Acteam

Treningi wyjazdowe

Z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy już 20 listopada 2022 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy. Tym razem zdobędziemy Śnieżnik. 

Głównym celem obchodów Światowego Dnia Cukrzycy jest zwiększenie świadomości społecznej odnośnie objawów tej choroby i profilaktyki zdrowotnej. 

Nordic Walking w walce z cukrzycą!

więcej »
Już 9 października 2022 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking w Karkonosze. Równy i jednostajny wysiłek zwiększa pojemność oddechową płuc, a tym samym poprawia ogólną wydolność organizmu. Nordic Walking wspiera oddech.
więcej »

Z okazji obchodów Światowego Dnia Serca poświęconych promocji zdrowego stylu życia i zapobieganiu chorobom układu krążenia już 11 września 2022 r. zapraszamy wszystkich na wyjazdowy trening do Polanicy-Zdrój. Miasto to leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Nordic Walking wspiera serce!

więcej »

W niedzielę 19 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką Barycz, a po spływie na ognisko.

więcej »
Dodano: 2022-04-21

Wokół Zieleńca

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 15 maja zapraszamy na wyjazd nordic walking wokół Zieleńca. 

więcej »

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 3 kwietnia zapraszamy na wyjazd z cyklu Góry i Zamki Dolnego Śląska. Tym razem zabierzemy Was na rodzinny trekking w Góry Sowie i Bardzkie oraz na zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra i Fortu Spitzberg-Ostróg z przewodnikiem (zwiedzanie około 3h). Czworonogi także są mile widziane. Dzień pełen wrażeń zakończymy ogniskiem w twierdzy.

więcej »

Zima na dobre zawitała w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego zapraszamy Was na wspólny wyjazd. Startujemy w styczniu 2022 z Polany Jakuszyckiej.

Nasze wyjazdy odbędą się: 16 stycznia, 20 lutego oraz 13 marcaZachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 28 listopada zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazdowy trening nordic walking. Tym razem zabierzemy Was w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 20 km. Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...


więcej »
Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 24 października zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Izerskie. więcej »
Dodano: 2021-04-23

Rodzinny spływ kajakowy

W niedzielę 30 maja odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką w okolicach Wrocławia... Którą? To na razie pozostanie tajemnicą, a decyzja zapadnie bliżej wyjazdu po ocenie stanu wody. 

więcej »
Już 11 kwietnia 2021 r. zapraszamy na Słoneczną Wyrypę czyli wyjazdowy, wydolnościowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »
Dodano: 2021-02-17

Borowa na Dzień Kobiet

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 7 marca zapraszamy na trening wyjazdowy na Borową. Borowa jest najwyższą górą w paśmie Gór Wałbrzyskich, wchodzi ona w skład Korony Sudetów Polski oraz Korony Sudetów. Ale to nie koniec atrakcji. Zapraszamy także na zwiedzanie Pałacu Jedlinka z przewodnikiem w Jedlinie-Zdroju.

 

więcej »
Już 4 października 2020 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.
więcej »
Już 16 sierpnia 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Złotego Stoku, gdzie ponownie marsz nordic walking po Górach Złotych połączymy ze zwiedzaniem. 

Nie zlwekajcie z zapisami. Ilość miejsc jest ograniczona.
więcej »

Już 8 marca 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

więcej »
Dodano: 2020-01-12

Narty biegowe w Jakuszycach

Zima małymi krokami wita w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego jak co roku zapraszamy Was do wspólnych wyjazdów. Na wyjazdy do stolicy polskiego narciarstwa biegowego zapraszamy już od następnego weekendu. Startujemy w  niedzielę 19 stycznia 2020. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 20 października 2019 r. zapraszamy na wyjazd z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Książańskiego Parku Krajobrazowego i na Zamek Książ. 

więcej »
Już 28 lipca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy dla Was łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 14 km. 

więcej »
Już 02 czerwca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »
Pierwszy raz w historii zapraszamy na nowy cykl treningów wyjazdowych. Dwóch wrocławskich pionierów nordic walking Marcin Wroński z Acteam oraz Marcin Spitalniak z FAN Promocja Sportu łączą siły by propagować sport jako formę spędzania wolnego czasu niezależnie od wieku i warunków środowiskowych oraz by wspierać jego rozwój w zakresie różnych dyscyplin, poziomów zaawansowania i form uprawiania. Cykl ten rozpoczynamy wyjazdem nordic walking.
więcej »
W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).więcej »
Dodano: 2018-11-21

Mini Nocna Maskara 2018

1 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra. Wyprawa po ciemnych lasach, z latarkami, mapą i kompasem, bez zaciętej rywalizacji i przekraczania granic ludzkich możliwości. 

Bazą tegorocznej edycji będzie Przełęcz Tąpadła.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »

Już 22 lipca 2018 r. zapraszamy wszystkich na wakacyjny trening wyjazdowy do Polanicy-Zdroju. Miasto to leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkie. Według Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisane jest na listę zabytków. 

więcej »

Jest nam miło poinformować, że w naszej sprzedaży oprócz kijów renomowanych firm jak KV+, Leki, Exel dostępne są już różne modele włoskich kijów Fizan m.in.: do nordic walking, do trekkingu, do narciarstwa oraz biegów górskich.


więcej »

W niedzielę 10 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła.  Zapraszamy na spływ kajakowy rzeką Widawa.

 

więcej »

Wszystkim uczestnikom wyjazdu gratulujemy pokonania malowniczej trasy 23 km w iście różnorodnych warunkach. Pogoda niczym Cztery Pory Roku Vivaldiego przywitała nas słońcem, ukazała resztki zimowej aury i zafundowała pierwsze wiosenne burze. W górach po prostu tak jest, trzeba być przygotowanym na każde warunki i niespodziewane sytuacje.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Już 8 kwietnia 2018 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Rudawy Janowickie - pasmo górskie położone we wschodniej części Sudetów Zachodnich. Tym razem naszą trasę rozpoczniemy od kolorów - purpury, błękitu i zieleni oraz Nadziei, Nowego Szczęścia i Gustawa. Te pierwsze to Kolorowe Jeziorka, te drugie to stare sztolnie.

Przy okazji odwiedzimy Skalnik - może będą jakieś wyprzedaże ;)


więcej »
Dodano: 2018-01-01

Nowy cennik treningów

Stało się nieuniknione... Już od samego początku rok 2018 niesie za sobą wiele zmian. Na przestrzeni ostatnich lat każdy z nas odczuł, jak bardzo zdrożało życie. W tym roku nie ominą nas dalsze podwyżki cen żywności i usług. 


więcej »

Przygotowaliśmy dla Was trening nietypowy. Już 10 grudnia zapraszamy na trening wyjazdowy w okolicznych lasach (do 50 km od Wrocławia), gdzie będziemy trenować orientację w terenie.

Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...

więcej »

15 października 2017 roku odbył się jesienny wyjazd grupy Acteam w Karkonosze.

Wyjątkowo tym razem spojrzeliśmy na Śnieżne Kotły z zupełnie innej perspektywy.

więcej »

Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy od 13 lat promują treningi funkcjonalne outdoor we Wrocławiu.

Prowadzimy nieprzerwanie systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych.

więcej »

W niedzielę 11 czerwca odbył się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamieniliśmy na wiosła.  Spróbowaliśmy swoich sił podczas survivalowego spływu kajakowego rzeką Bystrzyca.

więcej »

W niedzielę 11 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła.  Zapraszamy na spływ kajakowy rzeką Bystrzyca.


więcej »

W konkursie na relację fotograficzną z fotografii outdoor w Górach Kamiennych nie przyznajemy nagrody głównej.

Wyróżniliśmy 2 fotografie: portret Marcina Wrońskiego aut. Antoniny Wrońskiej oraz zdjęcie kubka aut. Tomasza Tomes.

więcej »

Już 09 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Górach Kamiennych - pasmo górskie Sudetów Środkowych.

więcej »

12 marca odbył się kolejny trening wyjazdowy ekipy Acteam. Tym razem w poszukiwaniu wiosny wybraliśmy się w Rudawy Janowickie. W treningu wyjazdowym wzięło udział 21 uczestników, przeszliśmy od 16 do 22 km, spaliliśmy tysiące kcal. Wiosnę znaleźliśmy - spowitą we mgle.


więcej »

12 lutego 2017 roku odbył się zimowy wyjazd grupy Acteam na Śnieżnik. W ciągu całego dnia przeprowadziliśmy szereg szkoleń m.in. nawigacji w górach zimą i doboru trasy i zakładania śladu (przecieranie drogi). Najważniejsze szkolenie odbyło się na stoku obok schroniska z podstaw turystyki zimowej. W przyszłym sezonie zimowym serdecznie zapraszamy na tego typu wyjazdy. Jak widać na zdjęciach zima wcale nie jest taka straszna.

więcej »
Ciekawe ruiny zamków średniowiecznych, zamku Bolczów i zamku Sokolec, Husyckie Skały, Piec, Skalny Most, góra Sokolik z licznymi skałkami granitowymi, schronisko Szwajcarka u podnóża Krzyżnej Góry (654 m n.p.m) w Górach Sokolich, świetne punkty widokowe, interesujące wykłady i szkolenia (m.in. elementy procesu treningowego, wpływ systematycznego wysiłku fizycznego na organizm i zdrowie człowieka) – to wszystko już na Was czeka.
więcej »
Dodano: 2017-01-18

Zimą w góry

Już 12 lutego 2017 r. zapraszamy na zimowy wyjazd z firmą Acteam. Tym razem zdobędziemy Śnieżnik.
więcej »
Dodano: 2016-11-04

Zorientuj się w lesie!

Już po raz szósty Acteam planuje wziąć udział w Mini Nocnej Masakrze – rajdzie na orientację. Minia Nocna Masakra to przygodowa rekreacja w ciemnym lesie, z latarkami, mapą i kompasem.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was trening nietypowy (wyjazd bez kijów do nordic walking).

więcej »

W niedzielę 23.10.2016r. odbył się wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a uśmiech i dobre humory nie odstępowały grupy na krok.


więcej »
Już 23 października 2016 r. zapraszamy na wyjazd nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.
więcej »

12 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kurna Chata należąca do Stadniny Malta w Osolinie (http://www.osolin.pl/malta).

Rozpalone będzie palenisko w chacie oraz ognisko obok budynku. Nie zapomnijcie więc o kiełbaskach!


więcej »

Mini Nocna Masakra to rajd na orientację - przygoda dla każdego. Smakowanie wyczynu bez sprawdzania granic ludzkiej wytrzymałości. Przygodowa rekreacja w ciemnym lesie z latarkami, mapą i kompasem. Rajd ma charakter rekreacyjnej nocnej wycieczki rowerowej lub pieszej, realizowanej niezależnie przez dowolnie tworzone grupki uczestników.


więcej »
Już w najbliższą niedzielę 4 października 2015 r. zapraszamy na wyjazd  z Acteam. Eksplorować będziemy skalne miasta po czeskiej stronie Sudetów.
więcej »
Dodano: 2015-06-10

Wyjazd w Góry Izerskie

Już 21 czerwca 2015 r. zapraszamy na wyjazd nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Góry Izerskie.
więcej »

W niedzielę 24 maja ekipa Acteam wybrała się do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. W wyjeździe wzięło udział 19 osób, a w trakcie dołączył do nas pies. Tym razem pokonaliśmy dystans 20 km. Zapraszamy na krótką relację.

więcej »
Już 24 maja 2015 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam. Tym razem jedziemy do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

Park o powierzchni 12 295 ha utworzony został w roku 1989. W latach 1903-1912 zbudowano zaporę w Pilchowicach, która obecnie jest największą budowlą hydrotechniczną, rozdzielającą rzekę w obrębie parku na dwa zasadnicze odcinki: górny (13 km) i dolny (25 km).

więcej »
Dodano: 2015-05-06

Rafting Nysą Kłodzką

W niedzielę 26 kwietnia  rozpoczęliśmy sezon wyjazdowy 2015. Tym razem postanowiliśmy kije do nordic walking zamienić na wiosła. Jako pierwszy w naszym kalendarzu wyjazdów odbył się spływ pontonowy Nysą Kłodzką.więcej »
Dodano: 2015-04-06

Zapisy na spływ pontonowy

Acteam rozpoczyna sezon wyjazdowy 2015. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na spływ pontonowy.

Kiedy: 26.04.2015 r.
Gdzie: przystań Bardo.
Zapisy: Adrian Nowotarski (tel. 513 213 011, do 18.04.2015 r.)

więcej »
Dodano: 2015-03-29

Wyjazdy z Acteam

Organizujemy jednodniowe i weekendowe wyjazdy turystyczno - trekkingowe połączone z nauką i doskonaleniem techniki nordic walking.

Nasze wycieczki przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą przeżyć niezapomniane chwile.

więcej »

Ze względu na ostatnie opady deszczu oraz położenie Jelcza-Laskowic wyjazdowy trening nordic walking został przełożony na niedzielę 25.01.2015 r.

Rozległe, okoliczne lasy Jelcza-Laskowic świetnie nadają się do korzystania z formy rekreacji ruchowej jaką jest nordic walking. Walory krajobrazowe tego miejsca już niejednokrotnie urzekły naszych instruktorów.

więcej »
Dodano: 2014-11-23

Mini Nocna Masakra 2014

6 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.

Proponujemy, abyśmy zmierzyli się z nią grupowo.

Bazą tegorocznej edycji jest park przy Karczmmie Rzym we Wrocławiu-Jarnołtowie nad Bystrzycą


więcej »
Dodano: 2014-09-27

Wyjazd razem z Acteam

W kolejną niedzielę 05.10.2014 r. zapraszamy do udziału w wyjeździe turystyczno-trekkingowym. Tym razem ekipa Acteam postanowiła zdobyć Góry Stołowe.

więcej »
Dodano: 2014-07-19

Zdobyliśmy Śnieżnik

Nasze wycieczki przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą przeżyć niezapomniane chwile.

więcej »

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

więcej »
Dodano: 2013-12-06

"Masakryczny" komunikat

Jest nam miło poinformować, że w chwili obecnej reprezentacja Acteam podczas jutrzejszej Mini Nocnej Masakry będzie stanowiła najliczniejszą grupę.

Acteam reprezentują: Baran Agnieszka, Bereśniewicz Katarzyna, Bęgowska Janina, Błońska Agata, Grudziński Andrzej, Mijalski Rafał, Pasławski Mariusz, Piekarz Marta oraz instruktorzy Wroński Marcin i Żebrowska Marta.
więcej »


Za pomocą poniższego formularza montujemy ekipę Acteam na sobotnią Mini Nocną Masakrę (t. piesza).

http://mini.artemis.wroclaw.pl/formularz.php

więcej »

Pozytywnie zakręceni i rozochoceni uczestnicy wyprawy w Karkonosze postanowili tak szybko nie rezygnować z sezonu wyjazdowego. Mijają raptem dwa tygodnie od ostatniego wyjazdu, a my znów wyruszamy na szlaki.


więcej »
W sobotę 26.10.2013r. odbył się kolejny wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


Zespół Acteamwięcej »
Dodano: 2013-09-20

Opolskie Fit

W sobotę 21.09.2013 r. zapraszamy serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie w Parku Nadodrzańskim na wyspie Bolko w Opolu (w godz. od 11.00 do 17.00), którego Acteam jest Partnerem.


Szczegóły w zakładce Imprezy/Wyjazdy


Wspólnie w zaprzyjaźnioną firmą Poznański Travel przygotowaliśmy na Was super ofertę wyjazdu na warsztaty Nordic Walking do Hiszpanii.


więcej »

W niedzielę 17.03.2013 r. odbył się wyjazdowy trening nordic walking na Wzgórzach Krośnickich zorganizowany przez firmę Acteam. Była to zarazem inauguracja sezonu wyjazdowych treningów nordic walking.


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


więcej »

Zima w pełni, cały czas wytrwale trenujemy i warto sprawdzić swoją formę na dłuższym wypadzie za miasto. Tym razem chcąc uchronić się od trudnych warunków pogodowych wybraliśmy lasy położone koło Milicza. Okolica piękna i w zasadzie znana każdemu, tyle, że tylko z okna samochodu. Czas to zmienić! Zapraszamy na szesnastokilometrową pętlę po najpiękniejszej części Wzgórz Krośnickich, będących częścią Doliny Baryczy.

Więcej na stronie www.acteam.pl


W ostatnią sobotę 11 osób i ja pojechaliśmy na zorganizowany przez Stowarzyszenie FAN wyjazd na narty biegowe. Oto krótka relacja wraz ze zdjęciami z tej imprezy.

więcej »

Zapraszamy na Nordic Walking w przepiękne regiony Włoch: Park Delty Padu, Dolomity, Wzgórza Euganejskie.Zapewniamy profesjonalną opiekę Trenera Marcina Wrońskiego, dobry humor i zdrowy odpoczynek.


więcej »
3 grudnia odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.
Proponuję abyśmy zmierzyli się z nią grupowo w stylu Nordic Walking.
więcej »
Dodano: 2011-10-12

Ognisko na zamku Bolczów

Ruiny zamku Bolczów i zamku Sokolec, Husyckie Skały, Piec, świetne punkty widokowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek, nauka korzystania z krzesiwa i rozpalania ognia, wykłady i poetyckie recytacje – to wszystko na Was czeka już 23 października.

więcej »

W niedzielę 25.09.2011r. odbyła się kolejna wycieczka Nordic Walking zorganizowana przez Acteam.
Tym razem uczestnicy wspięli się na Szrenicę, Twarożnik i doszli do Śnieżnych Kotłów.
Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy następne wspólne wyjazdy.
Zespół Acteam

więcej »

Długość trasy: ok 17 km, czas przejścia około 6 godzin.
Zbiórka:  godzina 6.00 na parkingu na ul. Andrzeja Waligórskiego
Wyjazd: o godzinie 6.30
Przyjazd do Szklarskiej Poręby: o godzinie ok. godziny 9.00
Powrót na parking samochodowy w Szklarskiej Porębie na ul. A. Mickiewicza: o godzinie 16.00
Powrót do Wrocławia: o godzinie 19.00 na parking na ul. Andrzeja Waligórskiego koło parku Południowego.


więcej »
W sobotę 05.12.2009 w Kątnej odbyły się nocne zawody w biegu na orientacje o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęły 222 osoby, podejmując rywalizację na dwóch trasach: pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13km i 9PK (punktów kontrolnych) i rowerowej – 36 km i 10PK.

Grupa Acteam z czasem 3h 8min zajęła kolejno 38, 39, 40, 41 i 42 miejsce.

więcej »

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii z wyprawy.


Dodano: 2009-06-23

Przywitanie lata

Patrząc za okno nikt by się nie zorientował, że zaczęło się lato. Na szczęście w niedzielę 21.06.09 pogoda, zresztą jak zawsze, nam dopisała. Zaczęło się problemami, ktoś zaspał, jakieś auto się zepsuło, transport kajaków nawalił, zjazd nad rzekę fatalny - słowem klapa.


więcej »
Dodano: 2009-05-08

Trening w Jelcz-Laskowice

Relacja zdjęciowa z treningu w Jelczu-Laskowicach


Dodano: 2009-04-19

Spływ kajakowy - Smrotawa

Pierwszy w tym roku spływ kajakowy organizowany przez Acteam stal się faktem.


więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959