Acteam

Artykuły

Z powodu choroby instruktora piątkowy trening w Parku Południowym oraz sobotnie treningi w Parku Zachodnim oraz na Partynicach zostają odwołane. Zapraszamy ponownie w poniedziałek 13 czerwca. 

W okresie od 4 do 11 czerwca wszystkie treningi będzie prowadziła Ewa - instruktorka Acteam.

W tym czasie w sprawie treningów grupowych i indywidualnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 609 822 827.

Dodano: 2022-06-03

UWAGA! PRZERWA WAKACYJNA

Od 9 czerwca do 1 września CZWARTKOWE treningi w Parku Grabiszyńskim zostają zawieszone na okres wakacyjny. 

Na treningi grupowe w Parku Grabiszyńskim zapraszamy we wtorki na godz. 19.30.


W niedzielę 19 czerwca odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką Barycz, a po spływie na ognisko.

więcej »
Dodano: 2022-04-21

Wokół Zieleńca

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 15 maja zapraszamy na wyjazd nordic walking wokół Zieleńca. 

więcej »

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 3 kwietnia zapraszamy na wyjazd z cyklu Góry i Zamki Dolnego Śląska. Tym razem zabierzemy Was na rodzinny trekking w Góry Sowie i Bardzkie oraz na zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra i Fortu Spitzberg-Ostróg z przewodnikiem (zwiedzanie około 3h). Czworonogi także są mile widziane. Dzień pełen wrażeń zakończymy ogniskiem w twierdzy.

więcej »

Zima na dobre zawitała w Jakuszycach, gdzie z dnia na dzień panują co raz lepsze warunki. Dlatego zapraszamy Was na wspólny wyjazd. Startujemy w styczniu 2022 z Polany Jakuszyckiej.

Nasze wyjazdy odbędą się: 16 stycznia, 20 lutego oraz 13 marcaZachęcamy do wspólnych wyjazdów z naszą grupą, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej »
Już 28 listopada zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazdowy trening nordic walking. Tym razem zabierzemy Was w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 20 km. Miejsce treningu i zaplanowana trasa do dnia wyjazdu pozostaną naszą słodką tajemnicą...


więcej »
Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 24 października zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Izerskie. więcej »

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 26 września zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Stołowe. Miesiąc wrzesień to idealny czas na grzyby, zatem zabieramy Was na wielkie, skalne grzybobranie!

więcej »

Już za miesiąc, 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806.


więcej »
Dodano: 2021-04-23

Rodzinny spływ kajakowy

W niedzielę 30 maja odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką w okolicach Wrocławia... Którą? To na razie pozostanie tajemnicą, a decyzja zapadnie bliżej wyjazdu po ocenie stanu wody. 

więcej »
Już 11 kwietnia 2021 r. zapraszamy na Słoneczną Wyrypę czyli wyjazdowy, wydolnościowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.

więcej »
Dodano: 2021-02-17

Borowa na Dzień Kobiet

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 7 marca zapraszamy na trening wyjazdowy na Borową. Borowa jest najwyższą górą w paśmie Gór Wałbrzyskich, wchodzi ona w skład Korony Sudetów Polski oraz Korony Sudetów. Ale to nie koniec atrakcji. Zapraszamy także na zwiedzanie Pałacu Jedlinka z przewodnikiem w Jedlinie-Zdroju.

 

więcej »
Dodano: 2021-02-04

Treningi po COVID-19

Koronawirus SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, wywołuje wiele różnych objawów. Większość zakażeń ma na tyle łagodny przebieg, że po przechorowaniu od razu można wrócić do codzienności. Część osób, którzy przeszli COVID-19 w sposób średnio ciężki lub ciężki, mimo zakończenia leczenia wciąż nie odzyskali pełnej sprawności. Osoby te są osłabione, mają przyspieszone tętno, duszności i kaszel. 

więcej »
Dodano: 2021-02-03

Czas na Ruch!

Pandemia zamyka nas w domach przed komputerem, mniej ruszamy się, mniej aktywnie spędzamy czas. Dzieci i młodzież powróciły do zdalnej nauki, wiele godzin spędzają przed komputerem. Jak połączyć aktywność sportową z życiem/czasem online? Ten trudny czas nie zwalnia nas przecież z potrzeby/konieczności z dbania o kondycję/aktywność sportową. Zapraszamy na projekt "Czas Na Ruch" skierowany do dzieci i młodzieży: /czas_na_ruch.html

więcej »
Już 4 października 2020 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Karkonosze.
więcej »
Już 16 sierpnia 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Złotego Stoku, gdzie ponownie marsz nordic walking po Górach Złotych połączymy ze zwiedzaniem. 

Nie zlwekajcie z zapisami. Ilość miejsc jest ograniczona.
więcej »

Wyjątkowo we wtorek 28 lipca trening grupowy o godz. 19.30 zamiast w Parku Grabiszyńskim odbędzie się na Partynicach. Szczegółowe informacje poniżej. Koniecznie przeczytajcie.

Nie może Was zabraknąć na tym treningu. TRENUJ NA WYŚCIGACH!

więcej »
Dodano: 2020-07-12

Aktywny Senior w domu

Rok 2020 niesie za sobą wiele ograniczeń, ale również daje dużo możliwości. To, że nas nie spotykaliście w parkach na wiosnę nie oznaczało, że zawiesiliśmy trenerską działalność. Od połowy marca poprowadziliśmy webinary dla IBM, treningi personalne online, rozpoczeliśmy udział w projekcie Sprawny inżynier oraz Męskie wyzwanie - zdrowe odchudzanie Harmony Clinic. Zdrowie, regeneracja, skuteczność w walce z bólem.

więcej »

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959