Acteam

Podsumowanie 9. MWNW

Artykuł dodano: 2019-05-22

Instruktorzy Acteam serdecznie gratulują uczestnikom 9. MWNW. Wszyscy odnieśliście ogromny sukces wygrywając sami ze sobą, a przy okazji dostarczyliście nam wiele radości stając wielokrotnie na podium.

Pamiętajmy, że zawody to przede wszystkim powinien być miło spędzony czas, współzawodnictwo fair play i zbieranie nowych doświadczeń.

Dla większości osób start w zawodach, w naszym przypadku nordic walking, jest bardzo emocjonującym przeżyciem, bez względu na założony do osiągnięcia cel. Dla niektórych liczy się przysłowiowe "pudło", a dla innych własne życiowe rekordy. Start w zawodach umożliwia sprawdzenie na co tak naprawdę nas stać, daje wiarę we własne możliwości. Niemniej jednak radość wszystkich jest jednakowa. Sukces osiągnięty na zasadach fair play, a w przypadku nordic walking przy wykorzystaniu poprawnej techniki marszu cieszy jeszcze bardziej.

Jest nam miło poinformować, że w tym roku ekipa Acteam aż 6-krotnie stawała na podium w klasyfikacjach wiekowych, Wrocławianin/Wrocławianka oraz klubowej.

Na trasie PROFI 10 km w kategorii mężczyzn M40 1 miejsce (i tym samym 5 Open) zdobył Marcin M., a w kategorii kobiet K40 na 1 miejscu uplasowała się Kasia P. (i tym samym 7 kobieta Open). 

Na trasie PROFI 10 km w klasyfikacji najlepsza Wrocławianka 1 miejsce zdobyła Kasia P., a 3 miejsce Ewa M. (i tym samym 14 kobieta Open). W klasyfikacji najlepszy Wrocławianin 3 miejsce zajął Marcin M. 

Na trasie PROFI 10 km w klasyfikacji klubowej drużyna Acteam w składzie Marcin M., Kasia P., Ewa M., Paweł S., Jurek S. zajęła 1 miejsce. 

Oficjalne wyniki
Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959