Acteam

Relacje

Dodano: 2020-07-12

Aktywny Senior w domu

Rok 2020 niesie za sobą wiele ograniczeń, ale również daje dużo możliwości. To, że nas nie spotykaliście w parkach na wiosnę nie oznaczało, że zawiesiliśmy trenerską działalność. Od połowy marca poprowadziliśmy webinary dla IBM, treningi personalne online, rozpoczeliśmy udział w projekcie Sprawny inżynier oraz Męskie wyzwanie - zdrowe odchudzanie Harmony Clinic. Zdrowie, regeneracja, skuteczność w walce z bólem.

więcej »
Dodano: 2019-05-22

Podsumowanie 9. MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 9. MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

Pamiętajmy, że zawody to przede wszystkim powinien być miło spędzony czas, współzawodnictwo fair play i zbieranie nowych doświadczeń.

więcej »
W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).więcej »
Dodano: 2018-06-23

Podsumowanie 8.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 8.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

więcej »

Wszystkim uczestnikom wyjazdu gratulujemy pokonania malowniczej trasy 23 km w iście różnorodnych warunkach. Pogoda niczym Cztery Pory Roku Vivaldiego przywitała nas słońcem, ukazała resztki zimowej aury i zafundowała pierwsze wiosenne burze. W górach po prostu tak jest, trzeba być przygotowanym na każde warunki i niespodziewane sytuacje.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

15 października 2017 roku odbył się jesienny wyjazd grupy Acteam w Karkonosze.

Wyjątkowo tym razem spojrzeliśmy na Śnieżne Kotły z zupełnie innej perspektywy.

więcej »

W niedzielę 11 czerwca odbył się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamieniliśmy na wiosła.  Spróbowaliśmy swoich sił podczas survivalowego spływu kajakowego rzeką Bystrzyca.

więcej »
Dodano: 2017-06-04

Podsumowanie 7.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 7.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.więcej »

W konkursie na relację fotograficzną z fotografii outdoor w Górach Kamiennych nie przyznajemy nagrody głównej.

Wyróżniliśmy 2 fotografie: portret Marcina Wrońskiego aut. Antoniny Wrońskiej oraz zdjęcie kubka aut. Tomasza Tomes.

więcej »

12 marca odbył się kolejny trening wyjazdowy ekipy Acteam. Tym razem w poszukiwaniu wiosny wybraliśmy się w Rudawy Janowickie. W treningu wyjazdowym wzięło udział 21 uczestników, przeszliśmy od 16 do 22 km, spaliliśmy tysiące kcal. Wiosnę znaleźliśmy - spowitą we mgle.


więcej »

12 lutego 2017 roku odbył się zimowy wyjazd grupy Acteam na Śnieżnik. W ciągu całego dnia przeprowadziliśmy szereg szkoleń m.in. nawigacji w górach zimą i doboru trasy i zakładania śladu (przecieranie drogi). Najważniejsze szkolenie odbyło się na stoku obok schroniska z podstaw turystyki zimowej. W przyszłym sezonie zimowym serdecznie zapraszamy na tego typu wyjazdy. Jak widać na zdjęciach zima wcale nie jest taka straszna.

więcej »

W sobotę 10.12.2016 r. w Jelczu Laskowice odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 18 km i 23 PK (punkty kontrolne). Była to wręcz upalna noc.

więcej »
Dodano: 2016-10-31

Zwycięska relacja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w konkursie na najciekawszą relację z wyjazdowego treningu w Karkonoszach wygrała Agnieszka L. Serdecznie gratulujemy, a po odbiór nagrody zapraszamy na trening do Parku Południowego.

 

więcej »

W niedzielę 23.10.2016r. odbył się wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a uśmiech i dobre humory nie odstępowały grupy na krok.


więcej »
Dodano: 2016-10-16

Podsumowanie 6.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 6.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.


więcej »

W sobotę 12.12.2015 r. w Osolinie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 12 reprezentantów firmy Acteam (jedna z liczniejszych grup zorganizowanych, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,5 km i 18 PK (punktów kontrolnych).więcej »

24 listopada zakończyliśmy udział w programie finansowanym przez Miasto Wrocław za pośrednictwem Wrocławskiego Centrum Zdrowia - Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej: „Aktywność ruchowa w profilaktyce cukrzycy i zaburzeniach metabolicznych”. 

więcej »

W niedzielę 24 maja ekipa Acteam wybrała się do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. W wyjeździe wzięło udział 19 osób, a w trakcie dołączył do nas pies. Tym razem pokonaliśmy dystans 20 km. Zapraszamy na krótką relację.

więcej »
W niedzielę 17.05.2015 r. poprowadziliśmy trening przygotowujący do 5. MWNW. Już na samym początku założyliśmy, że będzie to trening inny niż wszystkie. Tak też się stało.

więcej »
Dodano: 2015-05-06

Rafting Nysą Kłodzką

W niedzielę 26 kwietnia  rozpoczęliśmy sezon wyjazdowy 2015. Tym razem postanowiliśmy kije do nordic walking zamienić na wiosła. Jako pierwszy w naszym kalendarzu wyjazdów odbył się spływ pontonowy Nysą Kłodzką.więcej »

W niedzielę 3 maja na zakończenie majówki na Wyspie Słodowej, jako sędziowie nadchodzących MWNW, poprowadziliśmy trening Nordic Walking.więcej »

W sobotę 18.04.2015 r. w Parku Tysiąclecia odbyła się już trzecia odsłona akcji „Przyjdź, posadź drzewo”. Dzięki pracy i zaangażowaniu mieszkańców w październiku 2014 r. w Alei ESK – The World Games udało się posadzić 100 nowych drzew. Teraz nadszedł czas na kolejne. Park Tysiąclecia powiększył się o 400 drzew.


więcej »

Ostatnio obchodziliśmy wyjątkowy jubileusz.

Dokładnie 22 stycznia firma Acteam skończyła 8 lat.

Także w tym roku mija 10 lat odkąd Marcin Wroński wprowadził nordic walking do wrocławskich parków.


więcej »

W sobotę 06.12.2014 w Jarnołtowie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 15 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,8 km i 18 PK (punktów kontrolnych).

więcej »
Dodano: 2014-07-19

Zdobyliśmy Śnieżnik

Nasze wycieczki przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą przeżyć niezapomniane chwile.

więcej »
Zazwyczaj instruktorzy Acteam występowali podczas różnych imprez nordic walking w roli zawodników. Tym razem, z różnych względów chcieliśmy zrobić coś więcej.
więcej »
Dodano: 2014-06-16

Podsumowanie 4.MWNW

4. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia już za nami. Firma Acteam miała swoich reprezentantów zarówno na trasie PROFI, jak i na trasie Rekreacyjnej. Wszyscy odnieśli ogromny sukces wygrywając sami ze sobą. Poniżej przedstawiamy tegoroczne osiągnięcia.


więcej »

W pokazowych treningach nordic walking, które odbyły się 30.03.2014 r. w Parku Grabiszyńskim i w Parku Zachodnim wzięło udział ponad 40 osób.więcej »

W środę 26.03.2014 r. odbył się kolejny trening nordic walking dla członków Akademii Złotego Wieku przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach.  Rozległe, okoliczne lasy Jelcza-Laskowic świetnie nadają się do korzystania z formy rekreacji ruchowej jaką jest nordic walking. Za każdym razem walory krajobrazowe tego miejsca urzekają naszych instruktorów.

więcej »

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

więcej »

Pozytywnie zakręceni i rozochoceni uczestnicy wyprawy w Karkonosze postanowili tak szybko nie rezygnować z sezonu wyjazdowego. Mijają raptem dwa tygodnie od ostatniego wyjazdu, a my znów wyruszamy na szlaki.


więcej »
W sobotę 26.10.2013r. odbył się kolejny wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


Zespół Acteamwięcej »

W Szklarskiej Porębie rozegrano Mistrzostwa Świata Nordic Walking. – To wyścig, w którym nie można podbiegać - mówią organizatorzy. Zapewniają, że to pierwsze, ale nie ostatnie mistrzostwa.


Uczestnicy zawodów musieli wejść na Szrenicę, czyli pokonać dziesięć kilometrów z kijkami. Najlepsi ten dystans przeszli w nieco ponad godzinę. Na mecie pierwszy był Bartosz Hochman.

– Wcześniej biegałem w Maratonie Karkonoskim, dlatego dobrze znam te tereny - przyznał zwycięzca.więcej »

Opole przywitało nas bardzo entuzjastycznie. W pokazowym treningu nordic walking wzięło udział ok. 30 osób, a cały nordicowy happening trwał bez przerwy 4 godziny.


więcej »

Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięską opinią o firmie Acteam:

/wrazenia_naszych_klientow.html

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominku.


Dodano: 2013-03-30

Wielkanoc na sportowo

Dziś podczas treningu nordic walking w parku Grabiszyńskim już po raz kolejny odwiedziła nas ekipa telewizyjna - tym razem TVN24. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia materiału filmowego, w którym pokazaliśmy, że Wielkanoc można spędzić także na sportowo.


więcej »

W niedzielę 17.03.2013 r. odbył się wyjazdowy trening nordic walking na Wzgórzach Krośnickich zorganizowany przez firmę Acteam. Była to zarazem inauguracja sezonu wyjazdowych treningów nordic walking.


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


więcej »
Drużyna Acteam wzięła udział w  Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia, które odbyły się 23 czerwca 2012 roku w Parku Zachodnim.więcej »

W ostatnią sobotę 11 osób i ja pojechaliśmy na zorganizowany przez Stowarzyszenie FAN wyjazd na narty biegowe. Oto krótka relacja wraz ze zdjęciami z tej imprezy.

więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Mini Masakry 2011.więcej »
Drużyna Acteam reprezentowana przez osiem osób zdeklasowała konkurencję.
więcej »

W niedzielę 25.09.2011r. odbyła się kolejna wycieczka Nordic Walking zorganizowana przez Acteam.
Tym razem uczestnicy wspięli się na Szrenicę, Twarożnik i doszli do Śnieżnych Kotłów.
Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy następne wspólne wyjazdy.
Zespół Acteam

więcej »

W sobotę 29 maja odbyła się uroczystość otwarcia boiska ORLIK – WOJSZYCE, w którym wzięły udział ważne osobistości miasta Wrocławia.

więcej »
Dodano: 2009-06-23

Przywitanie lata

Patrząc za okno nikt by się nie zorientował, że zaczęło się lato. Na szczęście w niedzielę 21.06.09 pogoda, zresztą jak zawsze, nam dopisała. Zaczęło się problemami, ktoś zaspał, jakieś auto się zepsuło, transport kajaków nawalił, zjazd nad rzekę fatalny - słowem klapa.


więcej »
Dodano: 2009-04-19

Spływ kajakowy - Smrotawa

Pierwszy w tym roku spływ kajakowy organizowany przez Acteam stal się faktem.


więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959