Acteam

Imprezy sportowe

7 września 2019 Wyścigi konne. Wrocław oraz Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zapraszają wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do wzięcia udziału w biegu oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km oficjalnie inaugurującym otwarcie ścieżki pieszo-biegowej wokół toru wyścigowego. Zapraszamy również dzieci, które tuż po oficjalnym otwarciu będą mogły przetestować ścieżkę na dystansie 300 m zarówno biegnąc, maszerując z kijami czy jadąc rowerkiem.

więcej »

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 19 maja. Po wielu latach wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - Park Zachodni przy Hali Orbita będzie gościł najlepszych zawodników rywalizujących o prym stolicy Dolnego Śląska. 

więcej »
W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).więcej »
Dodano: 2018-11-21

Mini Nocna Maskara 2018

1 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra. Wyprawa po ciemnych lasach, z latarkami, mapą i kompasem, bez zaciętej rywalizacji i przekraczania granic ludzkich możliwości. 

Bazą tegorocznej edycji będzie Przełęcz Tąpadła.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »
Dodano: 2016-12-07

Mini Nocna Masakra 2016

10 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kąpielisko w Jelczu-Laskowicach, koniec ul. Stawowej.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »

W sobotę 15 października 2016 r. odbędą się już 6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia. Impreza jest bardzo dobrze znana w środowisku nordic walking.

więcej »

12 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kurna Chata należąca do Stadniny Malta w Osolinie (http://www.osolin.pl/malta).

Rozpalone będzie palenisko w chacie oraz ognisko obok budynku. Nie zapomnijcie więc o kiełbaskach!


więcej »

Mini Nocna Masakra to rajd na orientację - przygoda dla każdego. Smakowanie wyczynu bez sprawdzania granic ludzkiej wytrzymałości. Przygodowa rekreacja w ciemnym lesie z latarkami, mapą i kompasem. Rajd ma charakter rekreacyjnej nocnej wycieczki rowerowej lub pieszej, realizowanej niezależnie przez dowolnie tworzone grupki uczestników.


więcej »

Firma Acteam wraz z organizatorami (Miasto Wrocław, Zarząd Zieleni Miejskiej, Lasy Państwowe i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego) serdecznie zaprasza dnia 18 kwietnia między 11.00 a 16.00 do parku Tysiąclecia na Nowym Dworze. Posadzimy ponad 400 drzew! Dołącz do nas, zasadź własne drzewo i skorzystaj z przygotowanych atrakcji. Autor: D. Błaszczykwięcej »

W sobotę 06.12.2014 w Jarnołtowie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 15 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,8 km i 18 PK (punktów kontrolnych).

więcej »

Jest nam miło poinformować, że w chwili obecnej reprezentacja Acteam na tegoroczną Mini Nocną Masakrę stanowi najliczniejszą grupę.więcej »
Dodano: 2014-11-23

Mini Nocna Masakra 2014

6 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.

Proponujemy, abyśmy zmierzyli się z nią grupowo.

Bazą tegorocznej edycji jest park przy Karczmmie Rzym we Wrocławiu-Jarnołtowie nad Bystrzycą


więcej »

Jest nam miło poinformować, że firma Acteam stała się partnerem projektu „Wyspa na Weekend”, a w szczególności wydarzenia „Sportowa Wyspa”.

więcej »
Dodano: 2014-07-22

"Fitness na Pergoli"

Jest nam miło poinformować, że firma Acteam stała się partnerem projektu “Fitness na Pergoli” organizowanego przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

więcej »

Zapraszamy 25 maja na Targi NGO (Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN stoisko nr 5), o godz. 14:00 na Pergolę.

Wydarzeniem towarzyszącym podczas Dnia Społecznej Super Mocy jest oficjalne przejście trasy 4. Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking.


więcej »

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

więcej »
Dodano: 2013-12-06

"Masakryczny" komunikat

Jest nam miło poinformować, że w chwili obecnej reprezentacja Acteam podczas jutrzejszej Mini Nocnej Masakry będzie stanowiła najliczniejszą grupę.

Acteam reprezentują: Baran Agnieszka, Bereśniewicz Katarzyna, Bęgowska Janina, Błońska Agata, Grudziński Andrzej, Mijalski Rafał, Pasławski Mariusz, Piekarz Marta oraz instruktorzy Wroński Marcin i Żebrowska Marta.
więcej »


Za pomocą poniższego formularza montujemy ekipę Acteam na sobotnią Mini Nocną Masakrę (t. piesza).

http://mini.artemis.wroclaw.pl/formularz.php

więcej »

W tym tygodniu we Wrocławiu odbywa się happening pt. Tydzień Ruchu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo poniżej:

http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/62
http://tydzienruchu.wroclaw.pl/

więcej »

Opole przywitało nas bardzo entuzjastycznie. W pokazowym treningu nordic walking wzięło udział ok. 30 osób, a cały nordicowy happening trwał bez przerwy 4 godziny.


więcej »
Dodano: 2013-09-20

Opolskie Fit

W sobotę 21.09.2013 r. zapraszamy serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie w Parku Nadodrzańskim na wyspie Bolko w Opolu (w godz. od 11.00 do 17.00), którego Acteam jest Partnerem.


Szczegóły w zakładce Imprezy/Wyjazdy


W najbliższy weekend Acteam zaprasza serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie:  targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" których Acteam jest Partnerem.

więcej »
Prezentacja oferty instytucji kulturalnych, zabawy dla dzieci, stoiska wystawiennicze wrocławskich deweloperów czy treningi nordic walking dla aktywnych – to tylko część atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy wydarzenia „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”, które odbędzie się 14-15 kwietnia w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej w kompleksie Hali Stulecia.więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Mini Masakry 2011.więcej »
3 grudnia odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.
Proponuję abyśmy zmierzyli się z nią grupowo w stylu Nordic Walking.
więcej »
Drużyna Acteam reprezentowana przez osiem osób zdeklasowała konkurencję.
więcej »

Mój wieloletni przyjaciel, podróżnik i fotograf Marek Arcimowicz odwiedzi nasze miasto z fascynującą wystawą swoich fotografii. Jeśli tylko dysponujecie chwilą, przyjdźcie koniecznie, na pewno się nie zawiedziecie. Polecam gorąco.

więcej »

 Wszystkich miłośników Nordic Walking zapraszamy na kolejne emocje. Już 12 czerwca we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking, czyli Oficjalna Rozgrzewka przed Benevita Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking – Złotoryja 2011. Serdecznie zapraszamy!

 
więcej »

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz filmu z treningu Nordic Walking podczas imprezy "Zieleń mnie rusza"


W sobotę 29 maja odbyła się uroczystość otwarcia boiska ORLIK – WOJSZYCE, w którym wzięły udział ważne osobistości miasta Wrocławia.

więcej »
W sobotę 05.12.2009 w Kątnej odbyły się nocne zawody w biegu na orientacje o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęły 222 osoby, podejmując rywalizację na dwóch trasach: pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13km i 9PK (punktów kontrolnych) i rowerowej – 36 km i 10PK.

Grupa Acteam z czasem 3h 8min zajęła kolejno 38, 39, 40, 41 i 42 miejsce.

więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959