Acteam

Trenuj z Acteam funkcjonalnie na sali

Artykuł dodano: 2017-11-08

Z radością informujemy, że od piątku 10.11.2017 możemy trenować na nowo otwartej sali w gabinecie fizjoterapeutycznym przy ulicy Trwałej 7 (wejście od ulicy Radosnej). W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

W razie ulewnych opadów deszczu w poniedziałki, w środy oraz w piątki istnieje możliwość przeniesienia treningu funkcjonalnego z Parku Południowego na salę Physioteam przy ul. Trwałej 7.

W przypadku całodziennych opadów na stronie www.acteam.pl w aktualnościach ukaże się post o jednorazowej zmianie lokalizacji treningu. W sytuacji, gdy intensywne opady deszczu zaskoczą nas na miejscu zbiórki w Parku Południowym po prostu przejedziemy na salę przy ul. Trwałej 7 (odległość od parku wynosi 3 km, ok.10 min samochodem).

Zasady treningu na sali

Trening na sali rozpoczyna się o godz. 20.00. Trening trwa 60 min. Minimalna ilość osób 6.

Opłata za trening jest zgodna z cennikiem Acteam. Obsługujemy system karnetów Acteam oraz karty Mulitsport, FitFlex, FitProfit, Multikarnet OK.

Jednorazowa opłata za salę uiszczana jest na miejscu w wysokości 5 zł/os.

Strój obowiązujący na sali

Zmienne obuwie sportowe, strój sportowy, duży ręcznik.

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit FitFlex OK System TCMZ Miasto w Formie Wrocławianie na Polanie Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ Leki Exel Skalnik Mactronic

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959