Acteam

Artykuły

Instruktorzy Acteam serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 7/8 października we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.

więcej »
Serdecznie zapraszamy do spędzenia długiego weekendu w aktywny sposób. Jak zawsze instruktorzy Acteam Wam w tym pomogą.

W poniedziałek o 19.30 zapraszamy do Parku Południowego, a we wtorek do Parku Grabiszyńskiego, na ogólnorozwojowy trening nordic walking. Również we wtorek od 12.00 do 19.00 zapraszamy do Parku Szczytnickiego. Tam dopiero będzie się działo.

więcej »
Dodano: 2017-08-01

Bądź Fit z Książką!

Podczas sobotniego treningu w parku Zachodnim ekipa Acteam wzięła udział w konkursie "Bądź Fit z Książką" organizowanym przez Wrocławskie Księgarnie Beta. Tego dnia odbył się bardzo nietypowy, wesoły trening - z wykorzystaniem książki na rozgrzewce. Tym samym Acteam, jako drużyna została zgłoszona do konkursu.

Po treningu zainspirowani instruktorzy nie mogli oderwać się od lektury.


więcej »

W niedzielę 11 czerwca odbył się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamieniliśmy na wiosła.  Spróbowaliśmy swoich sił podczas survivalowego spływu kajakowego rzeką Bystrzyca.

więcej »

Na okres wakacji tj od 19 czerwca do 3 września grupowe treningi nordic walking odbywające się we wtorki i czwartki o godz. 19.30 w parku Szczytnickim zostają zawieszone.

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do parku Grabiszyńskiego. Treningi odbywają się tam zgodnie z grafikiem we wtorki i czwartki o godzinie 19.30.

Dodano: 2017-06-04

Podsumowanie 7.MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 7.MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.więcej »

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się już w najbliższą sobotę na wrocławskim AWF. Jest nam miło poinformować, że firma Acteam ma swoich reprezentantów na trasie PROFI 6,2 km i 12,4 km.

Wszystkim życzymy niezapomnianych wrażeń, osobistych sukcesów oraz "połamania kijów". Trzymamy za Was kciuki. Do zobaczenia na mecie.


więcej »
Dodano: 2017-04-26

7. MWNW w Nordic Walking

7.Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia odbędą się w sobotę 3 czerwca na terenie AWF.

W tym roku zawodnicy będą rywalizowali na 3 dystansach: 3,1 km (1 pętla), 6,2 km (2 pętle) oraz 12,4 km (4 pętle). Trasa przebiegać będzie wzdłuż wałów Odry, w większości po ścieżkach szutrowych.

więcej »

W niedzielę 11 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła.  Zapraszamy na spływ kajakowy rzeką Bystrzyca.


więcej »

W konkursie na relację fotograficzną z fotografii outdoor w Górach Kamiennych nie przyznajemy nagrody głównej.

Wyróżniliśmy 2 fotografie: portret Marcina Wrońskiego aut. Antoniny Wrońskiej oraz zdjęcie kubka aut. Tomasza Tomes.

więcej »

Już 09 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Górach Kamiennych - pasmo górskie Sudetów Środkowych.

więcej »
Biała śmierć? Przepis na życie, czyli cukrzyca od kuchni. Najprościej Mówiąc.

Podczas ostatniego treningu wyjazdowego w Rudawach Janowickich bardzo dużo uwagi poświęciliśmy tej tematyce. Zapraszamy do usystematyzowania wiedzy.

Super prosto, merytorycznie, z pomysłem i jajem!12 marca odbył się kolejny trening wyjazdowy ekipy Acteam. Tym razem w poszukiwaniu wiosny wybraliśmy się w Rudawy Janowickie. W treningu wyjazdowym wzięło udział 21 uczestników, przeszliśmy od 16 do 22 km, spaliliśmy tysiące kcal. Wiosnę znaleźliśmy - spowitą we mgle.


więcej »

12 lutego 2017 roku odbył się zimowy wyjazd grupy Acteam na Śnieżnik. W ciągu całego dnia przeprowadziliśmy szereg szkoleń m.in. nawigacji w górach zimą i doboru trasy i zakładania śladu (przecieranie drogi). Najważniejsze szkolenie odbyło się na stoku obok schroniska z podstaw turystyki zimowej. W przyszłym sezonie zimowym serdecznie zapraszamy na tego typu wyjazdy. Jak widać na zdjęciach zima wcale nie jest taka straszna.

więcej »

Efektywny i bezpieczny trening stanowi podstawę dla osiągnięcia postawionych sobie celów związanych ze sportem. Aby jak najlepiej wpływał na zdrowie i kondycję, należy przede wszystkim zrozumieć jego charakter i dostosować go adekwatnie do wykonywanej dyscypliny. Wyróżnia się dwa główne rodzaje treningów: indywidualny oraz grupowy, a każda z tych form posiada zarówno wady, jak i zalety.więcej »
Ciekawe ruiny zamków średniowiecznych, zamku Bolczów i zamku Sokolec, Husyckie Skały, Piec, Skalny Most, góra Sokolik z licznymi skałkami granitowymi, schronisko Szwajcarka u podnóża Krzyżnej Góry (654 m n.p.m) w Górach Sokolich, świetne punkty widokowe, interesujące wykłady i szkolenia (m.in. elementy procesu treningowego, wpływ systematycznego wysiłku fizycznego na organizm i zdrowie człowieka) – to wszystko już na Was czeka.
więcej »

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie zostaliśmy dystrybutorem najbardziej wszechstronnych latarek do zadań specjalnych i akcesoriów firmy Armytek.

Jednocześnie chcemy zaprezentować najnowszą latarkę czołową Armytek Wizard Pro XHP50, która jest już u nas w sprzedaży.


więcej »
Dodano: 2017-01-18

Zimą w góry

Już 12 lutego 2017 r. zapraszamy na zimowy wyjazd z firmą Acteam. Tym razem zdobędziemy Śnieżnik.
więcej »

W sobotę 10.12.2016 r. w Jelczu Laskowice odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 18 km i 23 PK (punkty kontrolne). Była to wręcz upalna noc.

więcej »
Dodano: 2016-12-07

Mini Nocna Masakra 2016

10 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra.

Bazą tegorocznej edycji będzie Kąpielisko w Jelczu-Laskowicach, koniec ul. Stawowej.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit FitFlex OK System TCMZ Miasto w Formie Wrocławianie na Polanie Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ Leki Exel Skalnik Mactronic

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959