image

Acteam - o nas

Acteam Marcin Wroński jest pierwszą firmą na rynku wrocławskim zajmującą się profesjonalnie kursami oraz treningami nordic walking. Działalność prowadzimy od lutego 2007 roku. Jednak na rynku już funkcjonowaliśmy dużo wcześniej, bo od września 2005 roku.

Dlaczego warto współpracować z Acteam?

Jako pierwsi wprowadziliśmy treningi nordic walking we wrocławskich parkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej, trenując naszych wymagających i jednocześnie zadowolonych klientów. Firma Acteam powstała z naszych idei, przekonań i chęci wprowadzenia zmian. Od zawsze wydawało nam się, że od życia należy wymagać czegoś więcej niż standardowe osiem godzin w pracy, ciepły obiad i wygodny fotel przed telewizorem.

Acteam Marcin Wroński – misja i wizja

Najważniejszy dla nas jest człowiek. Każdego uczestnika treningów traktujemy indywidualnie – oferując kompleksowe usługi, odpowiadamy na różnorodne potrzeby. Budujemy relacje oparte na bezpieczeństwie, empatii i zaufaniu. Pracujemy w zgranym zespole, a dobre stosunki między nami przekładają się na pozytywną atmosferę, która udziela się naszym klientom. Działamy profesjonalnie i z pasją – wierzymy, że poprzez zaangażowanie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprawiamy jakość ludzkiego życia.

Pragniemy stworzyć przyjazną przestrzeń, w której w holistyczny sposób zostaną zaspokojone różnorodne potrzeby naszych klientów. Stawiamy na atmosferę, zaufanie i otwartość, tak by każdy uczestnik treningów będzie czuł się bezpiecznie. Chcemy stale się rozwijać i doskonalić, aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie i tworzyć zespół zaangażowanych profesjonalistów. Naszym głównym celem jest, by dzięki naszej pracy ludzie byli zdrowsi i czuli się bardziej szczęśliwi.

Dołącz do Acteam i zacznij żyć aktywnie!

Acteam to znacznie więcej niż treningi nordic walking

Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy od 18 lat promują nordic walking we Wrocławiu. Prowadzą nieprzerwanie systematyczne treningi i uczestniczą w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych. Acteam to również sposób na szerzenie idei zdrowego trybu życia i dbania o dobre samopoczucie i sprawność fizyczną poprzez codzienną aktywność ruchową. Treningi prowadzone przez Acteam to nie zwykły spacer z kijami. Udoskonalisz podczas nich technikę nordic walking, wykonasz odpowiednie ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem kijów. Początek zajęć zwykle wiąże się z rozgrzewką, a kończy ćwiczeniami rozciągająco – wyciszającymi.

Treningi prowadzone przez Acteam mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki. Innymi słowy: ćwiczysz nie robiąc sobie krzywdy. W grupowych treningach nordic walking udział biorą także osoby z grupy podwyższonego ryzyka, m.in. diabetycy oraz kobiety ciężarne. U nas nauczysz się, jak wykorzystywać potencjał nordic walking do swoich celów. Indywidualne podejście, doradztwo, jak i również sprzedaż sprzętu sportowego, czynią Acteam partnerem, któremu warto zaufać.

Pragniemy pokazać, że nowoczesne podejście do treningu nawet w rekreacji ruchowej to podejście interdyscyplinarne. To właśnie powoduje, że wyjątkowo popularne stało się tak zwane funkcjonalne podejście do treningu. Osiąganie dobrych wyników w treningu sportowym czy rekreacji ruchowej wymaga wieloaspektowego i indywidualnego podejścia do każdej osoby. W funkcjonalizacji i indywidualizacji treningu z pomocą przychodzi fizjoterapeutyczny sposób analizy struktury ruchu, jego ergonomizacja, czynnościowa diagnostyka niedomogów czy dysfunkcji. Dlatego też w naszym podejściu do treningu personalnego oraz grupowego stosujemy prace w zespole specjalistów z pokrewnych sobie dziedzin.

Celem tej współpracy jest spowodowanie, że funkcjonalność to nie tylko zwiększenie wydajności czy bliższe naturalnym wzorce ruchowe, ale też wyniesienie treningu do rangi zachowania powodującego szerzej zakrojone adaptacyjne zmiany sięgające nawet psyche. W tego rodzaju filozofii chodzi nie tylko o wydolność różnych układów fizis, ale także o rolę adaptacyjnego naprawiania subtelnych zaburzeń funkcjonowania, które trwając przez długi czas potrafią doprowadzić do poważnych patologii.

Sprawdź opinie o nas!