Acteam

Acteam został dystrybutorem kijów FIZAN

Artykuł dodano: 2018-07-07

Jest nam miło poinformować, że w naszej sprzedaży oprócz kijów renomowanych firm jak KV+, Leki, Exel dostępne są już różne modele włoskich kijów Fizan m.in.: do nordic walking, do trekkingu, do narciarstwa oraz biegów górskich.


Firma Fizan została założona w 1947 roku przez Fincati Domenico, który jako pierwszy rozpoczął produkcję kijków z aluminium, podczas gdy normalnymi materiałami produkcyjnymi były stal oraz bambus. W kolejnych latach stałe inwestowanie w technologie, badania oraz rozwój pomogły stać się marce Fizan światowym liderem na rynku kijków narciarskich, trekkingowych oraz nordic walking. Przez cały czas tradycje oraz działalność firmy były osadzone w miejscowości Veneto w pobliżu Wenecji. Przez ostatnie 15 lat ta pasja, dziedzictwo  oraz innowacyjność  jest  kontynuowana przez siostrzeńca Andrea Zaltron. Firma Fizan zawsze szanuje środowisko i używa tylko materiałów nadających się do recyklingu. Fizan zapewnia również, że produkcja "Made in Italy" spełnia wszystkie europejskie przepisy dotyczące zakazu użycie niebezpiecznych składników chemicznych w procesie produkcyjnym. Podobnie jak w przypadku wszystkich aspektów produkcji, firma Fizan stale udoskonala  design, funkcjonalność oraz komfort. Jest to wyraźnie widoczne poprzez zastosowanie ergonomicznych uchwytów oraz pasków/rękawiczek z lekkich i miękkich w dotyku materiałów. W trekkingu lekkość i komfort są normą. Nordic walking zaś korzysta z łatwego systemu "on-off" - pasek FR3, który jest opatentowaną cechą marki Fizan zapewniającą łatwe wypinanie kijka. W kijkach trekkingowych oraz nordic walking trzonki aluminiowe oraz carbonowe są sercem produktu. Z tego też powodu Fizan korzysta tylko z materiałów najwyższej jakości. Trzy stopnie aluminium (7001- 7075-6013) są hartowane i dostarczane przez dostawcę z certyfikatem. Włókno węglowe wysokiej klasy stosowane w kijkach Fizan zapewnia świetne połączenie zarówno lekkości jak i twardości.

W naszej ofercie dostępne są kije stałej długości o różnej zawartości włókna węglowego (NW Runner 40%, NW Performance 80%, NW Race 80%) oraz aluminiowe kije regulowane: dwusegmentowe - NW Fitness, NW Speed, carbonowo-aluminiowe kije Pro (CI 80%/ alu 7075) oraz bardzo lekkie trzysegmentowe NW Lite.


 


Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959