Acteam

Acteam partnerem 9. Narodowego Dnia Sportu

Artykuł dodano: 2021-08-14

Już za miesiąc, 11 września odbędzie się 9. edycja Narodowego Dnia Sportu, w której my również bierzemy udział. W całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, każdy chętny i każda chętna będą mogli wziąć udział w bezpłatnych treningach. Wszystkie informacje i baza treningów na stronie www.narodowydziensportu.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku - www.facebook.com/events/329904362183806.


Wydarzenie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


Acteam Marcin Wroński serdecznie zaprasza na ogólnorozwojowy trening nordic walking. Podczas treningu nauczysz się w praktyce prawidłowej techniki nordic walking, poznasz ćwiczenia rozgrzewające, ogólnorozwojowe oraz wyciszające. Nordic walking to aktywność stworzona dla wszystkich. To świetny sposób na zyskanie i utrzymania dobrej kondycji swojego ciała. Od Ciebie zależy, czy będziesz trenować łagodnie, odprężając się przy tym, czy bardziej dynamicznie i intensywnie, poprawiając znacznie sprawność fizyczną, kształtując sylwetkę i gubiąc kilogramy!

Nordic walking to przede wszystkim ruch. To forma aktywności ruchowej, która łączy w sobie fitness i turystykę. Nordic walking łączy w sobie prostotę marszu, intensywność narciarstwa biegowego, wszechstronność fitness, przestrzenie trekkingu, wpływ na stawy zabiegów fizjoterapeutycznych i dobrą zabawę wspólnych wycieczek.

Zajęcia poprowadzi Marcin Wroński który od 29 lat związany jest z aktywnością i sportem, specjalizuje się w treningu outdoorowym, ogólnorozwojowym oraz zdrowotnym treningu wytrzymałościowo-siłowym. Od 15 lat prowadzi grupowe treningi Nordic Walking. Będąc pierwszym certyfikowanym instruktorem INWA na terenie Wrocławia stał się ikoną tej formy ruchy.

Data: Sobota 11/09/2021 w godzinach: 13:00 - 14:00 

Miejsce: Park Południowy Wrocław

Zbiórka: parking szutrowy przy ul. Waligórskiego za plecami pomnika Chopina

#narodowydziensportu #nordicwalking #treningoutdoor #acteam #otoacteam #treningprozdrowotny #trenujwparku #obwodowytreningoutdoor #aktywnywroclaw #wroclove

 

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959