Acteam

Acteam poprowadzi Kurs Instruktora Kettlebell we Wrocławiu 17/18.03.18

Artykuł dodano: 2018-01-27

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu "Kurs Instruktora Kettlebell", które odbędzie się 17/18 marca we Wrocławiu. Ilość miejsc ograniczona.
Co daje Ci szkolenie?

Na szkoleniu Instruktor Kettlebell opanujesz fundamentalne wzorce ruchowe w pracy z odważnikami kulowymi. Poznasz główne założenia dwóch wiodących szkół kettlebell: tradycyjnej rosyjskiej szkoły giriewoj sport jak i amerykańskiej – hardstyle. Poznasz różnice oraz korzyści płynące z obu metod treningowych. Opanujesz najważniejsze techniki giriewoj sport, a przede wszystkim: wymach (swing i jego odmiany), rwanie, nadrzut, podrzut, długi cykl, tureckie wstawanie oraz ćwiczenia uzupełniające.

Po uzyskaniu tytułu instruktora kettlebell masz możliwość dalszego rozwoju biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych m.in. instruktor giriewoj sport, hardstyle oraz sędzia kettlebell lifting. Rozszerz swoje horyzonty i dołącz do elity.
Szczegółowe informacje

Termin: 17/18.03.2018 r.

Czas trwania: minimum 10 godzin, sobota od 11.00 do 16.00, niedziela od 10.00 do 15.00.

Miejsce: Studio Treningów Personalnych "Orląt", plac Orląt Lwowskich 2, Wrocław.

Opis: nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Marta Żebrowska i Marcin Wroński

Instruktorzy wykładowcy kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Posiadają m.in. uprawnienia instruktorskie dwóch najważniejszych szkół kettlebell: amerykańskiej – Hardstyle i rosyjskiej – Giriewoj Sport.

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników).

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie  Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj.

Cena: 740 złotych  bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF). Uprawnienia są ważne tak długo, jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Dla osób, które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny.

Sposoby płatności: roczna składka członkowska  60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 17 marca”. Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia. 

Zapisy:

www.kettlebell.org.pl

biuro@kettlebell.org.pl

tel. 660 786 972 (Lech Leon Kledzik)

W zgłoszeniu prosimy o podanie, nazwy i daty szkolenia, imienia, nazwiska oraz nr telefonu.

Zapraszamy!

Zapisz się na szkolenie Instruktor Kettlebell i zacznij przygodę z odważnikami kulowymi.

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959