Acteam

Majówka na Wyspie Słodowej2 maja na Wyspie Słodowej odbędą się plenerowe rozgrywki laser tag, dzięki którym na uczestników czeka spora dawka adrenaliny. Sprzęt do laser tag umożliwia prowadzenie realistycznych starć dzięki wykorzystaniu nieszkodliwych dla oka "kul" - promieni podczerwieni. W każdej grze biorą udział przynajmniej 4 osoby. Można przyjść ze swoją ekipą lub dołączyć do prowadzonej gry.

Z kolei 3 maja w godz. od 15 do 18 profesjonalni instruktorzy z firmy Acteam poprowadzą treningi Nordic Walking. Zajęcia będą jednocześnie zapowiedzią 5. Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking o puchar Prezydenta Wrocławia. Prowadzący opowiedzą, jak przygotować się do udziału w mistrzostwach, wytłumaczą zasady sędziowania oraz zwrócą uwagę na podstawowe błędy techniczne. Organizatorzy zachęcają do zabrania własnego sprzętu, kijki będzie można wypożyczyć również przy stanowisku (ok. 30 kompletów).

Na Wyspie nie zabraknie także stanowisk do badmintona oraz turnballi, a chwilę wytchnienia zapewnią rozstawione leżaki. Atrakcjom towarzyszyć będzie energetyczna muzyka grana przez DJ-a.

Organizatorem Majówki na Wyspie Słodowej jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalnych Ośrodków Twórczych - SLOT.

Program:

2 maja

13-19 - warsztaty: szczudła, slackline, maski gipsowe, scrapbooking, bębny, powrót do przeszłości (skakanki duże i małe)

13-19 - plenerowe rozgrywki laser tag

3 maja

13-19 - warsztaty: szczudła, slackline, maski gipsowe, scrapbooking, bębny, powrót do przeszłości (skakanki duże i małe)

15-18 - zajęcia nordic walking

 Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959