Acteam

Góry i zamki Dolnego Śląska

Artykuł dodano: 2021-10-10

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już w niedzielę 24 października zapraszamy na trening wyjazdowy w Góry Izerskie. 

Góry Izerskie to urocze pasmo górskie w Sudetach Zachodnich, na czesko-polskim pograniczu. Najwyższym szczytem Gór Izerskich jest Wysoka Kopa, pnąca się na 1126 m. Góry oplatają liczne szlaki turystyczne, a my zabierzemy Was na jeden z nich. Warto wybrać się tu na kilka ciekawych spacerów, m.in. polecamy wycieczkę do Chatki Górzystów na Hali Izerskiej, do Schroniska Orle oraz na Wysoki Kamień. Znajdziecie tutaj także schronisko górskie na Stogu Izerskim. Szlaki w Górach Izerskich są przyjemne, niespecjalnie męczące, nadają się na krótkie i relaksujące górskie spacery. Góry Izerskie to wymarzone miejsce do uprawiania turystyki rodzinnej. Ich częściowo łagodna linia sprawia, że mogą zdobywać je zarówno najstarsi jak i najmłodsi turyści. Zimą królują tutaj narciarze biegowi, natomiast latem turyści pieszy oraz rowerzyści.

Tym razem po przejściu górskich szlaków wszystkich miłośników historii, tajemnic i legend zapraszamy na zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Tajemniczość miejsca sprawi, że wycieczka będzie niezapomnianą przygodą. Tajne przejścia, stylowe komnaty, niezwykłe ekspozycje. To wszystko przed Wami.

Program wyjazdu: wyjazd turystyczno-krajoznawczy

Zbiórka: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.00. Planowany powrót ok godz. 20.00

Długość trasy: cały dzień marszu wraz z przerwami

Trasa: dystans ok. 14 km, zróżnicowana, średnia prędkość marszu uwzględniająca odpoczynki

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie z  dobrze trzymającą podeszwą, całodzienny prowiant. 

Transport:  samochodowy

Zapisy:  telefonicznie u instruktora-sms, tel. 697 020 959, koniec zapisów 23 października 

Cena:  50zł/os, dzieci do 12 roku życia 30 zł/os (do 23.10.2021 r.). W dniu wyjazdu 75 zł/os, dzieci do 12 roku życia 50 zł/os. Koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu ok. 50 zł). Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł. Bilety wstępu do zamku: 25 zł/os bilet normalny, 17 zł/os bilet ulgowy (zakup na miejscu). 

Płatność: gotówką na treningu lub przelewem na konto 

nr konta bankowego: 23 2130 0004 2001 0395 5234 0001, w tytule: Góry Izerskie - imię i nazwisko 

Oświadczenia uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 14) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.

W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959