Acteam

Nordic Walking na Receptę 2019 r.

Artykuł dodano: 2019-05-09

Jako nieliczni instruktorzy w Polsce zostaliśmy zakwalifikowani do kolejnej już edycji ogólnopolskiej akcji bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku pod nazwą „Nordic Walking na Receptę” mającej na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków dzięki dyscyplinie jaką jest Nordic Walking.

Projekt rusza już 14 maja. Zajęcia będą odbywać się regularnie w każdy wtorek o godzinie 18:00, przez 16 tygodni jedynie w 30 miejscowościach na terenie całej Polski. W tym roku we Wrocławiu treningi poprowadzą jedynie instruktorzy Acteam - Marcin Wroński oraz Marta Żebrowska. Zapraszamy do Parku Południowego.

Projekt "Nordic Walking na Receptę" pod patronat prof. nauk medycznych kardiologa Grzegorza Raczaka przy wsparciu Akdemii Santander Consumer Banku to ogólnopolska akcja, której kluczowym celem jest propagowanie aktywnego  stylu życia poprzez podniesienie świadomości Polaków w kwestii zdrowia.

14 maja rozpocznie się kolejny cykl bezpłatnych i ogólnodostępnych treningów nordic walking. Dzięki finansowaniu przez  Santander Consumer Bank Polska oraz Ziaja Polska inicjatywy „Nordic Walking na Receptę 2019”, akcja objęła ponad 30 miejscowości na terenie całej Polski.

Wspólne treningi będą odbywać się cyklicznie, przez 16 tygodni, do 27 sierpnia. Nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń będą czuwać profesjonalni instruktorzy z Polskiej Federacji Nordic Walking. Trenerzy będą prowadzić godzinne treningi w każdy wtorek o godzinie 18:00. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Może wziąć udział w nich każdy bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

Instruktorzy Acteam poprowadzą treningi nordic walking w Parku Południowym. Spotykamy się przy pomniku Chopina
Nazwa projektu: 

"Nordic Walking na receptę" w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Organizator:

Polska Federacja Nordic Walking

Sponsorzy i partnerzy:

Santander Consumer Bank, Ziaja, Puchar Polski Nordic Walking, firma Herkules


 

   

 

 


 

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959