Acteam

Oferta dla Firm


Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy promują nordic walking,  organizując cykliczne treningi, pokazy, warsztaty, szkolenia oraz imprezy integracyjne na terenie całego kraju. Od 2006 roku prowadzimy systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych. Naszym celem jest propagowanie idei zdrowego trybu życia oraz dbania o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną poprzez codzienną aktywność ruchową.

Treningi prowadzone przez Acteam mają charakter ogólnorozwojowy. Skupiamy się na profilaktyce zdrowotnej oraz kształtowaniu sylwetki. Zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą i sportowym duchem. Nasi instruktorzy nie tylko uczą techniki marszu nordic walking, ale sprawiają, że uczestnicy treningów doskonale się bawiąc, pozbywają się stresu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do nordic walking oraz wyposażeniem niezbędnym do przeprowadzenia imprez integracyjnych. Przygotowujemy program eventu, imprezy integracyjnej lub warsztatu na kilka godzin, a także zaplanujemy cały dzień zajęć.


Organizujemy:
  1. Jednodniowe i weekendowe wyjazdy turystyczno - trekkingowe połączone z nauką i doskonaleniem techniki nordic walking.

  2.  Treningi, pokazy, wykłady oraz warsztaty i akcje informacyjne dotyczące nordic walking.

  3.  Marsze z instruktorami i przewodnikami turystycznymi.

  4.  Imprezy integracyjne o charakterze sportowym.

  5. Szkolenia oraz zajęcia interpersonalne, które wspierają budowanie zgranego zespołu, ułatwiają komunikację w grupie, a także pozwalają zminimalizować stres w pracy i zapobiegać wypaleniu zawodowemu.

  6. Szkolenia instruktorów nordic walking.


Prowadzimy:
  1. Prezentacje, wykłady i pokazy na targach i imprezach masowych.

  2. Sprzedaż  i wypożyczanie wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów do nordic walking.


Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Zapewniamy  profesjonalizm w realizacji Państwa oczekiwań. Każda Firma traktowana jest indywidualnie, dlatego ofertę przygotowujemy po wspólnym spotkaniu, gdy poznamy wymagania i specyfikę Państwa Firmy.


Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Osoba kontaktowa:

Marcin Wroński

tel. +48 508 287 007

E-mail: mwronski@acteam.pl info@acteam.plNasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit FitFlex OK System TCMZ Miasto w Formie Wrocławianie na Polanie Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ Leki Exel Skalnik Mactronic

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959