image

Opinie klientów

"Nareszcie znalazłam swoje miejsce. W Acteam każdy trening jest wielką niespodzianką, wyzwaniem i radością. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną, świetnie przygotowaną kadrę. A atmosfera - nigdy wcześniej i nigdzie indziej nie było tak na zajęciach w grupie.
Polecam, polecam, polecam :D"

Agnieszka

"Uważam firmę Acteam za najlepszą na rynku oferującą treningi nordic walking połączone z treningiem funkcjonalnym. Od pierwszego razu widać profesjonalne podejście instruktorów, którzy potrafią zaangażować grupę. Swoją przygodę z Acteam rozpocząłem 2.5 roku temu i zawsze treningi były ciekawie, sprawnie i profesjonalnie prowadzone. Teraz sam prowadzę treningi w jednym z parków i zachęcam wszystkich do podjęcia się tej właśnie aktywności fizycznej - na świeżym powietrzu."

Adrian

"Trenerzy przemili, zaangażowani i pomocni, same treningi efektywne i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Tego właśnie szukałam - spotkania dają mi ogromną satysfakcję i motywację do aktywności fizycznej i ruchu! Polecam każdemu!"

Klaudia

"Profesjonalne podejście do klienta w każdej grupie wiekowej. Przemili instruktorzy, którzy wszystko dokładnie wytłumaczą i rozpoczęcie przygody z Nordic walking od razu stało się radością. Polecam i na pewno będę wracał - i oczywiście czekam na kolejne wyjazdy terenowe"

Michał

"Zdecydowanie polecam. Instruktorzy bardzo profesjonalni, wymagający, zaangażowani, każdego zmotywują do działania. Zajęcia przygotowane bardzo perfekcyjnie. Atmosfera na treningach cudowna. Spotkania z całym zespołem to wspaniała przygoda."

Iwona

"Rozpoczynając sześć lat temu treningi NW w Acteam, nie sądziłem że ta aktywność tak mnie pochłonie. Dzięki profesjonalizmowi trenerów, Marcina i Marty, każdy trening to niepowtarzalne zestawy ćwiczeń uaktywniające nasze ciała przy świetnej atmosferze grupy ćwiczących. Systematyczne uczęszczanie na treningi pozwoliły mi, już po czterech miesiącach od wszczepienia endoprotezy biodra, na powrót do normalnego życia zawodowego i wznowienia treningów. Dlatego serdecznie polecam, zapraszam i do zobaczenia ..."

Andrzej

"Gorąco polecam. Trenerzy zawsze bardzo zaangażowani. Każdy trening jest dokładnie zaplanowany. Dodatkowym dużym plusem jest także atmosfera, która panuje na zajęciach. Zdecydowanie warto skorzystać z oferty Acteam."

Agnieszka

"Zdecydowanie polecam! Profesjonalnie prowadzone treningi, zaangażowani trenerzy i zawsze super atmosfera!"

Magdalena

"Odkąd ćwiczę z Acteam, zaczęłam postrzegać swoje ciało jako integralną całość. Nie ma czegoś takiego jak "tylko nogi" albo "tylko ręce". Są jeszcze i brzuch! i plecy! Myślę, że trening, wydawałoby się niezbyt ciężki a przede wszystkim naturalny sposób (bo cóż może być naturalniejszego dla człowieka od chodzenia), pozwolił mi skupić uwagę na kolejno angażowane części ciała. Uważam to za jedną z głównych zalet treningów, ponieważ odkrywam, że świadomość swojego ciała jest arcyistotna."

NWalker

"Dzięki systematycznym treningom uzyskałem lepszą kondycje fizyczną jak i psychiczną, jednocześnie tracąc przy tym kilkanaście zbędnych kilogramów. W życiu prywatnym nabrałem pewności siebie i chęci do dalszego uprawiania rożnego rodzaju sportów. Poprzez treningi nordic walking zmieniłem styl życia i jest to coś czego szukałem do tej pory, poza tym poznałem grono nowych przyjaciół, których sobie cenie. Mam nadzieję, że będzie to trwać jak najdłużej."

Jacek