Acteam

Jakość i bezpieczeństwo

Standardy Acteam

Chcemy otoczyć naszych klientów kompleksową i profesjonalną opieką zapewniając im najwyższą jakość usług, oferowanych treningów, warsztatów i wyjazdów. Staramy się by nasza oferta stale się rozszerzała i była interesująca dla wszystkich, którzy – tak jak my – kochają ruch.

Również zespół Acteam podnosi stale swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach tematycznych, aby zapewnić wszystkim klientom najwyższą jakość treningów, wszechstronność działania i kompleksowość obsługi.

Acteam zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanych ćwiczeń, dbając, aby żaden uczestnik treningu grupowego czy treningu personalnego nie zrobił sobie krzywdy.
Nasi instruktorzy posiadają Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej zawodowej.

Marcin Wroński, firma Acteam:

„Z moich wieloletnich doświadczeń wynika, że nie ma osób, którym nordic walking nie przypadłby do gustu. Chętnym trzeba tylko pokazać odpowiedni, dostosowany do  indywidualnych możliwości poziom zaawansowania treningu oraz korzyści, jakie szybko będą skutkiem regularnego chodzenia z kijami. Każdy w nordic walking znajdzie coś dla siebie. Trenowałem sportowców i amatorów, młodzież i seniorów, kobiety i mężczyzn. I zawsze powtarzali to samo: „Wiesz, myślałam że to będzie łatwiejsze ale bardzo mi się podoba.” Moi klienci bardzo mnie motywują do dalszej pracy, cieszę się że mogę im pomóc. Sam nordic walking jest formą ruchu o szerokim zakresie możliwości, mamy odpowiednią technikę marszu, różnego rodzaju ćwiczenia z wykorzystaniem kijów, różny teren. Dokładam wszelkich starań aby moje treningi były wszechstronne, ciekawe i urozmaicone. Nordic walking jest łatwy, ale aby był skuteczny a jego efekty zdrowotne odczuwalne, należy posługiwać się prawidłową techniką, dlatego najlepiej uczyć się go pod okiem doświadczonego instruktora.”Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959