Acteam

Szkolenia kettlebell

Trening 300 powtórzeń Maxwella to chyba najbardziej lubiany trening kettlebell. Polega na wykonaniu 18 różnych ćwiczeń z odważnikiem po 10-20 powtórzeń (łącznie 300).


więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 8/9 grudnia we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona. 

Z okazji Mikołajek mamy dla Was 30% zniżki!
więcej »

Po raz pierwszy w Polsce Acteam poprowadzi szkolenie "Kettlebell Pentathlon - Pięciobój Kettlebell, test siły i wytrzymałości", które odbędzie się 27 października we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 6/7 października we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 17/18 marca we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.więcej »

13/14 stycznia we Wrocławiu odbył się kolejny Kurs Instruktora Kettlebell. Po pomyślnie zdanym egzaminie 11 osób powiększyło grono instruktorów kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 13/14 stycznia we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.więcej »
Dodano: 2017-10-20

Kurs instruktora kettlebell

7/8 października we Wrocławiu odbył się 99 Kurs Instruktora Kettlebell. Po pomyślnie zdanym egzaminie 20 osób powiększyło grono instruktorów kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.

więcej »

Instruktorzy Acteam serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 7/8 października we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.

więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959