Acteam

Acteam - jedno miejsce, wiele możliwości...

Artykuł dodano: 2017-09-24

Acteam tworzą doświadczeni instruktorzy, którzy od 13 lat promują treningi funkcjonalne outdoor we Wrocławiu.

Prowadzimy nieprzerwanie systematyczne treningi i uczestniczymy w wielu akcjach edukacyjnych i profilaktycznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej i stale podnosimy kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach tematycznych. Naszych klientów chcemy otoczyć kompleksową i profesjonalną opieką zapewniając im najwyższą jakość usług, oferowanych treningów, spotkań i wyjazdów. Staramy się by nasza oferta stale się rozszerzała i była interesująca dla wszystkich, którzy – tak jak my – kochają ruch.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby nasze zajęcia były wszechstronne, ciekawe i urozmaicone. Prowadzone przez nas treningi mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki. Trening funkcjonalny, w tym nordic walking są łatwe, ale aby były skuteczne a ich efekty zdrowotne odczuwalne, należy posługiwać się przede wszystkim prawidłową techniką, dlatego warto trenować pod okiem doświadczonego instruktora.

Prowadzimy treningi kettlebell i giriewoj sportfunkcjonalnenordic walking, grupowe i personalne, wyjazdowe i uzupełniające, na otwartej przestrzeni i w pomieszczeniach zamkniętych. Trenujemy systematycznie przez cały rok. Do trenujących w Acteam można dołączyć w każdym momencie, bez względu na stopień zaawansowania techniki nordic walking czy sprawność. W prowadzonych przez nas treningach grupowych jednocześnie udział biorą osoby początkujące i zaawansowane, amatorzy i sportowcy, osoby w trakcie rehabilitacji ruchowej oraz osoby z grupy podwyższonego ryzyka (m.in. diabetycy, kobiety ciężarne). Stosując indywidualne podejście do każdej osoby potrafimy nauczyć jak wykorzystać potencjał treningu do własnych celów. Naprawdę jesteśmy w tym dobrzy. Sprawdź nas!Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959