Acteam

O Nas

Acteam jest pierwszą firmą na rynku wrocławskim zajmującą się profesjonalnie szkoleniami i treningami nordic walking. Działalność gospodarczą prowadzimy od lutego 2007 roku. Jednak na rynku już funkcjonowaliśmy dużo wcześniej, bo od  września 2005 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy ponad 5000 osób.  

Jako pierwsi wprowadziliśmy treningi nordic walking we wrocławskich parkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej trenując naszych wymagających i jednocześnie zadowolonych klientów. Firma Acteam powstała z naszych idei, przekonań i chęci wprowadzenia zmian. Od zawsze wydawało nam się, że od życia należy wymagać czegoś więcej niż standardowe osiem godzin w pracy, ciepły obiad i wygodny fotel przed telewizorem.

Misja Acteam

Najważniejszy dla nas jest człowiek. Każdego uczestnika treningów traktujemy indywidualnie - oferując kompleksowe usługi odpowiadamy na różnorodne potrzeby. Budujemy relacje oparte na bezpieczeństwie, empatii i zaufaniu. Pracujemy w zgranym zespole, a dobre stosunki między nami przekładają się na pozytywną atmosferę, która udziela się naszym klientom. Działamy profesjonalnie i z pasją - wierzymy, że poprzez zaangażowanie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprawiamy jakość ludzkiego życia.

Wizja Acteam

Pragniemy stworzyć przyjazną przestrzeń, w której w holistyczny sposób zostaną zaspokojone różnorodne potrzeby naszych klientów, gdzie będzie panowała atmosfera zaufania i otwartości, a każdy uczestnik treningów będzie czuł się bezpiecznie. Chcemy stale się rozwijać i doskonalić, aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie i tworzyć zespół zaangażowanych profesjonalistów. Naszym głównym celem jest, by dzięki naszej pracy ludzie byli zdrowsi i czuli się bardziej szczęśliwi. 


Weź zdrowie w swoje ręce!
Dołącz do Acteam i zacznij żyć aktywnie!
Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959