Acteam

Twierdza Srebrna Góra. ZAPISY!

Artykuł dodano: 2022-02-21

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w niedzielę 3 kwietnia zapraszamy na wyjazd z cyklu Góry i Zamki Dolnego Śląska. Tym razem zabierzemy Was na rodzinny trekking w Góry Sowie i Bardzkie oraz na zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra i Fortu Spitzberg-Ostróg z przewodnikiem (zwiedzanie około 3h). Czworonogi także są mile widziane. Dzień pełen wrażeń zakończymy ogniskiem w twierdzy.

Twierdza Srebrna Góra jest unikatowym obiektem w skali militarnego dziedzictwa kulturowego Europy i jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska. Największy podziw budzi potężny Donjon, jeden z najciekawszych obiektów fortyfikacji epoki nowożytnej. Rozległość całego zespołu i jego lokalizacja na szczytach zalicza srebrnogórską warownię do największych górskich założeń obronnych naszego kontynentu. Zapraszamy na spotkanie z przewodnikiem, który w interesujący sposób przedstawia historię i ciekawostki Twierdzy. 

Program wyjazdu: wyjazd turystyczno-krajoznawczy

Zbiórka: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.00. Planowany powrót ok godz. 19.00

Długość trasy: całodzienny marsz wraz z przerwami

Trasa: dystans ok. 14 km z możliwością skrócenia trasy, zróżnicowana, średnia prędkość marszu uwzględniająca odpoczynki

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie z  dobrze trzymającą podeszwą, całodzienny prowiant. 

Transport:  samochodowy, koszty transportu rozliczane są w dniu wyjazdu 35 zł/os

Zapisy:  telefonicznie u instruktora-sms, tel. 697 020 959, koniec zapisów 31 marca 

Cena: 129 zł/os (przy biletach normalnych) lub 116 zł/os (przy biletach ulgowych). Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł. Cena zawiera bilety wstępu do twierdzy i fortu (49 zł/os bilet normalny, 36 zł/os bilet ulgowy) oraz ognisko (20 zł/os). Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem dokumentu.

Płatność: gotówką na treningu lub przelewem na konto 

nr konta bankowego: 23 2130 0004 2001 0395 5234 0001, w tytule: Srebrna Góra - imię i nazwisko 

Oświadczenia uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 14) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.

W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959