Acteam

W każdą sobotę trenujemy w parku Zachodnim i Grabiszyńskim

Artykuł dodano: 2016-03-20

Zwykle jesienią nic nam się nie chce, jesteśmy jakby ociężali, ciągle nam chce się spać i najchętniej cały dzień przeleżelibyśmy w łóżku.

Co się z nami dzieje? To taki stan przejściowy, bo brakuje nam światła i świeżego powietrza. Jak temu zaradzić?


W okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym szczególnie zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking w soboty. Dla rannych ptaszków pierwszy trening rozpoczyna się już o 9.00 w Parku Zachodnim, a dla lubiących poleniuchować o 11.00 w Parku Grabiszyńskim.

Co łączy te treningi? Są to jedyne treningi, które prowadzimy za dnia, podczas których możecie "łapać" promienie słoneczne i zobaczyć jak przyroda budzi się do życia.


Zacznij dzień od marszu z kijami...

W każdą sobotę zapraszamy na jedyne za dnia treningi nordic walking do Parku Zachodniego o godz. 9.00 i do Parku Grabiszyńskiego  o godz. 11.00 (*obowiązuje telefoniczne potwierdzenie udziału w zajęciach).


Czego możecie się spodziewać na tych zajęciach?

Sobotnie treningi nordic walking w Parku Grabiszyńskim skierowane są do wszystkich chętnych rozpoczynających swoją przygodę z tą formą ruchu, jak również do osób zaawansowanych, które chcą udoskonalić technikę marszu, technikę wykonywanych ćwiczeń ogólnorozwojowych i przede wszystkim skupić się na istotnych szczegółach, za sprawą których intensywność pracy trenowanych mięśni może wzrosnąć.

Podczas zajęć szczególną uwagę poświęcimy nauce i doskonaleniu prawidłowej techniki marszu nordic walking. Nie tylko pokażemy i nauczymy Was prawidłowej  techniki wykonywania różnych wariantów ćwiczeń ogólnorozwojowych, ale również wytłumaczymy ich istotę. Ma to na celu zamianę Waszego podejścia do treningu, zwiększenie świadomości własnego ciała i "sprowokowanie" do rzetelnej pracy nad sobą, która szybko przyniesie oczekiwane efekty.

Do zobaczenia w Parku Zachodnim i Grabiszyńskim.
Złota polska jesień już tam jest.... Was też nie może zabraknąć...

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959