Acteam

Relacja z Mini Nocnej Masakry 2015

Artykuł dodano: 2015-12-14

W sobotę 12.12.2015 r. w Osolinie odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 12 reprezentantów firmy Acteam (jedna z liczniejszych grup zorganizowanych, która w pełni ukończyła trasę), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 13,5 km i 18 PK (punktów kontrolnych).Grupa Acteam ukończyła bieg z czasem ok. 2h 34min (34 czas). Biorąc pod uwagę, że był to dla niektórych debiut to sukces jest olbrzymi. W imprezie udział wzięło 290 osób - 234  pieszo i 56 z rowerami.

Oficjalne wyniki

Acteam reprezentowali: Bereśniewicz Katarzyna, Bęgowska Janina, Błońska Agata, Łosoś Jacek, Mijalska Bernadeta, Mijalski Rafał,  Pasławska Magdalena, Pasławski Mariusz, Stańkusz Joanna oraz kadra w składzie: Wroński Marcin, Żebrowska Marta i Nowotarski Adrian.

Kilka faktów

Całą trasę pokonaliśmy szybkim marszem, średnia prędkość ruchu z GPS to 6,1 km/h. Maksymalna prędkość zanotowana przez GPS to 17,2 km/h.

Długość naszej trasy ok. 13,00 km. Po drodze było przede wszystkim ciemno. Szliśmy drogami asfaltowymi, leśnymi i polnymi. Napotkaliśmy las, nieużytki, stawy i rzeczki, urwiska. Na szczęście obyło się bez większych kłopotów.

Mimo totalnych ciemności, błotka i sprytnie ukrytych punktów kontrolnych dobre humory nas nie opuściły do samego końca. Po powrocie do bazy rajdu czekało już na nas ognisko przy którym spędziliśmy trochę czasu wymieniając się wrażeniami i nowinkami kulinarnymi. Humor i apetyt nas nie opuszczał.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy.

Szukajcie się w galerii zdjęć Dominika Mirowskiego
Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959