Acteam

O Nas

Acteam jest pierwszą firmą na rynku wrocławskim zajmującą się profesjonalnie szkoleniami i treningami nordic walking. Działalność gospodarczą prowadzimy od lutego 2007 roku. Jednak na rynku już funkcjonowaliśmy dużo wcześniej, bo od 2005 roku. W tym czasie przeszkoliliśmy ponad 3000 osób.  

Jako pierwsi wprowadziliśmy treningi nordic walking we wrocławskich parkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej trenując naszych wymagających i jednocześnie zadowolonych klientów. Firma Acteam powstała z naszych idei, przekonań i chęci wprowadzenia zmian. Od zawsze wydawało nam się, że od życia należy wymagać czegoś więcej niż standardowe osiem godzin w pracy, ciepły obiad i wygodny fotel przed telewizorem.


Wellness, czyli aktywne życie z Acteam

Życiu trzeba czegoś, co nada mu barwę i smak; czegoś, czemu oddamy się z pasją i zaangażowaniem. Dla nas tym czymś stała się idea Wellness. Dbanie o dobry stan fizyczny i psychiczny, o dobre samopoczucie poprzez aktywny tryb życia i odpowiednią dietę.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zdrowie, to nie tylko stan braku choroby, a stan równowagi organizmu czyli ciała, ducha i umysłu, który utrzymywany stale, wywołuje u nas dobre samopoczucie.

Wellness, to także filozofia i styl życia, relaks i energia, odpowiednia dieta i aktywność fizyczna, dbanie o urodę oraz o środowisko naturalne czyli wszystko to, co powoduje, że czujemy się dobrze i komfortowo.

Wybór takiego stylu życia dostarcza wiele energii, daje poczucie młodości, zadowolenia z siebie i swoich osiągnięć w życiu zawodowym i prywatnym, zgrabną sylwetkę, odporność na stres i wiele chorób.

Obecnie ten zdrowotny trend zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie. W dobie chorób cywilizacyjnych, wynikających ze spożywania masowo przetworzonej żywności, z zanieczyszczenia środowiska przyrodniczego oraz z mniej aktywnego stylu życia, ludzie zrozumieli, że o dobry stan zdrowia można zadbać samemu, a nie tylko poświęcić się pracy zawodowej.


Weź zdrowie w swoje ręce!
Dołącz do Acteam i zacznij żyć aktywnie!
Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit FitFlex OK System TCMZ Miasto w Formie Wrocławianie na Polanie Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ Leki Exel Skalnik Mactronic

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959