Acteam

Medicover Sport

Medicover Sport (dawniej OK System) jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie:

•    sportu i rekreacji,

•    kultury i rozrywki,

•    poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże).

Na mocy umów partnerskich oferujemy naszym Klientom abonamenty umożliwiające korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych.

Numer usługi w firmie Acteam

7524 - Nordic walking (Park Grabiszyński)

7525 - Nordic walking (Park Południowy)

7526 - Nordic walking (Park Szczytnicki)

7527 - Nordic walking (Park Zachodni)


Zasady korzystania z karty

W ramach Multikarnetu OK możliwe są dwie metody identyfikacji Użytkowników:

•    terminal (jeżeli w obiekcie jest aktywny terminal nie używaj systemu sms),

•    sms (jeżeli w obiekcie nie ma terminalu (lub jest on nieaktywny) korzystaj z systemu sms).


Terminal

W celu rejestracji podczas pierwszego wejścia przy pomocy terminala OK zostaniesz poproszony przez pracownika recepcji o Twój OK PIN.

OK PIN został wysłany w wiadomości SMS na początku współpracy. Jeżeli utraciłeś OK PIN prosimy postępować zgodnie z instrukcjami w akapicie "PRZYPOMNIENIE OK PIN".

Trzykrotnie przyłóż palec do czytnika (sugerujemy wskazujący). Od tej pory w obiektach, w których znajduje się terminal OK możesz korzystać z usług mając przy sobie jedynie swój palec. Wystarczy, że raz przyłożysz go do terminala.

Wystarczy zarejestrować się tylko w jednym obiekcie, nasz system rozpozna Cię także na pozostałych terminalach. OK System Polska S.A. nie przechowuje pełnego obrazu odcisku palca, nasza baza danych jest zarejestrowana w GIODO.


Zanotowanie wejścia

W celu zanotowania wejścia przy pomocy terminala OK zostaniesz poproszony o jednokrotne przyłożenie palca do czytnika w celu identyfikacji.

Po pozytywnej identyfikacji pracownik recepcji wybierze usługę, z której chcesz skorzystać. Twoje wejście zostanie zanotowane.


System SMS

W celu zanotowania wejścia przy pomocy systemu SMS należy wysłać wiadomość SMS pod numer 661 000 556 w treść wpisując wyłącznie numer usługi, z której chcesz skorzystać.

UWAGA:

Wiadomości SMS należy wysyłać nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem korzystania z usługi. Numery usług są dostępne na standach informacyjnych znajdujących się w obiektach.

Koszt SMS według taryfy operatora.

Wiadomości SMS należy wysyłać z numeru zgłoszonego do OK System Polska S.A..

Po chwili otrzymasz od nas SMS zwrotny, potwierdzający wejście. Pokaż go pracownikowi recepcji. Twoje wejście zostało zanotowane.


Regulamin korzystania z programu OK System

Regulamin OK dla Nabywców i Użytkowników Multikarnetów OK (osoby fizyczne)


Źródło:

https://medicoversport.pl/


Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959