Acteam

Rodzinny spływ kajakowy

Artykuł dodano: 2021-04-23

W niedzielę 30 maja odbędzie się kolejny wyjazd organizowany przez Acteam.

Tym razem kije do nordic walking zamienimy na wiosła. Zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy rzeką w okolicach Wrocławia... Którą? To na razie pozostanie tajemnicą, a decyzja zapadnie bliżej wyjazdu po ocenie stanu wody. 

Długość naszego odcinka wynosi ok. 16-18 km, a średni czas płynięcia 4 godziny. Trasa należy do łatwych, po drodze napotkamy dwie przeszkody zbudowane przez człowieka tzw. przenoski. Innych naturalnych przeszkód się nie spodziewamy, ale nie możemy tego wykluczyć. Mogą się pojawić nieliczne powalone drzewa, które w zależności od stanu wody będą do pokonania w kajaku lub brzegiem. Nie odbiera jej to natomiast uroku i pozwala cieszyć się pięknem natury.

Na mecie zorganizujemy ognisko. W trakcie spływu, jak zawsze, odbędzie się konkurs z nagrodami. Podczas całego spływu będzie nam towarzyszył doświadczony przewodnik.

Zbiórka

Parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 8.30. Planowany powrót godz. 18.00

Transport

samochodowy

Przydatny ekwipunek

Szczelny, nieprzemakalny worek na ubrania i cenne rzeczy (UWAGA - możliwość zmoczenia się), buty do wchodzenia do wody np. niespadające sandały, tenisówki lub specjalne buty do wody, strój kąpielowy + szybkoschnące ubranie, ręcznik, zestaw suchych ubrań do przebrania się po spływie, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, czapka z daszkiem, kapelusz, rękawice robocze, suchy prowiant oraz napoje na czas spływu, prowiant na ognisko

Ilość wolnych miejsc

32 - liczba miejsc ograniczona, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy (zgłoszenie zapisu + wpłata na konto)

Zapisy

Marta Żebrowska tel. 697 020 959 (zgłoszenie SMS), do 28.05.2021 r.

Cena

Wpłata do 16 maja 110 zł/os + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu). Po tym terminie 150 zł/os. + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu).

Płatność na konto: 23 2130 0004 2001 0395 5234 0001 (dane do przelewu: Acteam Marcin Wroński, w tytule Spływ Kajakowy 2021- imię i nazwisko).

Cena zawiera:

 - transport i wypożyczenie nowoczesnych kajaków na miejsce startu spływu,

- przewiezienie kierowców po zakończonym spływie na miejsce startu po samochody,

- opiekę profesjonalnego przewodnika podczas całego spływu,

- całodniową opiekę instruktorów Acteam,

- szkolenia o tematyce outdoor,

- opłatę za miejsce na ognisko i drewno.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959