Acteam

Zapraszamy do strefy kibica Acteam

Artykuł dodano: 2015-06-10

W dniu zawodów serdecznie zapraszamy do specjalnie stworzonej strefy kibica Acteam z okazji dużej liczby uczestników Acteam biorących udział w 5. Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking.


Oznakowana strefa będzie znajdowała się na prawo od głównej trybuny (przychodząc od głównego wejścia) i poprowadzi ją Adrian Nowotarski, który cały czas będzie służył radą odnośnie zawodów. W strefie kibica czekać będą m.in.: gry i zabawy dla dzieci (rysowanie, rzuty piłką do celu i wiele innych), kawałek cienia i woda dla ochłody. Spotkacie tam również ekipę Physioteam Sławomir Chomiak, którzy swoją opieką otoczą zawodników Acteam.

Główne zadanie strefy jak sama nazwa mówi to dopingowanie uczestników zawodów (przede wszystkim ekipy Acteam), ale także wypoczynek – bierny i aktywny. Zalecamy do zabrania własnych koców i koszy piknikowych. Podsumowując, w sobotę zabieramy rodziny i znajomych, bierzemy koce, ewentualny prowiant, choć na miejscu będą tzw. "food trucki"  i przychodzimy wspólnie spędzić czas dopingując zawodników oraz wypocząć.

Do zobaczenia na Torze Wyścigów Konnych Partynice od 10.00!

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959