Acteam

Odkrywamy tajemnice Złotego Stoku

Artykuł dodano: 2020-07-31

Już 16 sierpnia 2020 r. zapraszamy na kolejny wyjazd z firmą Acteam oraz Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy do Złotego Stoku, gdzie ponownie marsz nordic walking po Górach Złotych połączymy ze zwiedzaniem. 

Nie zlwekajcie z zapisami. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do wydarzenia na FB

Program wyjazdu: wyjazd turystyczno-krajoznawczy 

Zbiórka: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.00. Planowany powrót godz. 20.00

Długość trasy: cały dzień marszu wraz z przerwami

Trasa: dystans ok. 10 km, zróżnicowana, średnia prędkość marszu uwzględniająca odpoczynki 3-3,5 km/h

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie z  dobrze trzymającą podeszwą, całodzienny prowiant. 

UWAGA! W kopalni panuje temperatura +7 stopni, należy zabrać ciepłą odzież oraz latarkę!Ilość wolnych miejsc: OGRANICZONA

Transport:  samochodowy

Zapisy:  telefonicznie u instruktora-sms, tel. 697 020 959, koniec zapisów 12 sierpnia 

Cena:  wpłata do 9 sierpnia 122 zł/os, dzieci do 12 roku życia 102 zł/os + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu ok. 28 zł). Po tym terminie: 142 zł/os, dzieci 122 zł/os. Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł.

UWAGA! W cenie: śniadanie z kawą w pensjonacie Złoty Jar, 3,5h zwiedzania Kopalni Złoty Stok z przewodnikiem (Podziemnej Trasy Turystycznej, Średniowiecznej Osady Górniczej, Sztolni Ochrowej), podziemny spływ łodzią, na koniec wyjazd na powierzchnię Podziemnym Pomarańczowym Tramwajem, organizacja i opieka. 

Płatność: gotówką na treningu


Oświadczenia uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 14) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.

W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959