Acteam

Ćwiczenia

Dodano: 2015-07-27

CrossFit. Dla mnie?

Zachęcamy do lektury ciekawego artykułu opisującego czym jest i co daje nam CrossFit. Po dłuższej chwili zastanowienia dojdziecie do wniosku, że macie z tymi ćwiczeniami do czynienia prawie na co dzień, podczas treningów nordic walking w firmie Acteam.

Czy CorssFit jest dla mnie? Myślę, że nie ma co się nad tym dłużej zastanawiać...


więcej »

Wczorajsza pogoda może do końca nie sprzyjała marszom nordic walking, bo kto na samym początku treningu marzy o tym, aby zmoknąć. Jednakże była idealna na trening z odważnikiem kettlebell pod ogromnym drzewem w Parku Południowym, które posłużyło nam jako parasol. Oczywiście w trakcie treningu przestało padać i drugiej części szlifowaliśmy technikę nordic walking.


więcej »

Plank (inaczej deska) to ćwiczenie izometryczne, najczęściej wykonywane w pozycji pompki, podczas którego napinamy mięśnie, ale nimi nie ruszamy (właśnie to kryje się pod nazwą: napinanie mięśni bez zmiany długości włókien).


więcej »

Prowadzone przez instruktorów treningi nordic walking urozmaicane są ćwiczeniami ogólnorozwojowymi do wykonywania których wykorzystujemy m.in.: siłownie pod chmurką w Parku Grabiszyńskim. Są to ogólnodostępne "urządzenie do ćwiczeń", które można spotkać w każdej siłowni czy klubie fitness.


więcej »

Squaty stanowią ważny element naszych treningów. 
Angażują prawie wszystkie grupy mięśniowe pod warunkiem poprawnego wykonania. 
Na naszych treningach Nordic Walking realizujemy  specjalny program treningowy, który doprowadzić ma całą grupę do zrobienia 200 "squatów" w jednej serii. 

więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959