Acteam

W każdą sobotę trenujemy w parku Zachodnim i Grabiszyńskim

Artykuł dodano: 2016-03-20

Zwykle jesienią nic nam się nie chce, jesteśmy jakby ociężali, ciągle nam chce się spać i najchętniej cały dzień przeleżelibyśmy w łóżku.

Co się z nami dzieje? To taki stan przejściowy, bo brakuje nam światła i świeżego powietrza. Jak temu zaradzić?


W okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym szczególnie zapraszamy na ogólnorozwojowe treningi nordic walking w soboty. Dla rannych ptaszków pierwszy trening rozpoczyna się już o 9.00 w Parku Zachodnim, a dla lubiących poleniuchować o 11.00 w Parku Grabiszyńskim.

Co łączy te treningi? Są to jedyne treningi, które prowadzimy za dnia, podczas których możecie "łapać" promienie słoneczne i zobaczyć jak przyroda budzi się do życia.


Zacznij dzień od marszu z kijami...

W każdą sobotę zapraszamy na jedyne za dnia treningi nordic walking do Parku Zachodniego o godz. 9.00 i do Parku Grabiszyńskiego  o godz. 11.00 (*obowiązuje telefoniczne potwierdzenie udziału w zajęciach).


Czego możecie się spodziewać na tych zajęciach?

Sobotnie treningi nordic walking w Parku Grabiszyńskim skierowane są do wszystkich chętnych rozpoczynających swoją przygodę z tą formą ruchu, jak również do osób zaawansowanych, które chcą udoskonalić technikę marszu, technikę wykonywanych ćwiczeń ogólnorozwojowych i przede wszystkim skupić się na istotnych szczegółach, za sprawą których intensywność pracy trenowanych mięśni może wzrosnąć.

Podczas zajęć szczególną uwagę poświęcimy nauce i doskonaleniu prawidłowej techniki marszu nordic walking. Nie tylko pokażemy i nauczymy Was prawidłowej  techniki wykonywania różnych wariantów ćwiczeń ogólnorozwojowych, ale również wytłumaczymy ich istotę. Ma to na celu zamianę Waszego podejścia do treningu, zwiększenie świadomości własnego ciała i "sprowokowanie" do rzetelnej pracy nad sobą, która szybko przyniesie oczekiwane efekty.

Do zobaczenia w Parku Zachodnim i Grabiszyńskim.
Złota polska jesień już tam jest.... Was też nie może zabraknąć...

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959