Acteam

Trening wyjazdowy - Bielice - by poznać nieznane

Artykuł dodano: 2019-07-05

Już 28 lipca 2019 r. zapraszamy na wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam i Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN. Tym razem jedziemy w Góry Bialskie.

Przygotowaliśmy dla Was łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 14 km. 

Góry Bialskie i Góry Złote to pasma w Sudetach Wschodnich, często włączane są do masywu Śnieżnika. Góry Bialskie wznoszą się nad Stroniem Śląskim i ciągną aż do wsi Bielice założonej w 1605 r.  Charakterystyczne dla Gór Bialskich jest to, że utrzymują w przypadku większości szczytów wysokość powyżej 1000 m, co sprawia, że tworzą swoisty mikroklimat i wyraźnie wyodrębnioną całość krajobrazową. Stanowią, zwłaszcza w połączeniu z Masywem Śnieżnika, rozległy teren o wysokich walorach turystycznych i przyrodniczych. Ze względu na pierwotną przyrodę i niskie zaludnienie nazywane też sudeckimi Bieszczadami. Góry Złote są jednym z dłuższych pasm sudeckich. Mają około 55 km długości z czego 35 km na terenie Polski. Jak zawsze szykujemy dla Was niespodzianki. Tym razem będzie możliwość kąpieli w strumieniu górskim, wędrowanie poza szlakiem, a nawet na azymut po bezdrożach. Całodzienny marsz zakończymy wspólnym ogniskiem. 

Przebieg trasyProgram wyjazdu: wyjazdowy trening nordic walking, trekking. Wyjazd zakończymy wspólnym ogniskiem w Domu Gościnnym u Majów

Zbiórka: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.15. Planowany powrót godz. 23.00

Długość trasy: cały dzień marszu wraz z przerwami

Trasa: zróżnicowana, trudności wynikające z warunków pogodowych (błoto), istnieje możliwość wypożyczenie kijów do nordic walking

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie, trekkingowe, całodzienny prowiant, własny prowiant na ognisko  

Ilość wolnych miejsc: bez ograniczeń

Transport:  samochodowy

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/4026/signup.html

Cena:  wpłata do 21 lipca 50 zł/os, dzieci do 16 roku życia 30 zł/os + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu ok. 30-40 zł). Na tydzień przed wyjazdem płatność 70 zł/os, dzieci 50 zł/os. Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł. Opłata za drewno i miejsce ogniska 10 zł (rozliczane w dniu wyjazdu).

Płatność na konto stowarzyszenia: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 41 1750 0012 0000 0000 3108 6701

dane do przelewu: Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN, ul. Legnicka, 54-206 Wrocław

w tytule: Bielice - imię i nazwisko

Oświadczenia uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 10) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.

W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959