Acteam

Relacja z Mini Nocnej Masakry 2016

Artykuł dodano: 2016-12-17

W sobotę 10.12.2016 r. w Jelczu Laskowice odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam, podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 18 km i 23 PK (punkty kontrolne). Była to wręcz upalna noc.

Grupa Acteam ukończyła bieg z czasem ok. 3h 30min. Biorąc pod uwagę, że był to dla niektórych debiut to sukces jest olbrzymi.

Nadal czekamy na oficjalne wyniki.

Acteam reprezentowali: Matysko Aneta, Perczyńska Dominika, Pasławska Magda, Pasławski Mariusz, Korzonek Marcin, Grudziński Andrzej, Nowotarski Grzegorz, Łosoś Jacek oraz kadra w składzie: Wroński Marcin, Żebrowska Marta.

Kilka faktów

Tak wygląda wybrana przez nas trasa. Poruszaliśmy się zgodnie ze wskazówkami zegara, od punktu A do 18.


Całą trasę pokonaliśmy szybkim marszem z elementami podbiegów, średnia prędkość ruchu z GPS to 6,0 km/h, długość naszej trasy wyniosła 18,36 km. Po drodze było przede wszystkim ciemno. Szliśmy drogami leśnymi i polnymi. Napotkaliśmy las, nieużytki, stawy i rzeczki, skarpy oraz wszędobylskie błoto. Trasa została opracowana w bardzo widowiskowy sposób. Czekały na nas ambony, wieże, ruiny, kulochwyty, tunele, piękne dęby i przeprawa "na bobra". Na szczęście obyło się bez większych kłopotów.

Mimo totalnych ciemności, błotka i sprytnie ukrytych punktów kontrolnych dobre humory nas nie opuściły do samego końca. Po powrocie do bazy rajdu czekało już na nas ognisko przy którym spędziliśmy trochę czasu wymieniając się wrażeniami i degustując słodkości. Humor i apetyt nas nie opuszczał.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć Dominika Mirowskiego i Marcina Wrońskiego oraz do pełnej fotorelacji.

Ślad z GPS

Galeria

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959