Acteam

TRENINGI UZUPEŁNIAJĄCE

Od wielu lat istnieje świadomość prawidłowego rozwoju cech motorycznych ukierunkowanych zarówno na daną dyscyplinę jak i cechy samego zawodnika, jednakże dopiero obecnie przygotowanie fizyczne (przygotowanie motoryczne) staje się coraz bardziej popularne. 

Polega ono na optymalnym rozwoju wszystkich zdolności motorycznych człowieka, niezbędnych dla danego sportu w celu osiągnięcia wysokiej skuteczności technicznej i taktycznej w danej dyscyplinie. Umiejętność prawidłowego przygotowania fizycznego zawodników jest bardzo skomplikowaną i trudną sprawą, gdyż wymaga od trenera kompleksowej wiedzy z wielu dyscyplin i form treningu, a przede wszystkim uwzględnienia indywidualnych cech zawodnika oraz uprawianej dyscypliny.

Prowadzimy zgrupowania sportowe oraz indywidualne treningi dla sportowców uprawiających daną dyscyplinę zawodowo, jak i amatorsko. Treningi dostosowane są specjalnie do potrzeb, możliwości oraz zaawansowania uczestników. Dla nas najważniejsze jest takie zaprogramowanie systemu treningowego, aby jak najlepiej przygotował zawodnika do uprawianej przez niego dyscypliny. Można to osiągnąć jedynie przez ćwiczenia, które angażują mięśnie w sposób najbardziej zbliżony do obciążeń występujących danym sporcie. 

Zapraszamy na treningi

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959