Acteam

TRENINGI NORDIC WALKING

Dla kogo Nordic Walking?

Bez względu na wiek czy płeć – każdy może spróbować swoich sił. Wystarczą sportowe buty, kije – i możesz ruszać w drogę! Wybierz się na pieszą wędrówkę po zdrowie! Spacer nordycki łączy w sobie zalety wypoczynku na świeżym powietrzu wraz z aktywnością fizyczną.

Nordic walking to aktywność stworzona dla wszystkich. To świetny sposób na zyskanie i utrzymania dobrej kondycji swojego ciała. Serce, mięśnie, układ krwionośny – na każde z nich dobroczynny wpływ ma nordic walking. Od Ciebie zależy, czy będziesz trenować łagodnie, odprężając się przy tym, czy bardziej dynamicznie i intensywnie, poprawiając znacznie sprawność fizyczną, kształtując sylwetkę i gubiąc kilogramy!

Nordic walking to przede wszystkim ruch. To nowa forma aktywności ruchowej, która łączy w sobie fitness i turystykę. Nordic walking łączy w sobie prostotę marszu, intensywność narciarstwa biegowego, wszechstronność fitness, przestrzenie trekkingu, wpływ na stawy zabiegów fizjoterapeutycznych i dobrą zabawę wspólnych wycieczek.


Jak zacząć?

Niezwykle istotne jest, aby pierwsze kroki w Nordic Walking stawiać pod fachowym okiem wykwalifikowanego Instruktora (np.: INWA Nordic Walking), gdyż to bardzo ułatwi i przyśpieszy opanowanie prawidłowej techniki chodzenia z kijami, co z pewnością zaprocentuje podczas dalszych treningów. Dużo prościej nauczyć się prawidłowych podstaw, niż później wykorzeniać złe nawyki.

O Nordic Walking mówi się, że to jedna z bardziej towarzyskich form aktywnego spędzania czasu a przekonać się o tym można biorąc udział w organizowanych przez Acteam treningach.


Sprawdź, gdzie prowadzimy nasze treningi nordic walking


Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959