Acteam

8. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking

Artykuł dodano: 2018-04-22

8. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking odbędą się w niedzielę 17 czerwca na terenie wrocławskiego toru wyścigów konnych Partynice.

Jest nam miło poinformować, że w tym roku Acteam po raz pierwszy wystąpi w roli współorganizatora zawodów, po raz trzeci rolę sędziego głównego obejmie Marta Żebrowska, a instruktorzy Acteam już po raz piąty będą czuwali nad poprawnością techniki nordic walking.

W tym roku zawodnicy będą rywalizowali na 2 dystansach: ok. 4 km (2 pętle) oraz ok. 8 km (4 pętle). Trasa przebiegać będzie po torze płotowym, w całości po nawierzchni trawiastej.

Warto dodać, że 3 lata temu na wrocławskim torze wyścigów konnych Partynice w mistrzostwach Wrocławia wzięła udział rekordowa ilość uczestników - ponad 500 osób.

Już od 8 lat ekipa Acteam bierze udział w mistrzostwach Wrocławia i co roku staje na najwyższym podium. W tym roku również nie może Was zabraknąć. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli podczas 8. MWNW również wystąpicie jako klub Acteam.

Do zobaczenia starcie....

Zapisy trasa PROFI


Oficjalne przejcie trasy


Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959