image

Szkolenia górskie

Prowadzimy indywidualne treningi wyjazdowe dostosowane specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestników. Treningi odbywają się w górach polskich (m.in. Rudawy Janowickie, Góry Stołowe, Góry Izerskie, Karkonosze, Tatry Zachodnie, Tatry Wysokie) we wcześniej ustalonym miejscu i terminie, w kameralnych grupach liczących maksymalnie 4 osoby.

W trakcie marszu nauczymy Was jak efektywnie wykorzystywać sprzęt podczas górskich wędrówek, w tym kije, zarówno w nordic walking oraz w trekkingu. Wskażemy przydatny ekwipunek podczas wędrówek górskich oraz nauczymy jak bezpiecznie poruszać się po polskich górach unikając przeciążeń i ewentualnych kontuzji. Udzielimy praktycznych porad pakowania plecaka na jedno i kilkudniowe wypady w góry oraz odżywiania podczas całodziennej wędrówki. Nauczymy Was jak posługiwać się mapą i orientować się w terenie.

Zadzwoń i zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Opłata za udział w treningu wyjazdowym zawiera:

  • opracowanie programu tj. miejsca zbiórki, trasy przejść, miejsca ćwiczeń i odpoczynku, tematyki szkoleń
  • koordynację treningu wyjazdowego w trakcie jego trwania
  • udział w poszczególnych prelekcjach
  • całodniową opiekę instruktora Acteam

Dodatkowe opłaty

Uczestnicy każdorazowo sami pokrywają koszty dojazdu, wyżywienia, ewentualnych noclegów podczas treningu wyjazdowego, ubezpieczenia NNW oraz wszelkich dodatkowych atrakcji podczas poszczególnych treningów wyjazdowych (m.in. biletów wstępu, opłaty za wypożyczenie sprzętu).