Acteam

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking

Artykuł dodano: 2019-04-02

9. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 19 maja. Po wielu latach wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - Park Zachodni przy Hali Orbita będzie gościł najlepszych zawodników rywalizujących o prym stolicy Dolnego Śląska. 

Jest nam miło poinformować, że również w tym roku Acteam wystąpi w roli współorganizatora zawodów, po raz czwarty rolę sędziego głównego obejmie Marta Żebrowska, a instruktorzy Acteam już po raz szósty będą czuwali nad poprawnością techniki nordic walking.

W tym roku zawodnicy będą rywalizowali na 3 dystansach: przedszkolaka, ok. 4 km (2 pętle) oraz ok. 10 km (5 pętli). Trasa przebiegać w parku, w całości po nawierzchni szutrowej.

Już od 9 lat ekipa Acteam bierze udział w mistrzostwach Wrocławia i co roku staje na najwyższym podium. W tym roku również nie może Was zabraknąć. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli podczas 9. MWNW również wystąpicie jako klub Acteam.

ZAPISY Trasa rekreacyjna 4 km

ZAPISY Trasa PROFI 10 km

Regulamin

Przepisy zawodów


Do zobaczenia starcie....

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959