Acteam

TRENUJ NA WYŚCIGACH! Uwaga zmiana grafiku zajęć od 16.01.2023 r.

Artykuł dodano: 2023-01-13

Wiemy, że na tę wiadomość czekaliście z niecierpliwością. 

Od poniedziałku 16 stycznia 2023 r. zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking na  Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Treningi w Parku Południowym przenosimy na WTWK Partynice.

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningach nordic walking w jednym z zabytkowych miejsc Wrocławia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice, który wybudowano w 1907 r. W czerwcu 2019 r. oddano do użytku ścieżkę pieszo-biegową otulającą tor wyścigowy o długości 3,5 kilometra. Ścieżka rekreacyjna służy mieszkańcom do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, ale też po prostu do odpoczynku i rekreacji. Atrakcyjność tego miejsca wzrosła jeszcze bardziej po ukończeniu kolejnej inwestycji w ramach WBO 2020. Od grudnia 2022 r. cała ścieżka pieszo-biegowa została oświetlona.

Bez wątpienia Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice stał się jeszcze bardziej otwartym na odwiedzających miejscem, szczególnie poza dniami wyścigowymi. Dzięki ukończonym inwestycjom tor wyścigowy, oprócz swojej podstawowej funkcji pełni obecnie rolę parku na południu Wrocławia. A to jeszcze nie koniec zmian!

Treningi będą odbywały się aż trzy razy w tygodniu:
w poniedziałki, środy i piątki w godz. 19.30-21.00. 

Miejsce zbiórki: parking sklepu Aldi przy ul. Zwycięskiej 7 (przy samym wejściu do sklepu). Parking jest duży, utwardzony i dobrze oświetlony. Pierwsze 60 min parkowania jest bezpłatne, każda kolejna godzina to koszt 4 zł. 

Istnieje także możliwość bezpłatnego parkowania na przeciwko sklepu Aldi (po drugiej stronie ul. Zwycięskiej) przy samym wejściu na ścieżkę. Parking ten jednak nie posiada utwardzonej nawierzchni i jest na nim dość ciemno.

 TRENUJ NA WYŚCIGACH!
Przyjdź, zobacz i odkryj Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice
podczas treningów nordic walking razem z Acteam!
 

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959