierzchni 48 ha, położony jest pomiędzy al. Gen. J. Hallera i rzeką Ślęzą. Powstał na terenie dawnego cmentarza niemieckiego, którego pozostałości zachowały się w parku do czasów obecnych. Na terenie parku znajduje się także Cmentarz Żołnierzy Polskich, Cmentarz Żołnierzy Włoskich oraz Pomnik Wspólnej Pamięci. W latach 60. XX wieku znajdowało się tu krematorium i obok niego kolumbaria. Na obrzeżach Parku Grabiszyńskiego pozostały jeszcze powojenne polskie groby, zasypane studnie przy alejkach oraz polne kamienie ze śladami napisów.

Oprócz licznych walorów kulturowych w Parku Grabiszyńskim wyróżnić można wiele atrakcji rekreacyjnych, m.in. aleję lipową, rozległe polany wypoczynkowe nad rzeką Ślęzą, ścieżki zdrowia, siłownia na świeżym powietrzu, trasy rowerowe, pole golfowe, wzgórze Mała Sobótka, Lasek Oporowski i wiele innych.

Trasa biegowa na terenie Parku Grabiszyńskiego liczy 5,32 km, w większości jest osłonięta od wiatru i słońca dzięki wysokim drzewom. Każdy kilometr oraz kierunek biegu jest oznakowany, co sprzyja mierzeniu tempa biegu i dobrej orientacji. Podłoże jest szutrowe, co powoduje, że idealnie nadaje się nie tylko do biegania, ale także do uprawiania nordic walking.

Park Grabiszyński to bardzo piękny i rozległy teren kryjący w sobie wiele tajemnic.

Przyjdź, zobacz i odkryj Park Grabiszyński podczas treningów nordic walking razem z Acteam!

Park Zachodni

Zbiórka: parking naprzeciwko wejścia do hotelu Orbita, ul. Wejherowska 34

Termin: sobota w godz. 9.00-10.30

Prowadzący: Marcin Wroński (+48 508 287 007), Marta Żebrowska (+48 697 020 959)

Dojazd: autobusy: 119, 126, 127, 128, 129

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach nordic walking w historycznym miejscu Wrocławia – w Parku Zachodnim. Park ten, o powierzchni ok. 75 ha, powstał w latach 1897-1899 i obecnie położony jest w obrębie ulic Lotniczej, Pilczyckiej, Kozanowskiej i Popowickiej.

Kompleks zieleni został założony na terenie dawnych cmentarzy: komunalnego, żydowskiego, katolickiego cmentarza parafii św. Mikołaja oraz cmentarzy poniemieckich. Na terenie parku, do czasów obecnych, zachowały się m.in. fragmenty żeliwnych krzyży, kamienne nagrobki, secesyjna figura anioła na postumencie, modernistyczne kwietniki i sadzawki oraz stanowisko artyleryjskie z podziemnym schronem w pobliżu nowego cmentarza Żydowskiego.

Obecnie park Zachodni stanowi teren rekreacyjny mieszkańców zachodniej części Wrocławia. Znajdują się tutaj m.in.: liczne ścieżki o doskonałym podłożu do uprawiania nordic walking, a także do biegania, boisko do gier sportowych, place zabaw, liczne polany powstałe w starorzeczu Odry, grobla Kozanowska łącząca Kozanów z parkiem Popowickim, hala sportowo – rekreacyjna Orbita.

Trasa biegowa w Parku Zachodnim ma długość 1,9 km. Prowadzi alejkami parkowymi, o naturalnym podłożu, wśród wysokich drzew stanowiących doskonałą osłonę od słońca i wiatru.

Przyjdź, zobacz i odkryj Park Zachodni podczas treningów nordic walking razem z Acteam!

Cennik treningów nordic walking

Z treningów możecie korzystać na trzy sposoby:

  • Karty – jeśli posiadasz kartę FitProfit, Medicover Sport, MultiSport, PZU Sport możesz uczestniczyć w treningach bez dodatkowych opłat.
  • System karnetów – czym więcej wykupisz treningów tym taniej.
  • Opłata jednorazowa za każdy trening
  • Trening personalny – dostosowany specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestnika. Termin i miejsce spotkania jest ustalane indywidualnie

UWAGA: Kije można wypożyczyć u trenera przed treningiem. Mogą Państwo także liczyć na profesjonalne rady dotyczące sprzętu oraz stroju sportowego.

UWAGA: ze względu na niesprzyjającą pogodę treningi mogą być odwoływane. W przypadku niepewnej pogody prosimy przed treningiem o zaglądanie na stronę lub kontakt z instruktorem. Niestety nie jesteśmy w stanie każdego poinformować o odwołanym treningu.