Acteam

Relacja z Mini Nocnej Masakry 2018

Artykuł dodano: 2018-12-03

W sobotę 1.12.2018 r. na Przełęczy Tąpadła odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 9 reprezentantów Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 14 PK (punkty kontrolne).
Kilka faktów

Tak wyglądała wybrana przez nas trasa. Poruszaliśmy się od punktu 1 do 14.

Całą trasę pokonaliśmy szybkim marszem ze średnią prędkością ruchu 5,2 km/h, długość naszej trasy wyniosła 13,2 km. Po drodze było przede wszystkim ciemno. Poruszaliśmy się drogami leśnymi. Trasa została opracowana w bardzo widowiskowy sposób o umiarkowanym stopniu trudności. W większości przebiegała po terenie płaskim, tylko momentami po terenie pagórkowatym. Mimo opadów marznącego śniegu, które zaskoczyły nas w ciągu dnia  nawierzchnia na trasie była bardzo dobra. Miejscami leżało trochę śniegu i śliskich kamieni, błota praktycznie nie było, a woda sączyła się tylko w źródełkach. Na szczęście obyło się bez większych kłopotów.

Mimo totalnych ciemności i sprytnie ukrytych punktów kontrolnych dobre humory nas nie opuściły do samego końca. Po powrocie do bazy rajdu czekało już na nas ognisko, przy którym spędziliśmy trochę czasu wymieniając się wrażeniami i degustując słodkości.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy.

Już za rok zapraszamy na kolejną Mini Nocną Masakrę. My na pewno pojedziemy.

Ślad z GPS

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków