Acteam

Urozmaicone treningi w Parku Grabiszyńskim

Artykuł dodano: 2014-07-09

3 treningi nordic walking tygodniowo w tym samym parku nieprzerwanie od dobrych kilku lat. Mogłoby się wydawać, że przez ten czas przeszliśmy już każdą ścieżkę, że już nic więcej nas nie zaskoczy, że nie odkryjemy już niczego nowego, że w końcu ten park musi się znudzić.... A jednak NIE.


Jak się okazało w przeciągu ostatnich 2 tygodni podczas treningów nordic walking wcale nie musi być nudno i nie jesteśmy skazani na oglądanie tego samego krajobrazu. W zeszłym tygodniu w ramach walki z nudą liczna ekipa Acteam większość treningu odbyła w Parku Klecińskim próbując swoich sił na nowo wybudowanym placu zabaw (nie do końca zarezerwowanym dla małych dzieci).

Natomiast podczas wczorajszego treningu w Parku Grabiszyńskim kluczyliśmy po licznych ścieżkach pętli Oporów (zazwyczaj chodzimy po obwodzie koła). Ze względu na obecność w pełni zaangażowanych asystentów instruktora ani jeden uczestnik nie pomyślał o tym, aby się zatrzymać. Jedno trzeba im przyznać. Nikt, tak jak oni, nie potrafi zmotywować do działania. KOMARY (bo o nich mowa) wymusiły ruch !!!

W planach są już kolejne wypady krajoznawcze. Gdzie tym razem? Przekonajcie się sami...

Tak nasze treningi wyglądają wg GPS

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959