Acteam

Dla kogo jest ten trening?

Kto może trenować kettlebell i giriewoj sport?

Trening kettlebell i giriewoj sport to aktywność stworzona dla wszystkich. Praktycznie nie ma przeciwwskazań do tego rodzaju treningu. Każda zdrowa osoba może w dowolnej chwili zacząć stosować tę formę aktywności. Trening z odważnikami polecany jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet i dla dzieci.

Kettlebell i giriewoj sport to świetny sposób na zyskanie i utrzymania ogólnej sprawności fizycznej, świadomości własnego ciała oraz koordynacji ruchowej. Treningi kettlebell i giriewoj sport to aktywność dla dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa i za utrzymanie prawidłowej postawy. Dodatkowo odważniki kulowe angażują do pracy większość grup mięśniowych czyniąc każde ćwiczenie treningiem całego ciała. Tym samym treningi kettlebell i giriewoj sport przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej, wysmuklenia i ujędrnienia ciała zwiększając atrakcyjność fizyczną, co w przypadku kobiet nie pozostaje bez znaczenia.


Jak zacząć?

Niezwykle istotne jest, aby pierwsze kroki w treningu kettlebell i giriewoj sport stawiać pod fachowym okiem wykwalifikowanego instruktora. Trening z instruktorem bardzo ułatwi i przyśpieszy opanowanie prawidłowej techniki ćwiczeń, a przede wszystkim zapobiegnie ewentualnym kontuzjom kręgosłupa. Nauczyć się prawidłowych podstaw jest dużo prościej, niż później wykorzeniać złe nawyki. 


Zapraszamy na treningi kettlebell i giriewoj sport
prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem 

 Instruktorzy wykładowcy Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness

Instruktorzy Kettlebell

Instruktorzy Giriewoj Sport

Instruktorzy Kettlebell Hardstyle

Sędziowie Kettlebell Lifting

 

Kontakt do trenerów

Marcin Wroński tel. +48 508 287 007

Marta Żebrowska tel. +48 697 020 959  

Sprawdź nas!

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959