Acteam

Treningi pokazowe

Już za miesiąc, 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806.


więcej »

Już od 7 lipca w ramach Letniej Strefy Rekreacji Rady Osiedla Karłowice-Różanka zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla na treningi nordic walking z instruktorami Acteam.

Zajęcia będą odbywały się we wszystkie niehandlowe niedziele lipca i sierpnia o godz. 10:00 w Parku Jana Kasprowicza. Wstęp wolny! Projekt finansowany jest z Funduszu Czasu Wolnego.

Jest nam miło poinformować, że w naszej sprzedaży oprócz kijów renomowanych firm jak KV+, Leki, Exel dostępne są już różne modele włoskich kijów Fizan m.in.: do nordic walking, do trekkingu, do narciarstwa oraz biegów górskich.


więcej »

Jest nam niezmiernie miło, że Acteam jako firma z 13 letnim doświadczeniem w tematyce nordic walking została zauważona przez tak wielu. W 2018 roku działamy na skalę ogólnopolską.

więcej »

Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy od 13 lat promują treningi funkcjonalne outdoor we Wrocławiu.

Prowadzimy nieprzerwanie systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych.

więcej »
W niedzielę 17.05.2015 r. poprowadziliśmy trening przygotowujący do 5. MWNW. Już na samym początku założyliśmy, że będzie to trening inny niż wszystkie. Tak też się stało.

więcej »

W niedzielę 3 maja na zakończenie majówki na Wyspie Słodowej, jako sędziowie nadchodzących MWNW, poprowadziliśmy trening Nordic Walking.więcej »

W sobotę 18.04.2015 r. w Parku Tysiąclecia odbyła się już trzecia odsłona akcji „Przyjdź, posadź drzewo”. Dzięki pracy i zaangażowaniu mieszkańców w październiku 2014 r. w Alei ESK – The World Games udało się posadzić 100 nowych drzew. Teraz nadszedł czas na kolejne. Park Tysiąclecia powiększył się o 400 drzew.


więcej »

Przygotuj się do startu w Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Specjalne treningi przygotowujące dla wszystkich zawodników.

więcej »

W pokazowych treningach nordic walking, które odbyły się 30.03.2014 r. w Parku Grabiszyńskim i w Parku Zachodnim wzięło udział ponad 40 osób.więcej »

Opole przywitało nas bardzo entuzjastycznie. W pokazowym treningu nordic walking wzięło udział ok. 30 osób, a cały nordicowy happening trwał bez przerwy 4 godziny.


więcej »
Dodano: 2013-09-20

Opolskie Fit

W sobotę 21.09.2013 r. zapraszamy serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie w Parku Nadodrzańskim na wyspie Bolko w Opolu (w godz. od 11.00 do 17.00), którego Acteam jest Partnerem.


Szczegóły w zakładce Imprezy/Wyjazdy


W dniu 13.01.2013 r., w ramach drugiej edycji Biegu Gajowickiego w stylu australijskim, odbył się pierwszy w tym roku trening pokazowy nordic walking. Aura była czysto zimowa i Wzgórze Gajowickie pokryte było śniegiem. W zimowym treningu wzięło udział ok. 10 osób.więcej »

Wszystkich wrocławskich seniorów zapraszamy na bezpłatne warsztaty nordic walking.

Nasze spotkania odbywać się będą w różnych parkach Wrocławia w środy o godzinie 10.00

Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższą środę w parku Południowym o godzinie 10.00.
Kolejne treningi:

Park Zachodni 14.11

Park Grabiszyński 21.11

Park Szczytnicki 27.11


Szczegóły i zapisy na stronie www.seniorwformie.pl

Serdecznie zapraszamy


W najbliższy weekend Acteam zaprasza serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie:  targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" których Acteam jest Partnerem.

więcej »
Dodano: 2011-05-16

Splot Szewska - Galeria

Splot Szewska - Galeria


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz filmu z treningu Nordic Walking podczas imprezy "Zieleń mnie rusza"


Migawka z treningu pokazowego w Parku Południowym, zapraszamy następnym razem!


więcej »

W sobotę 29 maja odbyła się uroczystość otwarcia boiska ORLIK – WOJSZYCE, w którym wzięły udział ważne osobistości miasta Wrocławia.

więcej »
Dodano: 2009-05-08

Trening w Jelcz-Laskowice

Relacja zdjęciowa z treningu w Jelczu-Laskowicach


W ramach Rozwojowo-Rozrywkowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron, 8 Marca o 12:00 w Parku Juliusza Słowackiego trening tylko dla kobiet.

 

Zapraszamy!


 

Więcej informacji na stronie: http://www.dojrzewalnia.pl/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z treningu Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet.


Niedzielny trening pokazowy, który miał miejsce tradycyjnie już pod okiem Chopina w Parku Południowym (11.01.09r.) okazał się hitem.


więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959