Acteam

Artykuły

Już 20 października 2019 r. zapraszamy na wyjazd z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Książańskiego Parku Krajobrazowego i na Zamek Książ. 

więcej »

7 września 2019 Wyścigi konne. Wrocław oraz Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zapraszają wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do wzięcia udziału w biegu oraz marszu nordic walking na dystansie 5 km oficjalnie inaugurującym otwarcie ścieżki pieszo-biegowej wokół toru wyścigowego. Zapraszamy również dzieci, które tuż po oficjalnym otwarciu będą mogły przetestować ścieżkę na dystansie 300 m zarówno biegnąc, maszerując z kijami czy jadąc rowerkiem.

więcej »
Dodano: 2019-07-15

WRACAMY NA PARTYNICE

W sobotę 20 lipca o godz. 11.00 zapraszamy do udziału w treningu nordic walking na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice.

więcej »
Już 28 lipca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy dla Was łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 14 km. 

więcej »

Już od 7 lipca w ramach Letniej Strefy Rekreacji Rady Osiedla Karłowice-Różanka zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla na treningi nordic walking z instruktorami Acteam.

Zajęcia będą odbywały się we wszystkie niehandlowe niedziele lipca i sierpnia o godz. 10:00 w Parku Jana Kasprowicza. Wstęp wolny! Projekt finansowany jest z Funduszu Czasu Wolnego.

Dodano: 2019-05-22

Podsumowanie 9. MWNW

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 9. MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

Pamiętajmy, że zawody to przede wszystkim powinien być miło spędzony czas, współzawodnictwo fair play i zbieranie nowych doświadczeń.

więcej »
Jako nieliczni instruktorzy w Polsce zostaliśmy zakwalifikowani do kolejnej już edycji ogólnopolskiej akcji bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku pod nazwą „Nordic Walking na Receptę” mającej na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków dzięki dyscyplinie jaką jest Nordic Walking.

więcej »

Ze względu na złe warunki atmosferyczne i w trosce o Wasze bezpieczeństwo trening wyjazdowy na Śnieżkę zostaje przełożony na 2 czerwca.

W najbliższym tygodniu w Karkonoszach prognozowane jest duże ochłodzenie, opady świeżego śniegu i deszczu oraz silny wiatr. Niektóre szlaki nadal pozostają zamknięte.

Już 02 czerwca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 19 maja. Po wielu latach wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - Park Zachodni przy Hali Orbita będzie gościł najlepszych zawodników rywalizujących o prym stolicy Dolnego Śląska. 

więcej »

Trening 300 powtórzeń Maxwella to chyba najbardziej lubiany trening kettlebell. Polega na wykonaniu 18 różnych ćwiczeń z odważnikiem po 10-20 powtórzeń (łącznie 300).


więcej »
Pierwszy raz w historii zapraszamy na nowy cykl treningów wyjazdowych. Dwóch wrocławskich pionierów nordic walking Marcin Wroński z Acteam oraz Marcin Spitalniak z FAN Promocja Sportu łączą siły by propagować sport jako formę spędzania wolnego czasu niezależnie od wieku i warunków środowiskowych oraz by wspierać jego rozwój w zakresie różnych dyscyplin, poziomów zaawansowania i form uprawiania. Cykl ten rozpoczynamy wyjazdem nordic walking.
więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 16/17 marca we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona. 

więcej »
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 8/9 grudnia we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona. 

Z okazji Mikołajek mamy dla Was 30% zniżki!
więcej »
W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).więcej »
Dodano: 2018-11-28

To będzie "masakra"

Mini Nocna Masakra to rajd na orientację - przygoda dla każdego. Smakowanie wyczynu bez sprawdzania granic ludzkiej wytrzymałości. Przygodowa rekreacja w ciemnym lesie z latarkami, mapą i kompasem. Rajd ma charakter rekreacyjnej nocnej eskapady rowerowej lub pieszej, realizowanej niezależnie przez dowolnie tworzone grupki uczestników.

więcej »
Dodano: 2018-11-21

Mini Nocna Maskara 2018

1 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się rewelacyjna impreza pod intrygującą nazwą Mini Nocna Masakra. Wyprawa po ciemnych lasach, z latarkami, mapą i kompasem, bez zaciętej rywalizacji i przekraczania granic ludzkich możliwości. 

Bazą tegorocznej edycji będzie Przełęcz Tąpadła.

Limit czasu na pokonanie trasy to 6h.

więcej »

Po raz pierwszy w Polsce Acteam poprowadzi szkolenie "Kettlebell Pentathlon - Pięciobój Kettlebell, test siły i wytrzymałości", które odbędzie się 27 października we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

więcej »

Już dzisiaj zapraszamy ponownie na treningi w parku Szczytnickim. Spotykamy się o godz. 19.30 na ul. Fryderyka Chopina, w miejscu skrzyżowania z aleją Ludomira Różyckiego, tuż obok przystanku tramwajowego „Chopina". Szczegóły znajdziecie tutaj. Trening poprowadzi Marek Pilichowski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 6/7 października we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.więcej »

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959