Acteam

OFERTA DLA FIRMSzanowni Państwo,

Niniejsza oferta jest skierowana do zarządów firm, których celem jest stworzenie pakietu sportowo-rekreacyjnego dla pracowników swojej firmy. Nasz klub sportowy wychodzi ze swoją ofertą do przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu codziennym oraz jakie korzyści można za jej pośrednictwem osiągnąć. Jesteśmy przekonani, że dostrzegą Państwo w naszej propozycji nawiązania współpracy bezpośrednie korzyści dla Państwa, dla Państwa firmy oraz dla samych pracowników.

Naszym zdaniem korzyści, które Państwo mogą osiągnąć są bardzo wymierne i można do nich zaliczyć:

– tworzenie dobrego wizerunku pracodawcy w oczach pracownika,

– podnoszenie atrakcyjności stanowiska pracy,

– wzmocnienie u pracownika cech, które doskonale można zaimplementować w pracy zawodowej, należy do nich zaliczyć:

– sumienność,

– koncentrację,

– dokładność,

– systematyczność.


Warto nadmienić, że systematyczne wykonywanie ćwiczeń wpływa bezpośrednio na:

– odreagowanie stresu, co wpływa na usposobienie pracownika do wykonywanych obowiązków,

– polepszenie samopoczucia,

– poprawę stanu zdrowia, co wpływa na obniżenie kosztów leczenia i mniejszą absencję chorobową,

– wzrost energii i motywacji, co przekłada się na zaangażowanie w pracę,

– poprawę własnego wizerunku,

– nabycie pewności siebie w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego.

Jak Państwo widzą większość z wymienionych korzyści, które pozwoliliśmy sobie przytoczyć wpływają na ukształtowanie charakteru pracownika, z którego pracy bylibyście Państwo niewątpliwie zadowoleni. 


Co nas wyróżnia?

Acteam tworzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, którzy promują treningi funkcjonalne,  organizując cykliczne zajęcia, pokazy, warsztaty, szkolenia oraz imprezy integracyjne na terenie całego kraju. Od 2006 roku prowadzimy systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych. Naszym celem jest propagowanie idei zdrowego trybu życia oraz dbania o dobre samopoczucie i sprawność fizyczną poprzez codzienną aktywność ruchową.

Prowadzone przez nas treningi mają charakter ogólnorozwojowy. Skupiamy się na profilaktyce zdrowotnej oraz kształtowaniu sylwetki. Zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą i sportowym duchem. Nasi instruktorzy nie tylko uczą prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, ale sprawiają, że uczestnicy treningów doskonale się bawiąc, pozbywają się stresu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym, ale również wyposażeniem niezbędnym do przeprowadzenia imprez integracyjnych. Przygotowujemy program eventu, imprezy integracyjnej lub warsztatu na kilka godzin, a także zaplanujemy cały dzień zajęć.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Jako firma działamy na rynku od 15 lat. Jako instruktorzy prowadzimy treningi od 25 lat. Współpracowały z nami firmy, m.in. Viessmann, KRD, Górażdże Cement, Kaufland, Urząd Miasta Wrocław, Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Zdrowia, Wrocławskie Centrum Seniora  oraz kilka mniejszych firm.


Proponujemy Państwu:

 – Treningi personalne i grupowe

 – Treningi kettlebell i giriewoj sport

 – Treningi funkcjonalne i prozdrowotne treningi siłowe

 – Treningi nordic walking i wyjazdy turystyczno-trekkingowe

 – Treningi outdoor, na sali oraz u klienta w domu

 – Szkolenia instruktorów nordic walking oraz instruktorów kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness

 


Prowadzimy:

– Pokazy, wykłady, warsztaty oraz szkolenia tematyczne na targach i imprezach masowych

– Firmowe imprezy integracyjne o charakterze sportowym

– Szkolenia oraz zajęcia interpersonalne, które wspierają budowanie zgranego zespołu, ułatwiają komunikację w grupie, a także pozwalają zminimalizować stres w pracy i zapobiegać wypaleniu zawodowemu.

– Doradztwo, sprzedaż i wypożyczanie wysokiej jakości sprzętu turystycznego, kijów do nordic walking i akcesoriów do aktywnego wypoczynku


Mamy nadzieję, że oferta wykupienia treningów dla pracowników i kadry menedżerskiej, na specjalnych warunkach, indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb okaże się atrakcyjna. 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Zapewniamy  profesjonalizm w realizacji Państwa oczekiwań. Każda Firma traktowana jest indywidualnie, dlatego ofertę przygotowujemy po wspólnym spotkaniu, gdy poznamy wymagania i specyfikę Państwa Firmy. Oferta dostosowana jest do charakteru i warunków pracy oraz potrzeb pracowników. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych lub własnych środków.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy.


Osoba kontaktowa:

Marcin Wroński

tel. +48 508 287 007

E-mail: mwronski@acteam.pl info@acteam.pl
Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959