Acteam

Nie dajcie się zimie

Artykuł dodano: 2014-11-23

Wielkimi krokami zbliża się najgorszy okres w kalendarzu - ponura jesień (już jest) i jeszcze bardziej dołująca zima. Nie wiem jak dla Was, ale dla nas, są to najdłuższe i najbardziej monotonne dni w roku. Zdaniem wielu, taka aura nie sprzyja uprawianiu sportu, ale przecież trzeba coś robić. Mimo, że mniej się nam chce, jeszcze trudniej o mobilizację, to nie można wiecznie siedzieć na przysłowiowej kanapie.

Druga połowa roku to dla zapalonych amatorów okres specyficzny, często trudny ze względu na ograniczenia pogodowe. Jest to również czas, aby w swoim życiu coś zmienić: wyłączyć telewizor, zejść z kanapy, fotela, odłożyć niezdrową żywność i zająć się sobą.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozpocząć treningi i pracę nad własnym ciałem i umysłem w okresie jesienno-zimowym nie jest łatwo. Nie ma jednak na co czekać. Spacery, treningi czy też przebieżki potraktujcie jako pierwszy krok w ćwiczeniu własnej, silnej woli. Im częściej wyjdziecie z tej potyczki zwycięsko, tym łatwiej przychodzić Wam będą kolejne treningi. Na wiosnę natomiast, będziecie czekali na każdą kolejną okazją do pozytywnego zmęczenia swojego organizmu. W dniach, w których zaplanujecie sobie odpoczynek będzie Wam brakowało wysiłku.

Dlatego nie traktujcie jesieni i zimy jako złego czasu na podjęcie wysiłku fizycznego. Nie przekładajcie na kolejne tygodnie realizacji obietnic składanych samym sobie. Nie każcie Waszemu organizmowi zapadać w sen jesienno-zimowy. W przeciwnym razie, na wiosnę możecie mieć problemy z porządnym dobudzeniem się. Zacznijcie treningi Nordic Walking razem z Acteam już dziś!

Obawiacie się opadów deszczu? Nie potrzebnie. Moi drodzy, jak to zwykle bywa, na czas treningu pogoda jest super. Deszcz przestaje padać, a kałuże prawie całkiem znikają i nie ma problemów z ćwiczeniami oraz swobodnym chodzeniem. Kto nie przychodzi na treningi nordic walking w obawie przed deszczem niech żałuje i na przyszłość pamięta, że Acteam ma podpisany z naturą pakt o nieagresji i pogoda zawsze nam sprzyja.

Instruktorzy Acteam zapraszają do systematycznego uczestnictwa w treningach Nordic Walking, w różnych parkach na terenie Wrocławia.

Treningi prowadzone przez Acteam to nie zwykły spacer z kijami. Podczas nich udoskonalisz technikę, wykonasz odpowiednie ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem kijów. Treningi te mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki. Nauczymy Cię jak wykorzystywać potencjał Nordic Walking do twoich celów.

                                                                                        Zespół Acteam


Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959