Acteam

TRENINGI NORDIC WALKING

Dla kogo Nordic Walking?

Bez względu na wiek czy płeć – każdy może spróbować swoich sił. Wystarczą sportowe buty, kije – i możesz ruszać w drogę! Wybierz się na pieszą wędrówkę po zdrowie! Spacer nordycki łączy w sobie zalety wypoczynku na świeżym powietrzu wraz z aktywnością fizyczną.

Nordic walking to aktywność stworzona dla wszystkich. To świetny sposób na zyskanie i utrzymania dobrej kondycji swojego ciała. Serce, mięśnie, układ krwionośny – na każde z nich dobroczynny wpływ ma nordic walking. Od Ciebie zależy, czy będziesz trenować łagodnie, odprężając się przy tym, czy bardziej dynamicznie i intensywnie, poprawiając znacznie sprawność fizyczną, kształtując sylwetkę i gubiąc kilogramy!

Nordic walking to przede wszystkim ruch. To nowa forma aktywności ruchowej, która łączy w sobie fitness i turystykę. Nordic walking łączy w sobie prostotę marszu, intensywność narciarstwa biegowego, wszechstronność fitness, przestrzenie trekkingu, wpływ na stawy zabiegów fizjoterapeutycznych i dobrą zabawę wspólnych wycieczek.


Jak zacząć?

Niezwykle istotne jest, aby pierwsze kroki w Nordic Walking stawiać pod fachowym okiem wykwalifikowanego Instruktora (np.: INWA Nordic Walking), gdyż to bardzo ułatwi i przyśpieszy opanowanie prawidłowej techniki chodzenia z kijami, co z pewnością zaprocentuje podczas dalszych treningów. Dużo prościej nauczyć się prawidłowych podstaw, niż później wykorzeniać złe nawyki.

O Nordic Walking mówi się, że to jedna z bardziej towarzyskich form aktywnego spędzania czasu a przekonać się o tym można biorąc udział w organizowanych przez Acteam treningach.


Sprawdź, gdzie prowadzimy nasze treningi nordic walking


Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959