Acteam

Trenuj z Acteam funkcjonalnie na sali

Artykuł dodano: 2017-11-08

Z radością informujemy, że od piątku 10.11.2017 możemy trenować na nowo otwartej sali w gabinecie fizjoterapeutycznym przy ulicy Trwałej 7 (wejście od ulicy Radosnej). W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

W razie ulewnych opadów deszczu w poniedziałki, w środy oraz w piątki istnieje możliwość przeniesienia treningu funkcjonalnego z Parku Południowego na salę Physioteam przy ul. Trwałej 7.

W przypadku całodziennych opadów na stronie www.acteam.pl w aktualnościach ukaże się post o jednorazowej zmianie lokalizacji treningu. W sytuacji, gdy intensywne opady deszczu zaskoczą nas na miejscu zbiórki w Parku Południowym po prostu przejedziemy na salę przy ul. Trwałej 7 (odległość od parku wynosi 3 km, ok.10 min samochodem).

Zasady treningu na sali

Trening na sali rozpoczyna się o godz. 20.00. Trening trwa 60 min. Minimalna ilość osób 6.

Opłata za trening jest zgodna z cennikiem Acteam. Obsługujemy system karnetów Acteam oraz karty Mulitsport, FitFlex, FitProfit, Multikarnet OK.

Jednorazowa opłata za salę uiszczana jest na miejscu w wysokości 5 zł/os.

Strój obowiązujący na sali

Zmienne obuwie sportowe, strój sportowy, duży ręcznik.

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959