Acteam

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Artykuł dodano: 2022-11-30

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich w czasie trwania treningów prosimy o zapoznanie się i stosowanie do poniższych wskazówek. Warto wyciągnąć wnioski ze zdarzenia w Parku Południowym - włamania do dwóch samochodów i kradzieży rzeczy osobistych. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy zwiększymy własne bezpieczeństwo w miejscach publicznych.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA  

1. Nie zabieraj na trening cennych rzeczy, które przed treningiem zostawisz w samochodzie tj. portfela, dokumentów, gotówki itp. 

2. Jeżeli posiadasz w samochodzie cenne rzeczy to ukryj je w schowkach oraz w bagażniku. Nie pozostawiaj ich na wierzchu np. plecaka za siedzeniem kierowcy, torebki na tylnym siedzeniu, telefonu w uchwycie, zakupów, ubrań itp.

3. Zaopatrz się w saszetkę lub malutki plecak, do którego na czas treningu schowasz najpotrzebniejsze rzeczy tj. telefon, gotówkę, kluczyki do auta, dowód osobisty, kartę, karnet, klucze do mieszkania.

4. Staraj się parkować w oświetlonych miejscach, w których jest duży ruch np. koło głównych skrzyżowań i ulic.

Jednocześnie informujemy, że w samochodach instruktorów nie będzie możliwości pozostawienia swoich rzeczy  tj. dokumentów, kluczyków samochodowych, telefonów komórkowych itp. 

Zespół Acteam 

 

 


Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959