Acteam

Artykuły

Wiemy, że na tę wiadomość czekaliście z niecierpliwością. 

Od poniedziałku 16 stycznia 2023 r. zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking na  Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Treningi w Parku Południowym przenosimy na WTWK Partynice.

więcej »

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym grafikiem kończącym 2022 rok. 

więcej »

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich w czasie trwania treningów prosimy o zapoznanie się i stosowanie do poniższych wskazówek. Warto wyciągnąć wnioski ze zdarzenia w Parku Południowym - włamania do dwóch samochodów i kradzieży rzeczy osobistych. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy zwiększymy własne bezpieczeństwo w miejscach publicznych.

więcej »

W związku z wczorajszymi włamaniami do samochodów podczas treningu w Parku Południowym, a przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa przenosimy miejsce zbiórki w tej lokalizacji.


więcej »

Z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy już 20 listopada 2022 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy. Tym razem zdobędziemy Śnieżnik. 

Głównym celem obchodów Światowego Dnia Cukrzycy jest zwiększenie świadomości społecznej odnośnie objawów tej choroby i profilaktyki zdrowotnej. 

Nordic Walking w walce z cukrzycą!

więcej »

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach WBO 2022.

Tradycyjnie wspieramy projekty, których liderem jest nasza instruktorka Marta Żebrowska.

 

więcej »
Już 9 października 2022 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking w Karkonosze. Równy i jednostajny wysiłek zwiększa pojemność oddechową płuc, a tym samym poprawia ogólną wydolność organizmu. Nordic Walking wspiera oddech.
więcej »
Dodano: 2022-09-20

UWAGA! KOMUNIKAT! PARTYNICE

Od dnia 20 września 2022 r. sobotnie treningi na Torze Wyścigów Konnych Partynice o godz. 11.00 zostają czasowo zawieszone.

Uczestników treningów na Partynicach zapraszamy do naszych pozostałych lokalizacji: do Parku Południowego, Grabiszyńskiego oraz do parku Zachodniego. 

Z okazji obchodów Światowego Dnia Serca poświęconych promocji zdrowego stylu życia i zapobieganiu chorobom układu krążenia już 11 września 2022 r. zapraszamy wszystkich na wyjazdowy trening do Polanicy-Zdrój. Miasto to leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Nordic Walking wspiera serce!

więcej »

W niedzielę 19 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką Barycz, a po spływie na ognisko.

więcej »
Dodano: 2022-04-21

Wokół Zieleńca

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 15 maja zapraszamy na wyjazd nordic walking wokół Zieleńca. 

więcej »

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 3 kwietnia zapraszamy na wyjazd z cyklu Góry i Zamki Dolnego Śląska. Tym razem zabierzemy Was na rodzinny trekking w Góry Sowie i Bardzkie oraz na zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra i Fortu Spitzberg-Ostróg z przewodnikiem (zwiedzanie około 3h). Czworonogi także są mile widziane. Dzień pełen wrażeń zakończymy ogniskiem w twierdzy.

więcej »

Zima na dobre zawitała w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego zapraszamy Was na wspólny wyjazd. Startujemy w styczniu 2022 z Polany Jakuszyckiej.

Nasze wyjazdy odbędą się: 16 stycznia, 20 lutego oraz 13 marcaZachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 28 listopada zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazdowy trening nordic walking. Tym razem zabierzemy Was w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 20 km. Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...


więcej »
Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 24 października zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Izerskie. więcej »

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 26 września zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Stołowe. Miesiąc wrzesień to idealny czas na grzyby, zatem zabieramy Was na wielkie, skalne grzybobranie!

więcej »

Już za miesiąc, 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806.


więcej »
Dodano: 2021-04-23

Rodzinny spływ kajakowy

W niedzielę 30 maja odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką w okolicach Wrocławia... Którą? To na razie pozostanie tajemnicą, a decyzja zapadnie bliżej wyjazdu po ocenie stanu wody. 

więcej »
Już 11 kwietnia 2021 r. zapraszamy na Słoneczną Wyrypę czyli wyjazdowy, wydolnościowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »
Dodano: 2021-02-17

Borowa na Dzień Kobiet

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 7 marca zapraszamy na trening wyjazdowy na Borową. Borowa jest najwyższą górą w paśmie Gór Wałbrzyskich, wchodzi ona w skład Korony Sudetów Polski oraz Korony Sudetów. Ale to nie koniec atrakcji. Zapraszamy także na zwiedzanie Pałacu Jedlinka z przewodnikiem w Jedlinie-Zdroju.

 

więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959