Acteam

Zawody

7 września 2019 Wyścigi konne. Wrocław oraz Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zapraszają wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do wzięcia udziału w biegu oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km oficjalnie inaugurującym otwarcie ścieżki pieszo-biegowej wokół toru wyścigowego. Zapraszamy również dzieci, które tuż po oficjalnym otwarciu będą mogły przetestować ścieżkę na dystansie 300 m zarówno biegnąc, maszerując z kijami czy jadąc rowerkiem.

więcej »
Dodano: 2019-05-22

Podsumowanie 9. MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 9. MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

Pamiętajmy, że zawody to przede wszystkim powinien być miło spędzony czas, współzawodnictwo fair play i zbieranie nowych doświadczeń.

więcej »

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 19 maja. Po wielu latach wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - Park Zachodni przy Hali Orbita będzie gościł najlepszych zawodników rywalizujących o prym stolicy Dolnego Śląska. 

więcej »
W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).więcej »
Dodano: 2018-11-21

Mini Nocna Maskara 2018

1 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra. Wyprawa po ciemnych lasach, z latarkami, mapą i kompasem, bez zaciętej rywalizacji i przekraczania granic ludzkich możliwości. 

Bazą tegorocznej edycji będzie Przełęcz Tąpadła.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »
Dodano: 2018-06-23

Podsumowanie 8.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 8.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

więcej »

8.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą niedzielę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie 8 km i 4 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów". Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.


więcej »
Dodano: 2017-06-04

Podsumowanie 7.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 7.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.więcej »

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą sobotę na wrocławskim AWF. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie PROFI 6,2 km i 12,4 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów". Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.


więcej »
Dodano: 2017-04-26

7. MWNW w Nordic Walking

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się w sobotę 3 czerwca na terenie AWF.

W tym roku zawodnicy będą rywalizowali na 3 dystansach: 3,1 km (1 pętla), 6,2 km (2 pętle) oraz 12,4 km (4 pętle). Trasa przebiegać będzie wzdłuż wałów Odry, w większości po ścieżkach szutrowych.

więcej »
Dodano: 2016-12-07

Mini Nocna Masakra 2016

10 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kąpielisko w Jelczu-Laskowicach, koniec ul. Stawowej.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »
Dodano: 2016-10-16

Podsumowanie 6.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 6.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.


więcej »

6.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą sobotę w Parku Szczytnickim. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie PROFI 6,5 km i 15 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów".Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.

więcej »

W sobotę 15 października 2016 r. odbędą się już 6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia. Impreza jest bardzo dobrze znana w środowisku nordic walking.

więcej »

W sobotę 12.12.2015 r. w Osolinie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 12 reprezentantów firmy Acteam (jedna z liczniejszych grup zorganizowanych, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,5 km i 18 PK (punktów kontrolnych).więcej »

12 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kurna Chata należąca do Stadniny Malta w Osolinie (http://www.osolin.pl/malta).

Rozpalone będzie palenisko w chacie oraz ognisko obok budynku. Nie zapomnijcie więc o kiełbaskach!


więcej »
Dodano: 2015-06-15

5.MWNW - podsumowanie

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 5.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą.

więcej »

W dniu zawodów serdecznie zapraszamy do specjalnie stworzonej strefy kibica Acteam z okazji dużej liczby uczestników Acteam biorących udział w 5. Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking.


więcej »

5. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia już za tydzień. Firma Acteam ma swoich reprezentantów zarówno na trasie PROFI, jak i na trasie REKREACYJNEJ. Poniżej przedstawiamy skład naszej ekipy. Jeszcze jest czas, aby się do nas przyłączyć.

Wszystkim życzymy "połamania kijów" i trzymamy za Was kciuki.

więcej »

Za tydzień zawody. Forma już gotowa, technika dopracowana i co dalej?

Jak przygotować nasz organizm do samego startu? Jak się odżywiać i nawadniać tuż przed zawodami?

Przedstawiamy kilka cennych wskazówek.

więcej »

Przygotuj się do startu w Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Specjalne treningi przygotowujące dla wszystkich zawodników.

więcej »
Dodano: 2015-03-29

MWNW 13.06.2015 r.

Wszystkich miłośników nordic walking zapraszamy do udziału w 5. edycji Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice.

Liczymy, że tor wyścigowy zrobi na Was takie samo wrażenie jak na nas! W końcu to miejsce jest stworzone do "ścigania".

więcej »
Zazwyczaj instruktorzy Acteam występowali podczas różnych imprez nordic walking w roli zawodników. Tym razem, z różnych względów chcieliśmy zrobić coś więcej.
więcej »
Dodano: 2014-06-16

Podsumowanie 4.MWNW

4. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia już za nami. Firma Acteam miała swoich reprezentantów zarówno na trasie PROFI, jak i na trasie Rekreacyjnej. Wszyscy odnieśli ogromny sukces wygrywając sami ze sobą. Poniżej przedstawiamy tegoroczne osiągnięcia.


więcej »

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach organizuje 1 maja 2014r. zawody w "Nordic Walking Dzikowiec 2014".


więcej »

MWNW to  zawody organizowane z myślą o wszystkich miłośnikach marszu nordyckiego i zwolenników aktywności ruchowej. Nasza ekipa brała czynny udział w ubiegłych edycjach i godnie  reprezentowała Acteam wielokrotnie stając na podium. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.więcej »

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

więcej »

W Szklarskiej Porębie rozegrano Mistrzostwa Świata Nordic Walking. – To wyścig, w którym nie można podbiegać - mówią organizatorzy. Zapewniają, że to pierwsze, ale nie ostatnie mistrzostwa.


Uczestnicy zawodów musieli wejść na Szrenicę, czyli pokonać dziesięć kilometrów z kijkami. Najlepsi ten dystans przeszli w nieco ponad godzinę. Na mecie pierwszy był Bartosz Hochman.

– Wcześniej biegałem w Maratonie Karkonoskim, dlatego dobrze znam te tereny - przyznał zwycięzca.więcej »

Akademicki Związek Sportowy przy AWF Wrocław oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zapraszają do udziału w biegach pod hasłem:

Przewietrz się na Olimpijskim dnia 12 października 2013 r (sobota) o godz. 11.00 (Stadion Olimpijski we Wrocławiu).

więcej »
Drużyna Acteam wzięła udział w  Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia, które odbyły się 23 czerwca 2012 roku w Parku Zachodnim.więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Mini Masakry 2011.więcej »
3 grudnia odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.
Proponuję abyśmy zmierzyli się z nią grupowo w stylu Nordic Walking.
więcej »
Drużyna Acteam reprezentowana przez osiem osób zdeklasowała konkurencję.
więcej »

 Wszystkich miłośników Nordic Walking zapraszamy na kolejne emocje. Już 12 czerwca we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking, czyli Oficjalna Rozgrzewka przed Benevita Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking – Złotoryja 2011. Serdecznie zapraszamy!

 
więcej »
W sobotę 05.12.2009 w Kątnej odbyły się nocne zawody w biegu na orientacje o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęły 222 osoby, podejmując rywalizację na dwóch trasach: pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13km i 9PK (punktów kontrolnych) i rowerowej – 36 km i 10PK.

Grupa Acteam z czasem 3h 8min zajęła kolejno 38, 39, 40, 41 i 42 miejsce.

więcej »

A oto najmłodszy uczestnik zawodów.


Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959