Acteam

Nordic Walking

Wiemy, że na tę wiadomość czekaliście z niecierpliwością. 

Od poniedziałku 16 stycznia 2023 r. zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking na  Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Treningi w Parku Południowym przenosimy na WTWK Partynice.

więcej »

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym grafikiem kończącym 2022 rok. 

więcej »

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich w czasie trwania treningów prosimy o zapoznanie się i stosowanie do poniższych wskazówek. Warto wyciągnąć wnioski ze zdarzenia w Parku Południowym - włamania do dwóch samochodów i kradzieży rzeczy osobistych. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy zwiększymy własne bezpieczeństwo w miejscach publicznych.

więcej »

W związku z wczorajszymi włamaniami do samochodów podczas treningu w Parku Południowym, a przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa przenosimy miejsce zbiórki w tej lokalizacji.


więcej »

Z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy już 20 listopada 2022 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy. Tym razem zdobędziemy Śnieżnik. 

Głównym celem obchodów Światowego Dnia Cukrzycy jest zwiększenie świadomości społecznej odnośnie objawów tej choroby i profilaktyki zdrowotnej. 

Nordic Walking w walce z cukrzycą!

więcej »

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach WBO 2022.

Tradycyjnie wspieramy projekty, których liderem jest nasza instruktorka Marta Żebrowska.

 

więcej »
Już 9 października 2022 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking w Karkonosze. Równy i jednostajny wysiłek zwiększa pojemność oddechową płuc, a tym samym poprawia ogólną wydolność organizmu. Nordic Walking wspiera oddech.
więcej »

Z okazji obchodów Światowego Dnia Serca poświęconych promocji zdrowego stylu życia i zapobieganiu chorobom układu krążenia już 11 września 2022 r. zapraszamy wszystkich na wyjazdowy trening do Polanicy-Zdrój. Miasto to leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Nordic Walking wspiera serce!

więcej »
Dodano: 2022-04-21

Wokół Zieleńca

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 15 maja zapraszamy na wyjazd nordic walking wokół Zieleńca. 

więcej »

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 3 kwietnia zapraszamy na wyjazd z cyklu Góry i Zamki Dolnego Śląska. Tym razem zabierzemy Was na rodzinny trekking w Góry Sowie i Bardzkie oraz na zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra i Fortu Spitzberg-Ostróg z przewodnikiem (zwiedzanie około 3h). Czworonogi także są mile widziane. Dzień pełen wrażeń zakończymy ogniskiem w twierdzy.

więcej »

Zima na dobre zawitała w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego zapraszamy Was na wspólny wyjazd. Startujemy w styczniu 2022 z Polany Jakuszyckiej.

Nasze wyjazdy odbędą się: 16 stycznia, 20 lutego oraz 13 marcaZachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 28 listopada zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazdowy trening nordic walking. Tym razem zabierzemy Was w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 20 km. Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...


więcej »
Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 24 października zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Izerskie. więcej »

Już za miesiąc, 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806.


więcej »
Już 11 kwietnia 2021 r. zapraszamy na Słoneczną Wyrypę czyli wyjazdowy, wydolnościowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »
Dodano: 2021-02-17

Borowa na Dzień Kobiet

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 7 marca zapraszamy na trening wyjazdowy na Borową. Borowa jest najwyższą górą w paśmie Gór Wałbrzyskich, wchodzi ona w skład Korony Sudetów Polski oraz Korony Sudetów. Ale to nie koniec atrakcji. Zapraszamy także na zwiedzanie Pałacu Jedlinka z przewodnikiem w Jedlinie-Zdroju.

 

więcej »
Dodano: 2021-02-04

Treningi po COVID-19

Koronawirus SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, wywołuje wiele różnych objawów. Większość zakażeń ma na tyle łagodny przebieg, że po przechorowaniu od razu można wrócić do codzienności. Część osób, którzy przeszli COVID-19 w sposób średnio ciężki lub ciężki, mimo zakończenia leczenia wciąż nie odzyskali pełnej sprawności. Osoby te są osłabione, mają przyspieszone tętno, duszności i kaszel. 

więcej »
Dodano: 2021-02-03

Czas na Ruch!

Pandemia zamyka nas w domach przed komputerem, mniej ruszamy się, mniej aktywnie spędzamy czas. Dzieci i młodzież powróciły do zdalnej nauki, wiele godzin spędzają przed komputerem. Jak połączyć aktywność sportową z życiem/czasem online? Ten trudny czas nie zwalnia nas przecież z potrzeby/konieczności z dbania o kondycję/aktywność sportową. Zapraszamy na projekt "Czas Na Ruch" skierowany do dzieci i młodzieży: /czas_na_ruch.html

więcej »
Już 4 października 2020 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.
więcej »
Już 16 sierpnia 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Złotego Stoku, gdzie ponownie marsz nordic walking po Górach Złotych połączymy ze zwiedzaniem. 

Nie zlwekajcie z zapisami. Ilość miejsc jest ograniczona.
więcej »
Dodano: 2020-07-12

Aktywny Senior w domu

Rok 2020 niesie za sobą wiele ograniczeń, ale również daje dużo możliwości. To, że nas nie spotykaliście w parkach na wiosnę nie oznaczało, że zawiesiliśmy trenerską działalność. Od połowy marca poprowadziliśmy webinary dla IBM, treningi personalne online, rozpoczeliśmy udział w projekcie Sprawny inżynier oraz Męskie wyzwanie - zdrowe odchudzanie Harmony Clinic. Zdrowie, regeneracja, skuteczność w walce z bólem.

więcej »

Czas na IV etap odmrażania gospodarki. Co to dla Was oznacza? 

Treningi outdoor to nasza specjalność. W ten sposób trenujemy we wrocławskich parkach ponad 15 lat.


 

więcej »

Już 8 marca 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

więcej »

Od 24 lutego w każdy poniedziałek oraz czwartek zapraszamy na poranne treningi do Parku Grabiszyńskiego o godz. 10.00.

więcej »

W sobotę 22 lutego trenujemy tylko w Parku Zachodnim o godz. 9.00. Trening na Partynicach o godz. 11.00 zostaje odwołany. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na poranne zajęcia.

Instruktorzy Acteam będą się dzielić wiedzą i doświadczeniem na drugim końcu Polski. W lutym już po raz ostatni. Na trening na Partynicach zapraszamy 29 lutego.  

więcej »
Dodano: 2020-01-12

Narty biegowe w Jakuszycach

Zima małymi krokami wita w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego jak co roku zapraszamy Was do wspólnych wyjazdów. Na wyjazdy do stolicy polskiego narciarstwa biegowego zapraszamy już od następnego weekendu. Startujemy w  niedzielę 19 stycznia 2020. Zachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 20 października 2019 r. zapraszamy na wyjazd z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Książańskiego Parku Krajobrazowego i na Zamek Książ. 

więcej »

7 września 2019 Wyścigi konne. Wrocław oraz Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zapraszają wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do wzięcia udziału w biegu oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km oficjalnie inaugurującym otwarcie ścieżki pieszo-biegowej wokół toru wyścigowego. Zapraszamy również dzieci, które tuż po oficjalnym otwarciu będą mogły przetestować ścieżkę na dystansie 300 m zarówno biegnąc, maszerując z kijami czy jadąc rowerkiem.

więcej »
Dodano: 2019-07-15

WRACAMY NA PARTYNICE

W sobotę 20 lipca o godz. 11.00 zapraszamy do udziału w treningu nordic walking na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice.

więcej »
Już 28 lipca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy dla Was łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 14 km. 

więcej »

Już od 7 lipca w ramach Letniej Strefy Rekreacji Rady Osiedla Karłowice-Różanka zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla na treningi nordic walking z instruktorami Acteam.

Zajęcia będą odbywały się we wszystkie niehandlowe niedziele lipca i sierpnia o godz. 10:00 w Parku Jana Kasprowicza. Wstęp wolny! Projekt finansowany jest z Funduszu Czasu Wolnego.

Dodano: 2019-05-22

Podsumowanie 9. MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 9. MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

Pamiętajmy, że zawody to przede wszystkim powinien być miło spędzony czas, współzawodnictwo fair play i zbieranie nowych doświadczeń.

więcej »
Jako nieliczni instruktorzy w Polsce zostaliśmy zakwalifikowani do kolejnej już edycji ogólnopolskiej akcji bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku pod nazwą „Nordic Walking na Receptę” mającej na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków dzięki dyscyplinie jaką jest Nordic Walking.

więcej »
Już 02 czerwca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 19 maja. Po wielu latach wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - Park Zachodni przy Hali Orbita będzie gościł najlepszych zawodników rywalizujących o prym stolicy Dolnego Śląska. 

więcej »
Pierwszy raz w historii zapraszamy na nowy cykl treningów wyjazdowych. Dwóch wrocławskich pionierów nordic walking Marcin Wroński z Acteam oraz Marcin Spitalniak z FAN Promocja Sportu łączą siły by propagować sport jako formę spędzania wolnego czasu niezależnie od wieku i warunków środowiskowych oraz by wspierać jego rozwój w zakresie różnych dyscyplin, poziomów zaawansowania i form uprawiania. Cykl ten rozpoczynamy wyjazdem nordic walking.
więcej »

Już 22 lipca 2018 r. zapraszamy wszystkich na wakacyjny trening wyjazdowy do Polanicy-Zdroju. Miasto to leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkie. Według Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisane jest na listę zabytków. 

więcej »

Jest nam miło poinformować, że w naszej sprzedaży oprócz kijów renomowanych firm jak KV+, Leki, Exel dostępne są już różne modele włoskich kijów Fizan m.in.: do nordic walking, do trekkingu, do narciarstwa oraz biegów górskich.


więcej »

Jest nam niezmiernie miło, że Acteam jako firma z 13 letnim doświadczeniem w tematyce nordic walking została zauważona przez tak wielu. W 2018 roku działamy na skalę ogólnopolską.

więcej »
Dodano: 2018-06-23

Podsumowanie 8.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 8.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

więcej »

8.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą niedzielę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie 8 km i 4 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów". Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.


więcej »
Dodano: 2018-05-05

Nordic Walking na Receptę!

Firma Acteam bierze udział w ogólnopolskiej akcji bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku pod nazwą „Nordic Walking na Receptę”, która rusza już 8 maja.

Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek o godzinie 17:00, przez 30 tygodni w ponad 100 miejscowościach, we wszystkich województwach.


więcej »

8. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 17 czerwca na terenie wrocławskiego toru wyścigów konnych Partynice.

Jest nam miło poinformować, że w tym roku Acteam po raz pierwszy wystąpi w roli współorganizatora zawodów, po raz trzeci rolę sędziego głównego obejmie Marta Żebrowska, a instruktorzy Acteam już po raz piąty będą czuwali nad poprawnością techniki nordic walking.

więcej »

Wszystkim uczestnikom wyjazdu gratulujemy pokonania malowniczej trasy 23 km w iście różnorodnych warunkach. Pogoda niczym Cztery Pory Roku Vivaldiego przywitała nas słońcem, ukazała resztki zimowej aury i zafundowała pierwsze wiosenne burze. W górach po prostu tak jest, trzeba być przygotowanym na każde warunki i niespodziewane sytuacje.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Już 8 kwietnia 2018 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Rudawy Janowickie - pasmo górskie położone we wschodniej części Sudetów Zachodnich. Tym razem naszą trasę rozpoczniemy od kolorów - purpury, błękitu i zieleni oraz Nadziei, Nowego Szczęścia i Gustawa. Te pierwsze to Kolorowe Jeziorka, te drugie to stare sztolnie.

Przy okazji odwiedzimy Skalnik - może będą jakieś wyprzedaże ;)


więcej »
Dodano: 2018-01-01

Nowy cennik treningów

Stało się nieuniknione... Już od samego początku rok 2018 niesie za sobą wiele zmian. Na przestrzeni ostatnich lat każdy z nas odczuł, jak bardzo zdrożało życie. W tym roku nie ominą nas dalsze podwyżki cen żywności i usług. 


więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 13/14 stycznia we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.więcej »

Na tegoroczne Święta podaruj bliskim zdrowie i sprawność .... Podaruj im karnet na treningi grupowe do Acteam.

Tylko do  23 grudnia przy zakupie karnetu otrzymasz 10% treningów więcej. Do każdego karnetu upoważniającego do udziału w 10 treningach otrzymasz dodatkowo 1 trening, a do karnetu na 20 wejść otrzymasz dodatkowo 2 treningi.

Acteam jest dystrybutorem najbardziej wszechstronnych latarek do zadań specjalnych i akcesoriów firmy Armytek. W naszej ciągłej sprzedaży już są latarki Armytek Elf. To uniwersalna czołówka do zadań specjalnych, przydatna zarówno na wędrówkach jak i w życiu codziennym.

Zastanawiasz się czy to latarka dla Ciebie? Zadzwoń. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.

więcej »

Przygotowaliśmy dla Was trening nietypowy. Już 10 grudnia zapraszamy na trening wyjazdowy w okolicznych lasach (do 50 km od Wrocławia), gdzie będziemy trenować orientację w terenie.

Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...

więcej »

Z radością informujemy, że od piątku 10.11.2017 możemy trenować na nowo otwartej sali w gabinecie fizjoterapeutycznym przy ulicy Trwałej 7 (wejście od ulicy Radosnej). W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

więcej »
Co nas wyróżnia? 

Treningi prowadzimy przez cały rok, bez względu na pogodę. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Ćwiczą z nami amatorzy i sportowcy, osoby, dla których nordic walking jest formą rehabilitacji oraz osoby z grup podwyższonego ryzyka m.in. diabetycy i kobiety ciężarne. W zależności od pory roku prowadzone przez nas zajęcia mają dwojaki charakter. 

więcej »

15 października 2017 roku odbył się jesienny wyjazd grupy Acteam w Karkonosze.

Wyjątkowo tym razem spojrzeliśmy na Śnieżne Kotły z zupełnie innej perspektywy.

więcej »

Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy od 13 lat promują treningi funkcjonalne outdoor we Wrocławiu.

Prowadzimy nieprzerwanie systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych.

więcej »
Dodano: 2017-08-29

Trenowanie po ciemku

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie, co to będzie? – tak się ostatnio zaczyna wiele treningów. I to nie tylko tych wieczornych. Takie trenowanie ma swoje uroki, lecz musisz pamiętać o kilku rzeczach, które mają zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Zapraszamy na nocne treningi
więcej »

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że klub Acteam zajął I miejsce w konkursie Bądź Fit z Książką, który odbył się podczas treningu w Parku Zachodnim dnia 26 lipca.

Konkurs był elementem programu SOS DLA KSIĄŻKI realizowanego przez Księgarnię BETA dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej »

Na okres wakacji tj od 19 czerwca do 3 września grupowe treningi nordic walking odbywające się we wtorki i czwartki o godz. 19.30 w parku Szczytnickim zostają zawieszone.

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do parku Grabiszyńskiego. Treningi odbywają się tam zgodnie z grafikiem we wtorki i czwartki o godzinie 19.30.

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą sobotę na wrocławskim AWF. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie PROFI 6,2 km i 12,4 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów". Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.


więcej »
Dodano: 2017-04-26

7. MWNW w Nordic Walking

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się w sobotę 3 czerwca na terenie AWF.

W tym roku zawodnicy będą rywalizowali na 3 dystansach: 3,1 km (1 pętla), 6,2 km (2 pętle) oraz 12,4 km (4 pętle). Trasa przebiegać będzie wzdłuż wałów Odry, w większości po ścieżkach szutrowych.

więcej »

Już 09 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Górach Kamiennych - pasmo górskie Sudetów Środkowych.

więcej »
Biała śmierć? Przepis na życie, czyli cukrzyca od kuchni. Najprościej Mówiąc.

Podczas ostatniego treningu wyjazdowego w Rudawach Janowickich bardzo dużo uwagi poświęciliśmy tej tematyce. Zapraszamy do usystematyzowania wiedzy.

Super prosto, merytorycznie, z pomysłem i jajem!Efektywny i bezpieczny trening stanowi podstawę dla osiągnięcia postawionych sobie celów związanych ze sportem. Aby jak najlepiej wpływał na zdrowie i kondycję, należy przede wszystkim zrozumieć jego charakter i dostosować go adekwatnie do wykonywanej dyscypliny. Wyróżnia się dwa główne rodzaje treningów: indywidualny oraz grupowy, a każda z tych form posiada zarówno wady, jak i zalety.więcej »
Ciekawe ruiny zamków średniowiecznych, zamku Bolczów i zamku Sokolec, Husyckie Skały, Piec, Skalny Most, góra Sokolik z licznymi skałkami granitowymi, schronisko Szwajcarka u podnóża Krzyżnej Góry (654 m n.p.m) w Górach Sokolich, świetne punkty widokowe, interesujące wykłady i szkolenia (m.in. elementy procesu treningowego, wpływ systematycznego wysiłku fizycznego na organizm i zdrowie człowieka) – to wszystko już na Was czeka.
więcej »

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie zostaliśmy dystrybutorem najbardziej wszechstronnych latarek do zadań specjalnych i akcesoriów firmy Armytek.

Jednocześnie chcemy zaprezentować najnowszą latarkę czołową Armytek Wizard Pro XHP50, która jest już u nas w sprzedaży.


więcej »
Dodano: 2016-10-31

Zwycięska relacja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w konkursie na najciekawszą relację z wyjazdowego treningu w Karkonoszach wygrała Agnieszka L. Serdecznie gratulujemy, a po odbiór nagrody zapraszamy na trening do Parku Południowego.

 

więcej »

W niedzielę 23.10.2016r. odbył się wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a uśmiech i dobre humory nie odstępowały grupy na krok.


więcej »
Dodano: 2016-10-16

Podsumowanie 6.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 6.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.


więcej »

6.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą sobotę w Parku Szczytnickim. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie PROFI 6,5 km i 15 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów".Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.

więcej »
Już 23 października 2016 r. zapraszamy na wyjazd nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.
więcej »

W sobotę 15 października 2016 r. odbędą się już 6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia. Impreza jest bardzo dobrze znana w środowisku nordic walking.

więcej »

Zwykle jesienią nic nam się nie chce, jesteśmy jakby ociężali, ciągle nam chce się spać i najchętniej cały dzień przeleżelibyśmy w łóżku.

Co się z nami dzieje? To taki stan przejściowy, bo brakuje nam światła i świeżego powietrza. Jak temu zaradzić?


więcej »

24 listopada zakończyliśmy udział w programie finansowanym przez Miasto Wrocław za pośrednictwem Wrocławskiego Centrum Zdrowia - Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej: „Aktywność ruchowa w profilaktyce cukrzycy i zaburzeniach metabolicznych”. 

więcej »

Mini Nocna Masakra to rajd na orientację - przygoda dla każdego. Smakowanie wyczynu bez sprawdzania granic ludzkiej wytrzymałości. Przygodowa rekreacja w ciemnym lesie z latarkami, mapą i kompasem. Rajd ma charakter rekreacyjnej nocnej wycieczki rowerowej lub pieszej, realizowanej niezależnie przez dowolnie tworzone grupki uczestników.


więcej »

Od 01 września wznawiamy treningi nordic walking dla diabetyków. 

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 17.30 w Parku Południowym.

Szczegóły znajdziecie tutaj.


więcej »

Każda przerwa sprzyja nie tylko rozleniwieniu, lecz także planowaniu nowych działań na następne miesiące. Okres ten powoli dobiega końca, dlatego warto na nowo przekonać się do systematycznych treningów. Czy w ciągu 2 tygodni osiągnięcie jakieś spektakularne efekty? Oczywiście, że nie. Ale jest to wystarczający okres, aby na nowo nasze ciało polubiło systematyczny ruch. W ramach motywacji polecamy poniższy artykuł. A już zmotywowani ruszamy do boju. Czekamy na Was.


Przyjdź do Parku Południowego i wykorzystaj w pełni infrastrukturę tego miejsca,
a w Parku Grabiszyńskim i Zachodnim ich nieograniczoną przestrzeń.


więcej »
Dodano: 2015-08-04

"Śmiech Dla Zdrowia"

W najbliższy wtorek tj. 11.08.2015, o godz. 19.30 zapraszamy do Parku Grabiszyńskiego na inny niż zwykle trening nordic walking. Tym razem trening nordic walking rozpoczniemy od dużej dawki ŚMIECHU.

Początek zajęć poprowadzi wieloletni przyjaciel Acteam Andrzej Motyka – Certyfikowany Praktyk Jogi Śmiechu.


więcej »
Dodano: 2015-07-27

CrossFit. Dla mnie?

Zachęcamy do lektury ciekawego artykułu opisującego czym jest i co daje nam CrossFit. Po dłuższej chwili zastanowienia dojdziecie do wniosku, że macie z tymi ćwiczeniami do czynienia prawie na co dzień, podczas treningów nordic walking w firmie Acteam.

Czy CorssFit jest dla mnie? Myślę, że nie ma co się nad tym dłużej zastanawiać...


więcej »

W okresie wakacyjnym (tj. lipiec-sierpień) treningi nordic walking dla diabetyków, które odbywają się we wtorki o godz. 17.30 w Parku Południowym zostają zawieszone.

Zapraszamy ponownie we wrześniu.


Dodano: 2015-06-15

5.MWNW - podsumowanie

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 5.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą.

więcej »
Dodano: 2015-06-10

Wyjazd w Góry Izerskie

Już 21 czerwca 2015 r. zapraszamy na wyjazd nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Góry Izerskie.
więcej »

W dniu zawodów serdecznie zapraszamy do specjalnie stworzonej strefy kibica Acteam z okazji dużej liczby uczestników Acteam biorących udział w 5. Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking.


więcej »

5. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia już za tydzień. Firma Acteam ma swoich reprezentantów zarówno na trasie PROFI, jak i na trasie REKREACYJNEJ. Poniżej przedstawiamy skład naszej ekipy. Jeszcze jest czas, aby się do nas przyłączyć.

Wszystkim życzymy "połamania kijów" i trzymamy za Was kciuki.

więcej »

Za tydzień zawody. Forma już gotowa, technika dopracowana i co dalej?

Jak przygotować nasz organizm do samego startu? Jak się odżywiać i nawadniać tuż przed zawodami?

Przedstawiamy kilka cennych wskazówek.

więcej »

W niedzielę 24 maja ekipa Acteam wybrała się do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. W wyjeździe wzięło udział 19 osób, a w trakcie dołączył do nas pies. Tym razem pokonaliśmy dystans 20 km. Zapraszamy na krótką relację.

więcej »

Podczas wyjazdu do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru rozstrzygnięto konkurs na nazwę dla drzew posadzonych przez instruktorów Acteam w parku Tysiąclecia.

więcej »
W niedzielę 17.05.2015 r. poprowadziliśmy trening przygotowujący do 5. MWNW. Już na samym początku założyliśmy, że będzie to trening inny niż wszystkie. Tak też się stało.

więcej »
Już 24 maja 2015 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam. Tym razem jedziemy do Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

Park o powierzchni 12 295 ha utworzony został w roku 1989. W latach 1903-1912 zbudowano zaporę w Pilchowicach, która obecnie jest największą budowlą hydrotechniczną, rozdzielającą rzekę w obrębie parku na dwa zasadnicze odcinki: górny (13 km) i dolny (25 km).

więcej »

W sobotę 18.04.2015 r. w Parku Tysiąclecia odbyła się już trzecia odsłona akcji „Przyjdź, posadź drzewo”. Dzięki pracy i zaangażowaniu mieszkańców w Alei ESK – The World Games udało się posadzić 400 kolejnych drzew.więcej »
Dodano: 2015-05-06

Rafting Nysą Kłodzką

W niedzielę 26 kwietnia  rozpoczęliśmy sezon wyjazdowy 2015. Tym razem postanowiliśmy kije do nordic walking zamienić na wiosła. Jako pierwszy w naszym kalendarzu wyjazdów odbył się spływ pontonowy Nysą Kłodzką.więcej »
Dodano: 2015-05-06

UWAGA! KONKURS ZAKOŃCZONY!

Wiosenny konkurs "UAKTYWNIJ SIĘ na nowo-na sportowo!", który odbył się w dniach 06.04.2015 - 02.05.2015 r.  cieszył się dużym zainteresowaniem.


więcej »

W niedzielę 3 maja na zakończenie majówki na Wyspie Słodowej, jako sędziowie nadchodzących MWNW, poprowadziliśmy trening Nordic Walking.więcej »

W sobotę 18.04.2015 r. w Parku Tysiąclecia odbyła się już trzecia odsłona akcji „Przyjdź, posadź drzewo”. Dzięki pracy i zaangażowaniu mieszkańców w październiku 2014 r. w Alei ESK – The World Games udało się posadzić 100 nowych drzew. Teraz nadszedł czas na kolejne. Park Tysiąclecia powiększył się o 400 drzew.


więcej »

Firma Acteam wraz z organizatorami (Miasto Wrocław, Zarząd Zieleni Miejskiej, Lasy Państwowe i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego) serdecznie zaprasza dnia 18 kwietnia między 11.00 a 16.00 do parku Tysiąclecia na Nowym Dworze. Posadzimy ponad 400 drzew! Dołącz do nas, zasadź własne drzewo i skorzystaj z przygotowanych atrakcji. Autor: D. Błaszczykwięcej »

Przygotuj się do startu w Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Specjalne treningi przygotowujące dla wszystkich zawodników.

więcej »
Dodano: 2015-04-06

Zapisy na spływ pontonowy

Acteam rozpoczyna sezon wyjazdowy 2015. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na spływ pontonowy.

Kiedy: 26.04.2015 r.
Gdzie: przystań Bardo.
Zapisy: Adrian Nowotarski (tel. 513 213 011, do 18.04.2015 r.)

więcej »
Dodano: 2015-04-03

UWAGA! KONKURS!

Zapraszamy Państwa do udziału we wiosennym konkursie "UAKTYWNIJ SIĘ na nowo-na sportowo!", który odbędzie się w dniach 06.04.2015 - 02.05.2015 r.

Wystarczy przyjść na treningi nordic walking do firmy Acteam i wykazać się systematycznością.
więcej »
Dodano: 2015-03-29

Wyjazdy z Acteam

Organizujemy jednodniowe i weekendowe wyjazdy turystyczno - trekkingowe połączone z nauką i doskonaleniem techniki nordic walking.

Nasze wycieczki przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą przeżyć niezapomniane chwile.

więcej »
Dodano: 2015-03-29

Treningi dla Diabetyków

Przed nami świąteczna przerwa.

Najbliższy trening nordic walking dla Diabetyków odbędzie się we wtorek 14.04.2015 r. w Parku Południowym o godz. 17.30.

Do zobaczenia na treningu.

Serdecznie zapraszamy na treningi, które odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19:30. Spotykamy się na ul. Fryderyka Chopina, w miejscu skrzyżowania z aleją Ludomira Różyckiego, tuż obok przystanku tramwajowego „Chopina".


 więcej »
Dodano: 2015-03-29

MWNW 13.06.2015 r.

Wszystkich miłośników nordic walking zapraszamy do udziału w 5. edycji Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice.

Liczymy, że tor wyścigowy zrobi na Was takie samo wrażenie jak na nas! W końcu to miejsce jest stworzone do "ścigania".

więcej »

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że konkurs Bądź FIT już teraz! Nie czekaj do wiosny!", który odbył się w dniach 19.01 - 14.02.2015 r. (24 możliwych treningów) cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wystarczyło przyjść na treningi nordic walking do firmy Acteam i wykazać się systematycznością.

więcej »

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozszerzeniu naszego grafiku zajęć o ogólnorozwojowe treningi nordic walking dla diabetyków.

 


więcej »

Ostatnio obchodziliśmy wyjątkowy jubileusz.

Dokładnie 22 stycznia firma Acteam skończyła 8 lat.

Także w tym roku mija 10 lat odkąd Marcin Wroński wprowadził nordic walking do wrocławskich parków.


więcej »

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie "Bądź FIT już teraz! Nie czekaj do wiosny!", który odbędzie się w dniach 19.01 - 14.02.2015 r.

więcej »
Dodano: 2015-01-19

Trening z obciążeniem

Drodzy Nordic Walkerzy,

Jest nam bardzo miło, że bierzecie udział w treningach z obciążeniem. Tym samym chcemy poinformować, że zakończyliśmy drugi etap treningów z 10% obciążeniem.

więcej »

Powszechnie wiadomym jest, że kobiety ciężarne mają dość spore ograniczenia ruchowe - ale czy na pewno?


więcej »

Ze względu na ostatnie opady deszczu oraz położenie Jelcza-Laskowic wyjazdowy trening nordic walking został przełożony na niedzielę 25.01.2015 r.

Rozległe, okoliczne lasy Jelcza-Laskowic świetnie nadają się do korzystania z formy rekreacji ruchowej jaką jest nordic walking. Walory krajobrazowe tego miejsca już niejednokrotnie urzekły naszych instruktorów.

więcej »

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Wam się kiedyś wyjść na trening i poczuć jak na lodowisku. Zastanawiacie się, czy taki trening jest korzystny i jakie przynosi efekty?

Na początku chcemy podkreślić, że jesteśmy zwolennikami trenowania nordic walking w zimie. Wyznajemy zasadę, że „nie ma złej pogody na trening, jest tylko źle dobrana odzież” i jak twierdzi nasza znajoma „i słabe charaktery”.więcej »

Podczas dzisiejszego - zimowego treningu w Parku Zachodnim panowała iście wiosenna pogoda i atmosfera. W takich chwilach wszyscy doceniamy zbawienny wpływ światła i aktywności na świeżym powietrzu na nasz organizm. Mianowicie pobudzają one organizm do wytwarzania endorfin - tzw. hormonów szczęścia, czego nie dało się nie zauważyć.

więcej »
Dodano: 2015-01-03

WYNIKI KONKURSU

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zimowy konkurs "UAKTYWNIJ SIĘ na nowo-na sportowo!", który odbył się w dniach 01.12.2014 - 03.01.2015 r. (27 możliwych treningów) cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wystarczyło przyjść na treningi nordic walking do firmy Acteam i wykazać się systematycznością.


więcej »

W sobotę 06.12.2014 w Jarnołtowie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 15 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,8 km i 18 PK (punktów kontrolnych).

więcej »
Dodano: 2014-12-07

Trening Mikołajów

Każdy Mikołaj zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy tryb życia i dbanie o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną poprzez codzienną aktywność ruchową. Śnieżynka i Renifer też stawili się na trening.


więcej »

Jest nam miło poinformować, że w chwili obecnej reprezentacja Acteam na tegoroczną Mini Nocną Masakrę stanowi najliczniejszą grupę.więcej »

Zapraszamy Państwa do udziału w zimowym konkursie "UAKTYWNIJ SIĘ na nowo-na sportowo!", który odbędzie się w dniach 01.12.2014 - 04.01.2015 r.

Wystarczy przyjść na treningi nordic walking do firmy Acteam i wykazać się systematycznością.
więcej »
Dodano: 2014-11-23

Mini Nocna Masakra 2014

6 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.

Proponujemy, abyśmy zmierzyli się z nią grupowo.

Bazą tegorocznej edycji jest park przy Karczmmie Rzym we Wrocławiu-Jarnołtowie nad Bystrzycą


więcej »
Dodano: 2014-11-23

Nie dajcie się zimie

Wielkimi krokami zbliża się najgorszy okres w kalendarzu - ponura jesień (już jest) i jeszcze bardziej dołująca zima. Nie wiem jak dla Was, ale dla nas, są to najdłuższe i najbardziej monotonne dni w roku. Zdaniem wielu, taka aura nie sprzyja uprawianiu sportu, ale przecież trzeba coś robić. Mimo, że mniej się nam chce, jeszcze trudniej o mobilizację, to nie można wiecznie siedzieć na przysłowiowej kanapie.

więcej »
Dodano: 2014-11-14

Nowy mezocykl treningowy

Rozpoczynamy nowy mezocykl treningowy
TRENINGI Z OBCIĄŻENIEM
więcej »

W ostatnim czasie Marta Żebrowska pracowała jako instruktor Nordic Walking w ramach szkolenia diabetologicznego dla osób z cukrzycą zorganizowanego w Kudowie Zdroju przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Wrocław Centrum. Podczas szkolenia ugruntowała podstawowe wiadomości o znaczeniu aktywności fizycznej w cukrzycy, prawidłowym rozłożeniu wysiłku u tych osób oraz specyficznym zabezpieczeniu takiej aktywności (zobacz tutaj).

więcej »

Oprócz treningów funkcjonalnych firma Acteam prowadzi także wewnętrzne szkolenia instruktorskie oraz doszkalające instruktorów nordic walking. W ciągu ostatnich lat przeszkoliliśmy wielu instruktorów nordic walking. Niektórzy z nich na stałe współpracują z firmą Acteam, pozostali prowadzą własną działalność. W tym roku do tego grona dołączyło Trzebnickie Centrum Medyczne Zdrój.


więcej »
Dodano: 2014-09-27

Wyjazd razem z Acteam

W kolejną niedzielę 05.10.2014 r. zapraszamy do udziału w wyjeździe turystyczno-trekkingowym. Tym razem ekipa Acteam postanowiła zdobyć Góry Stołowe.

więcej »

Na prośbę naszych klientów podsyłamy link do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie kończy się 29.09.2014 r. o północy. Można oddać głos na 3 projekty.

więcej »
Dodano: 2014-09-11

Latarki firmy MacTronic

Latarek firmy MacTronic używają już polskie oraz zagraniczne służby specjalistyczne.

Nie ma nic w tym dziwnego, gdyż latarki tej firmy są używane przez większość naszych klientów podczas ogólnorozwojowych treningów nordic walking w okresie jesienno-zimowym.
więcej »

W nawiązaniu do naszych rozmów podczas treningów w Parku Południowym dotyczących niesprawnego oświetlenia przesyłam Wam namiary do Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu odpowiedzialnej za ten park. Może większa ilość zgłoszeń o niesprawnym oświetleniu w Parku Południowym da do zrozumienia, że ten problem jest dla nas uciążliwy.

więcej »

UWAGA!!!

OBECNIE PODCZAS WIECZORNYCH TRENINGÓW W PARKU GRABISZYŃSKIM PRZYDATNA JEST LATARKA CZOŁOWA.

więcej »
Dodano: 2014-08-14

Trening z głową

Zachęcamy do lektury artykułu P. Walewskiego "Biegaj na zdrowie" - Czy dla lepszej sylwetki trzeba się naprawdę spocić, zmęczyć i nacierpieć? Pożyj bez zadyszki (11.08.2014). W publikacji przedstawiono, w jaki sposób można wpłynąć na poprawę wydolności organizmu nie wyrządzając sobie przy tym krzywdy.


więcej »

Jest nam miło poinformować, że firma Acteam stała się partnerem projektu „Wyspa na Weekend”, a w szczególności wydarzenia „Sportowa Wyspa”.

więcej »
Dodano: 2014-07-22

Trening śladem konia

Może zbyt rzadko, ale tak piękne treningi także się zdarzają. Zobaczcie sami
więcej »
Dodano: 2014-07-22

"Fitness na Pergoli"

Jest nam miło poinformować, że firma Acteam stała się partnerem projektu “Fitness na Pergoli” organizowanego przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

więcej »
Dodano: 2014-07-19

Zdobyliśmy Śnieżnik

Nasze wycieczki przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą przeżyć niezapomniane chwile.

więcej »

Podczas treningów nordic walking w Parku Grabiszyńskim nadal aktywnie odkrywamy nowe zakątki. Zobaczcie, gdzie tym razem nas poniosło.

więcej »

3 treningi nordic walking tygodniowo w tym samym parku nieprzerwanie od dobrych kilku lat. Mogłoby się wydawać, że przez ten czas przeszliśmy już każdą ścieżkę, że już nic więcej nas nie zaskoczy, że nie odkryjemy już niczego nowego, że w końcu ten park musi się znudzić.... A jednak NIE.


więcej »
Zazwyczaj instruktorzy Acteam występowali podczas różnych imprez nordic walking w roli zawodników. Tym razem, z różnych względów chcieliśmy zrobić coś więcej.
więcej »
Dodano: 2014-06-16

Podsumowanie 4.MWNW

4. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia już za nami. Firma Acteam miała swoich reprezentantów zarówno na trasie PROFI, jak i na trasie Rekreacyjnej. Wszyscy odnieśli ogromny sukces wygrywając sami ze sobą. Poniżej przedstawiamy tegoroczne osiągnięcia.


więcej »

Już od pewnego czas zauważyliśmy, że firma Acteam cieszy się coraz większą popularnością i to nie tylko na terenie Dolnego Śląską, ale także na skalę ogólnopolską.


więcej »

Wczorajsza pogoda może do końca nie sprzyjała marszom nordic walking, bo kto na samym początku treningu marzy o tym, aby zmoknąć. Jednakże była idealna na trening z odważnikiem kettlebell pod ogromnym drzewem w Parku Południowym, które posłużyło nam jako parasol. Oczywiście w trakcie treningu przestało padać i drugiej części szlifowaliśmy technikę nordic walking.


więcej »

Znane są już pierwsze dane po przeanalizowaniu projektów do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO). Miasto odrzuciło 121 projektów do budżetu obywatelskiego, spośród 481 pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców. Kolejnych 28 wniosków skreślono, gdyż miasto już samo zaplanowało ich realizację. Pozytywnie zweryfikowano 332 propozycje.

więcej »
Dodano: 2014-05-28

Trening nad rozlewiskiem

Wczoraj pogoda chyba wszystkim spłatała figla. Rano pięknie, a o 16 istne urwanie chmury. Pewnie z tego powodu na wczorajszym zaawansowanym treningu nordic walking w Parku Grabiszyńskim pojawiły się najbardziej zaprawione w bojach dziewczyny.więcej »

Zapraszamy 25 maja na Targi NGO (Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN stoisko nr 5), o godz. 14:00 na Pergolę.

Wydarzeniem towarzyszącym podczas Dnia Społecznej Super Mocy jest oficjalne przejście trasy 4. Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking.


więcej »
Dodano: 2014-05-19

Telewizyjny Klub Seniora

Na zaproszenie Telewizyjnego Klubu Seniora Marcin Wroński poprowadził trening dla wrocławskich Seniorów i wziął udział w programie mającym na celu pokazanie czym jest nordic walking. Wyjaśniono m.in. na czym polega prawidłowa technika nordic walking, omówiono czym charakteryzują się kije przeznaczone do uprawiania nordic walking, które mięśnie są efektywnie wykorzystywane podczas ćwiczeń oraz jakie korzyści płyną z systematycznych treningów nordic walking.


więcej »
Dodano: 2014-05-14

NADCHODZĄCA PREMIERA !!!

Firma Acteam, jako pierwsza we Wrocławiu, ma przyjemność przedstawić nowość wydawniczą 2014 r. – „Nordic Walking dla każdego”, której autorem jest Aleksander Wilanowski - Instruktor Szkoleniowiec Szkoły Nord Walk. Premiera już wkrótce: 23.05.2014 r.!!!

Jednocześnie jest na miło poinformować, że informacje o instruktorach Acteam znajdziecie w rozdziale 16
„Polecane szkoły nordic walkingu”więcej »
Dodano: 2014-05-09

Kijowy mini maraton

Czujesz pewien niedosyt po skończonym treningu?

Ciągle Ci mało emocji i wyzwań?

Chcesz sprawdzić swoje możliwości i kreatywność instruktora?

więcej »

Od maja sobotnie treningi w Parku Grabiszyńskim będą odbywały się w godzinach 11.00-12.30. Jednocześnie zmianie ulegnie także miejsce zbiórki. Od tej pory na wszystkich treningach w Parku Grabiszyńskim będziemy spotykać się przy parkingu wzdłuż ul. Racławickiej - z tyłu Górki Skarbowców.

więcej »

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach organizuje 1 maja 2014r. zawody w "Nordic Walking Dzikowiec 2014".


więcej »

W pokazowych treningach nordic walking, które odbyły się 30.03.2014 r. w Parku Grabiszyńskim i w Parku Zachodnim wzięło udział ponad 40 osób.więcej »

W środę 26.03.2014 r. odbył się kolejny trening nordic walking dla członków Akademii Złotego Wieku przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach.  Rozległe, okoliczne lasy Jelcza-Laskowic świetnie nadają się do korzystania z formy rekreacji ruchowej jaką jest nordic walking. Za każdym razem walory krajobrazowe tego miejsca urzekają naszych instruktorów.

więcej »

Plank (inaczej deska) to ćwiczenie izometryczne, najczęściej wykonywane w pozycji pompki, podczas którego napinamy mięśnie, ale nimi nie ruszamy (właśnie to kryje się pod nazwą: napinanie mięśni bez zmiany długości włókien).


więcej »

MWNW to  zawody organizowane z myślą o wszystkich miłośnikach marszu nordyckiego i zwolenników aktywności ruchowej. Nasza ekipa brała czynny udział w ubiegłych edycjach i godnie  reprezentowała Acteam wielokrotnie stając na podium. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.więcej »
Dodano: 2014-01-09

Historia Nordic Walking

Zapraszamy do zapoznania się z nowym artykułem w dziale "Publikacje", w którym wyczerpująco zostały przedstawione początki nordic walking:

The History of Nordic Walking by Paula Warren (INWA, 28.05.2013)

/historia_nordic_walking.html

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

więcej »
Dodano: 2013-12-06

"Masakryczny" komunikat

Jest nam miło poinformować, że w chwili obecnej reprezentacja Acteam podczas jutrzejszej Mini Nocnej Masakry będzie stanowiła najliczniejszą grupę.

Acteam reprezentują: Baran Agnieszka, Bereśniewicz Katarzyna, Bęgowska Janina, Błońska Agata, Grudziński Andrzej, Mijalski Rafał, Pasławski Mariusz, Piekarz Marta oraz instruktorzy Wroński Marcin i Żebrowska Marta.
więcej »


Za pomocą poniższego formularza montujemy ekipę Acteam na sobotnią Mini Nocną Masakrę (t. piesza).

http://mini.artemis.wroclaw.pl/formularz.php

więcej »

Pozytywnie zakręceni i rozochoceni uczestnicy wyprawy w Karkonosze postanowili tak szybko nie rezygnować z sezonu wyjazdowego. Mijają raptem dwa tygodnie od ostatniego wyjazdu, a my znów wyruszamy na szlaki.


więcej »
W sobotę 26.10.2013r. odbył się kolejny wyjazdowy trening Nordic Walking zorganizowany przez firmę Acteam. Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


Zespół Acteamwięcej »


Miło jest nam poinformować, że na 24 osoby, które wzięły udział w konkursie "Marsz po nagrodę do Acteam", aż 8 z nich w okresie 14.10-27.10.2013 r. wychodziło w treningach nordic walking min. 25 km i tym samym czeka na nich niespodzianka.

więcej »
Dodano: 2013-10-21

Będzie! Będzie zabawa...

„Będzie! Będzie zabawa!

Będzie się działo!

I znowu nocy będzie mało.

Będzie głośno, będzie radośnie

Znów przechodzimy razem całą noc.”


więcej »
Dodano: 2013-10-15

UWAGA! ZMIANA!


W związku ze zmianami w umowie z Benefit Systems od 15 października 2013 r. użytkownicy kart nie posiadający własnych kijów każdorazowo ponoszą koszty wypożyczenia sprzętu w wysokości 2 zł.


Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie, który odbędzie się w dniach 14.10-27.10. 2013 r.

Wystarczy przyjść na treningi nordic walking do Acteam i wykazać się systematycznością.

Dla każdego, kto w okresie 14-27.10.2013 r. przejdzie podczas treningów nordic walking min. 25 km czeka niespodzianka.

Dystans będzie każdorazowo mierzony za pomocą pulsometrów instruktorów.

Uwaga: osoby, które będą na wszystkich treningach w tym czasie, w parku Południowym i w parku Grabiszyńskim, mogą przejść nawet 50 km.

Do zobaczenia na treningach...Zacznij dzień od marszu z kijami ....

Już jutro zapraszamy, na jedyny za dnia, trening nordic walking do Parku Grabiszyńskiego.

Zbiórka na skrzyżowaniu ul. Odkrywców i Ślusarskiej.

Start: 10.00Złota polska jesień już tam jest.... Was też nie może zabraknąć...


Począwszy od dziś zbiórka przed treningiem zarówno we wtorki jak i w czwartki w Parku Grabiszyńskim odbywać się będzie na parkingu wzdłuż ul. Racławickiej - z tyłu Górki Skarbowców.

Serdecznie zapraszamy

W tym tygodniu we Wrocławiu odbywa się happening pt. Tydzień Ruchu.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo poniżej:

http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/62
http://tydzienruchu.wroclaw.pl/

więcej »

W Szklarskiej Porębie rozegrano Mistrzostwa Świata Nordic Walking. – To wyścig, w którym nie można podbiegać - mówią organizatorzy. Zapewniają, że to pierwsze, ale nie ostatnie mistrzostwa.


Uczestnicy zawodów musieli wejść na Szrenicę, czyli pokonać dziesięć kilometrów z kijkami. Najlepsi ten dystans przeszli w nieco ponad godzinę. Na mecie pierwszy był Bartosz Hochman.

– Wcześniej biegałem w Maratonie Karkonoskim, dlatego dobrze znam te tereny - przyznał zwycięzca.więcej »

Wiele osób cierpiących z powodu schorzeń kręgosłupa jest zmuszonych do zmiany rodzaju aktywności fizycznej i dostosowania jej do aktualnych możliwości, które dyktuje im ciało. Jednocześnie zbytnia ostrożność w podejmowaniu aktywności fizycznej prowadzi do stagnacji, pogorszenia zdrowia, osłabienia mięśni i w konsekwencji przyśpiesza niekorzystne zmiany wywołane osteoporozą.


więcej »

Akademicki Związek Sportowy przy AWF Wrocław oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zapraszają do udziału w biegach pod hasłem:

Przewietrz się na Olimpijskim dnia 12 października 2013 r (sobota) o godz. 11.00 (Stadion Olimpijski we Wrocławiu).

więcej »
Dodano: 2013-09-25

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi artykułami o tematyce nordic walking i nie tylko.

W dziale  PUBLIKACJE znajdziecie Państwo interesujące i przydatne informacje, które nie tylko pomogą odpowiednio przygotować się do treningu nordic walking, ale także wyjaśnią wiele nurtujących aspektów związanych z nordic walking i jego wpływem na organizm ludzki.
więcej »

Opole przywitało nas bardzo entuzjastycznie. W pokazowym treningu nordic walking wzięło udział ok. 30 osób, a cały nordicowy happening trwał bez przerwy 4 godziny.


więcej »
Dodano: 2013-09-20

Opolskie Fit

W sobotę 21.09.2013 r. zapraszamy serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie w Parku Nadodrzańskim na wyspie Bolko w Opolu (w godz. od 11.00 do 17.00), którego Acteam jest Partnerem.


Szczegóły w zakładce Imprezy/Wyjazdy


Dodano: 2013-09-17

Pakt o nieagresji

W ostatnim tygodniu pogoda chyba wszystkim spłatała figla. Rano ładnie, a o 18 czarne chmury (zarówno w poniedziałek jak i w piątek), które pozostały z nami do soboty do godz.10.00 (na czas sobotniego treningu powstało "okno pogodowe"). Pewnie z tego powodu w piątek na treningu nordic walking frekwencja była znikoma, tylko 3 osoby.


więcej »

Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięską opinią o firmie Acteam:

/wrazenia_naszych_klientow.html

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominku.


Instruktorem każdy być może...

… trochę lepiej lub trochę gorzej. Bardzo często zadaję sobie pytanie odnośnie tego, ile powinien umieć instruktor rekreacji ruchowej. Gdzie kończą się kompetencje instruktora, a gdzie zaczynają trenera? Jak powinna wyglądać idealna lekcja?

więcej »

Prowadzone przez instruktorów treningi nordic walking urozmaicane są ćwiczeniami ogólnorozwojowymi do wykonywania których wykorzystujemy m.in.: siłownie pod chmurką w Parku Grabiszyńskim. Są to ogólnodostępne "urządzenie do ćwiczeń", które można spotkać w każdej siłowni czy klubie fitness.


więcej »
Zapraszamy do zapoznania się z nowym artykułem w dziale  PUBLIKACJE.

Znajdziecie tu Państwo interesujące i przydatne informacje, które nie tylko pomogą odpowiednio przygotować się do treningu nordic walking, ale także wyjaśnią wiele nurtujących aspektów związanych z nordic walking.

Szczegóły:
/buff_czyli_chusta_wielofunkcyjna.html

Dodano: 2013-09-04

KONKURS OPINII

W odpowiedzi na Wasze zainteresowanie konkursem przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w konkursie opinii o firmie Acteam do 15.09.2013 r.


więcej »

Treningi prowadzone przez Acteam to nie zwykły spacer z kijami. Udoskonalisz podczas nich technikę nordic walking, wykonasz odpowiednie ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem kijów.

Treningi prowadzone przez Acteam mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki. Innymi słowy: ćwiczysz nie robiąc sobie krzywdy.


więcej »

Endorfina to hormon, który nasze ciała produkują w dużych ilościach podczas wysiłku fizycznego. Hormon endorfina został odkryty w 1975 r. i od razu ochrzczony jako "endogenna morfina", czyli morfina wytwarzana przez sam organizm. To peptyd - mała cząsteczka połączonych aminokwasów, występująca w trzech wersjach: alfa, beta i gama. Wszystkie mają taką samą funkcję, ale to beta-endorfina jest najsilniejsza.

 

więcej »

Chodzić każdy może... „trochę lepiej lub trochę gorzej" - parafrazując Jerzego Stuhra. Jednak w przypadku nordic walking ważne jest to „jak co komu wychodzi". Uczymy się chodzić już jako małe dzieci. Jest to dla nas tak naturalne, że nie zastanawiamy się nawet w jaki sposób pokonujemy kolejne metry. Problemy zaczynają się na nowo, kiedy w rękach trzymamy kije do nordic walking.

więcej »

Coraz więcej osób przyznaje, że słyszało o nordic walking. Z czym nam się to najczęściej kojarzy? Bardzo często mylimy go z trekkingiem, czyli wycieczkami górskimi lub poruszaniem się starszych osób. Niestety osoby snujące się z kijkami nie uprawiają wcale nordic walking, czyli chodzenia w prawidłowy sposób gwarantujący korzyści zdrowotne.

więcej »

W firmie Acteam z siłowni pod chmurką korzysta się od zawsze. Prowadzone przez instruktorów treningi nordic walking urozmaicane są ćwiczeniami ogólnorozwojowymi do wykonywania których wykorzystujemy m.in.: siłownie pod chmurką w Parku Grabiszyńskim, ale także infrastrukturę parków w postaci placów zabaw, ławeczek, murków, wzniesień terenów itp. Są to ogólnodostępne "urządzenie do ćwiczeń", które można spotkać w każdej siłowni czy klubie fitness.


więcej »

Miło jest nam poinformować, że na 25 osób, które wzięły udział w konkursie "Systematyczność kluczem do formy", aż 9 z nich w okresie 22.07-03.08.2013 r. uczestniczyło w treningach nordic walking min. 6 razy i tym samym czeka na nich niespodzianka.


więcej »

Ostatni czwartkowy trening nordic walking - z Parku Grabiszyńskiego do Parku Klecińskiego rozpoczął cykl treningów mających na celu odkrywanie nowych miejsc, w których nas - ekipy Acteam'u - jeszcze nie było.

 

więcej »

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie, który odbędzie się w dniach 22.07-03.08. 2013 r.


 Wystarczy przyjść na treningi nordic walking do Acteam i wykazać się systematycznością. Dla każdego, kto w okresie 22.07-03.08.2013 r. (2 tyg) weźmie udział w min. 6 treningach czeka niespodzianka.

Do zobaczenia na treningach...

Trenuj z grupą znajomych

Otrzymasz jednorazowo 10% zniżki na kolejny karnet, jeśli nowa osoba, którą przyprowadzisz, kupi karnet na treningi zaawansowane.
Im więcej chodzisz tym mniej płacisz.

Otrzymasz 5% stałej zniżki na karnety za każde wykupione 50 treningów na osobę.

Możesz płacić nawet o 50% mniej! Wystarczy zbierać proponowane zniżki.

Jest nam miło Państwa poinformować, że firma Acteam stała się ważnym i godnym zaufania partnerem programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport.

Wyrazem tego jest zainstalowanie czytników kart od dnia 05.07.2013 r. (piątek), których użycie ma na celu ułatwienie korzystania z produktów Benefit Systems zarówno użytkownikom kart, jak również pracownikom obiektów. Czytniki sprawdzają ważność i autentyczność kart, a także rejestrują wizytę.


więcej »

Miło jest nam poinformować, że na serwisie Garmina została utworzona grupa Acteam: http://connect.garmin.com/group/300229#.UcG-TdgFqSk.facebook


Zapraszamy wszystkich chętnych do dzielenia się Swoimi osiągnięciami z treningów ogólnorozwojowych z elementami nordic walking, biegów i crossfit.


Wspólnie w zaprzyjaźnioną firmą Poznański Travel przygotowaliśmy na Was super ofertę wyjazdu na warsztaty Nordic Walking do Hiszpanii.


więcej »
Dodano: 2013-06-12

Doczekaliśmy się słońca

Wydaje się, że pora deszczowa odeszła już na dobre. Przed nami słoneczne dni, umiarkowana temperatura oraz idealna nawierzchnia (po opadach jest umiarkowanie miękko i nie kurzy się) - czyli warunki wymarzone do uprawiania nordic walking. Wszystkie treningi odbywają się zgodnie z grafikiem.

więcej »
Dodano: 2013-06-06

Sytuacja pogodowa

Drodzy "Nordic Walkerzy",

Mimo, że pogoda za oknem mało przypomina pogodę wiosenną czy nawet już letnią to pamiętajcie, że nasze treningi odbywają się zgodnie z grafikiem. Warto jedynie dostosować ubiór do panujących warunków atmosferycznych. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z publikacjami dostępnymi na naszej stronie, dotyczącymi odpowiedniego ubioru na trening.więcej »

Informujemy, że od dnia 20.05.2013 r. treningi nordic walking w Parku Grabiszyńskim będą odbywały się 3 razy w tygodniu: we wtorki, w czwartki i w soboty. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminów spotkań są dostępne w zakładce treningi nordic walking.


więcej »
Dodano: 2013-03-30

Wielkanoc na sportowo

Dziś podczas treningu nordic walking w parku Grabiszyńskim już po raz kolejny odwiedziła nas ekipa telewizyjna - tym razem TVN24. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia materiału filmowego, w którym pokazaliśmy, że Wielkanoc można spędzić także na sportowo.


więcej »
Dodano: 2013-03-28

Wywiad z Marcinem Wrońskim

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu radiowego, który powstał w listopadzie zeszłego roku podczas realizacji programu Dolnośląski Senior w formie.

Więcej na stronie:

http://www.youtube.com/watch?v=D238CPm0BFM&list=UU08-cCJbXAGL-qy4XYoT7uA&index=1


W niedzielę 17.03.2013 r. odbył się wyjazdowy trening nordic walking na Wzgórzach Krośnickich zorganizowany przez firmę Acteam. Była to zarazem inauguracja sezonu wyjazdowych treningów nordic walking.


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na następne wspólne wyjazdy.


więcej »

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami o tematyce nordic walking.

W dziale  PUBLIKACJE znajdziecie Państwo interesujące i przydatne informacje, które nie tylko pomogą odpowiednio przygotować się do treningu nordic walking, ale także wyjaśnią wiele nurtujących aspektów związanych z nordic walking i jego wpływem na organizm ludzki.

więcej »

Zima w pełni, cały czas wytrwale trenujemy i warto sprawdzić swoją formę na dłuższym wypadzie za miasto. Tym razem chcąc uchronić się od trudnych warunków pogodowych wybraliśmy lasy położone koło Milicza. Okolica piękna i w zasadzie znana każdemu, tyle, że tylko z okna samochodu. Czas to zmienić! Zapraszamy na szesnastokilometrową pętlę po najpiękniejszej części Wzgórz Krośnickich, będących częścią Doliny Baryczy.

Więcej na stronie www.acteam.pl


We Wrocławiu znajduje się ponad 20 parków i wiele terenów rekreacyjno-wypoczynkowych wyróżniających się wartościami przyrodniczymi. W ostatnich latach większość parków jest modernizowanych. Odnawiane są w nich nawierzchnie i dosadzane są nowe gatunki drzew i krzewów.

więcej »

W sobotę 09.02.2013 r. odbył się kolejny trening nordic walking dla członków Akademii Złotego Wieku przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach.


więcej »
W sobotę 26.01.2013 r. odbył się trening nordic walking w przepięknej, zimowej scenerii Parku Grabiszyńskiego. Dzięki dużej ilości białego puchu, słońca i błękitnego nieba mieliśmy przez chwilę możliwość ćwiczenia w warunkach w jakich najczęściej trenują pionierzy tej aktywności – Finowie.więcej »
W dniu 13.01.2013 r., w ramach drugiej edycji Biegu Gajowickiego w stylu australijskim, odbył się pierwszy w tym roku trening pokazowy nordic walking. Aura była czysto zimowa i Wzgórze Gajowickie pokryte było śniegiem. W zimowym treningu wzięło udział ok. 10 osób.więcej »

Wszystkich wrocławskich seniorów zapraszamy na bezpłatne warsztaty nordic walking.

Nasze spotkania odbywać się będą w różnych parkach Wrocławia w środy o godzinie 10.00

Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższą środę w parku Południowym o godzinie 10.00.
Kolejne treningi:

Park Zachodni 14.11

Park Grabiszyński 21.11

Park Szczytnicki 27.11


Szczegóły i zapisy na stronie www.seniorwformie.pl

Serdecznie zapraszamy


Drużyna Acteam wzięła udział w  Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia, które odbyły się 23 czerwca 2012 roku w Parku Zachodnim.więcej »

W najbliższy weekend Acteam zaprasza serdecznie na rekreacyjne i treningowe spotkanie:  targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" których Acteam jest Partnerem.

więcej »

Squaty stanowią ważny element naszych treningów. 
Angażują prawie wszystkie grupy mięśniowe pod warunkiem poprawnego wykonania. 
Na naszych treningach Nordic Walking realizujemy  specjalny program treningowy, który doprowadzić ma całą grupę do zrobienia 200 "squatów" w jednej serii. 

więcej »
W końcu przyszła do nas zima. Miasto śniegiem sparaliżowane. A u nas na treningach Nordic Walking atmosfera gorąca. Śnieg wykorzystujemy na swoją korzyść.

Przyjdźcie na trening, bo szkoda czasu.

więcej »

Największe mrozy (mamy nadzieję) już minęły więc wznawiamy ćwiczenia. Od dziś treningi Nordic Walking odbywają się normalnie. Terminy i lokalizacje znajdą Państwo w zakładce Treningi. Jeżeli potrzebują Państwo szczegółowych informacji bądź mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny. 


Zapraszamy na Nordic Walking w przepiękne regiony Włoch: Park Delty Padu, Dolomity, Wzgórza Euganejskie.Zapewniamy profesjonalną opiekę Trenera Marcina Wrońskiego, dobry humor i zdrowy odpoczynek.


więcej »

Ze względu na panujące mrozy przerywamy treningi Nordic Walking do 12 lutego.Trening w parku Południowym odbędzie się normalnie. 
Zapraszamy
Dzisiejszy trening Nordic Walking w parku Połudnoiwym odbędzie się normalnie.
Pogoda próbuje spłatać nam figla, ale my się nie damy. 
Do zobaczenia

W poniedziałek trening był bardzo nietypowy.

Z mnie zrobili łosia i kazali tak cały trening ćwiczyć. Rogi spaść chciały, a nos nie pozwalał normalnie oddychać.

Mamy kilka zdjęć na pamiątkę, zobaczcie.


Z względu na deszcz odwołujemy dzisiejszy trening Nordic Walking w parku Południowym.
Zapraszamy w piątek.

3 grudnia odbędzie się rewelacyjna impreza pod przeraźliwą nazwą Mini Nocna Masakra.
Proponuję abyśmy zmierzyli się z nią grupowo w stylu Nordic Walking.
więcej »

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działem Aktualności, gdzie pojawiają się zarówno archiwalne jak i najnowsze artykuły, galerie czy relacje związane z Nordic Walking. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z kalendarzem treningów dostępnym w dziale Treningi, bo pomimo coraz chłodniejszych dni, podczas naszych spotkań łatwo jest się rozgrzać i aktywnie spędzić czas.


Drużyna Acteam reprezentowana przez osiem osób zdeklasowała konkurencję.
więcej »

W niedzielę 25.09.2011r. odbyła się kolejna wycieczka Nordic Walking zorganizowana przez Acteam.
Tym razem uczestnicy wspięli się na Szrenicę, Twarożnik i doszli do Śnieżnych Kotłów.
Pogoda jak zawsze dopisała, a śmiech i zabawa nie odstępowały grupy na krok.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy następne wspólne wyjazdy.
Zespół Acteam

więcej »

Długość trasy: ok 17 km, czas przejścia około 6 godzin.
Zbiórka:  godzina 6.00 na parkingu na ul. Andrzeja Waligórskiego
Wyjazd: o godzinie 6.30
Przyjazd do Szklarskiej Poręby: o godzinie ok. godziny 9.00
Powrót na parking samochodowy w Szklarskiej Porębie na ul. A. Mickiewicza: o godzinie 16.00
Powrót do Wrocławia: o godzinie 19.00 na parking na ul. Andrzeja Waligórskiego koło parku Południowego.


więcej »

 Wszystkich miłośników Nordic Walking zapraszamy na kolejne emocje. Już 12 czerwca we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking, czyli Oficjalna Rozgrzewka przed Benevita Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking – Złotoryja 2011. Serdecznie zapraszamy!

 
więcej »
Dodano: 2011-05-16

Splot Szewska - Galeria

Splot Szewska - Galeria


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz filmu z treningu Nordic Walking podczas imprezy "Zieleń mnie rusza"


Migawka z treningu pokazowego w Parku Południowym, zapraszamy następnym razem!


więcej »

W sobotę 29 maja odbyła się uroczystość otwarcia boiska ORLIK – WOJSZYCE, w którym wzięły udział ważne osobistości miasta Wrocławia.

więcej »

Zakończył się pierwszy dzień Weekendu fitness i turystyki w Empiku.


więcej »

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii z wyprawy.


A oto najmłodszy uczestnik zawodów.


Dodano: 2009-05-08

Trening w Jelcz-Laskowice

Relacja zdjęciowa z treningu w Jelczu-Laskowicach


Dodano: 2009-04-18

Acteam w Radiu Wrocław

W najbliższą sobotę 18.04.09 o 13.15 będziemy rozmawiać z Markiem Obszarnym z Polskiego Radia Wrocław. Pan Marek zaprosił nas do radia ponieważ bardzo zainteresował go nasz niedzielny spływ Smortawą. Zainteresowanych odsyłam do odbiorników radiowych na 102.3 FM lub stronę Radia Wrocław.


W ramach Rozwojowo-Rozrywkowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron, 8 Marca o 12:00 w Parku Juliusza Słowackiego trening tylko dla kobiet.

 

Zapraszamy!


 

Więcej informacji na stronie: http://www.dojrzewalnia.pl/

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z treningu Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet.


Dodano: 2009-02-21

Trening zimowy w rakietach

Luty nie był dla nas łaskawy, w dniu treningu pokazowego padał obficie deszcz ze śniegiem zalewając cały park wodą. Ale nie wszyscy się poddali, na trening przybyło 5 osób. Miejmy nadzieję, że marzec przywita nas słońcem i piękną pogodą. 


więcej »
Dodano: 2009-02-08

Trening pokazowy i deszcz

Ze względu na opady deszczu, dziś trening nie odbył się.


Niedzielny trening pokazowy, który miał miejsce tradycyjnie już pod okiem Chopina w Parku Południowym (11.01.09r.) okazał się hitem.


więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959