Acteam

TRENINGI PERSONALNE

Personalne treningi funkcjonalne

Pragniemy pokazać, że nowoczesne podejście do treningu nawet w rekreacji ruchowej to podejście interdyscyplinarne. To właśnie powoduje, że wyjątkowo popularne stało się tak zwane funkcjonalne podejście do treningu.

Osiąganie dobrych wyników w treningu sportowym czy rekreacji ruchowej wymaga wieloaspektowego i indywidualnego podejścia do każdej osoby. W funkcjonalizacji i indywidualizacji treningu z pomocą przychodzi fizjoterapeutyczny sposób analizy struktury ruchu, jego ergonomizacja, czynnościowa diagnostyka niedomogów czy dysfunkcji.


Dlatego też w naszym podejściu do treningu zarówno personalnego jak i grupowego stosujemy prace w zespole specjalistów z pokrewnych sobie dziedzin.

Celem tej współpracy jest spowodowanie, że funkcjonalność to nie tylko zwiększenie wydajności czy bliższe naturalnym wzorce ruchowe, ale też wyniesienie treningu do rangi zachowania powodującego szerzej zakrojone adaptacyjne zmiany sięgające nawet psyche. W tego rodzaju filozofii chodzi nie tylko o wydolność różnych układów fizis, ale także o rolę adaptacyjnego naprawiania subtelnych zaburzeń funkcjonowania, które trwając przez długi czas potrafią doprowadzić do poważnych patologii.


Kontakt do trenerów

Marcin Wroński tel. +48 508 287 007

Marta Żebrowska tel. +48 697 020 959


Czas i miejsce

Prowadzimy treningi indywidualne dostosowane specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestnika. Zajęcia trwają 60 min. Miejsce spotkania jest wcześniej ustalane.

Treningi odbywają się m.in. w studiu Reforma Strefa Treningu Funkcjonalnego - Bulwar Ikara 23, w gabinecie fizjoterapeutycznym Physioteam Sławomir Chomiak - ul. Manganowa 7/3 oraz w sali ćwiczeń na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice - ul. Zwycięska 2 znajdującej się przy Barze Siesta.

Preferujemy treningi funkcjonalne outdoor na terenie wrocławskich parków i terenów zielonych. Prowadzimy również treningi u klienta w domu.

Cennik

Jednorazowe uczestnictwo w 60 min personalnym treningu funkcjonalnym – 100 zł

Udział każdej kolejnej osoby w treningu personalnym – 25 zł

Dodatkowe opłaty

Opłata za salę – 20 zł

Dojazd do klienta do domu – 20 zł


Kontakt do trenerów

Marcin Wroński tel. +48 508 287 007

Marta Żebrowska tel. +48 697 020 959  

Zapraszamy na treningi

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit FitFlex OK System TCMZ Miasto w Formie Wrocławianie na Polanie Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ Leki Exel Skalnik Mactronic

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959