Acteam

Trening funkcjonalny outdoor

Artykuł dodano: 2014-06-03

Wczorajsza pogoda może do końca nie sprzyjała marszom nordic walking, bo kto na samym początku treningu marzy o tym, aby zmoknąć. Jednakże była idealna na trening z odważnikiem kettlebell pod ogromnym drzewem w Parku Południowym, które posłużyło nam jako parasol. Oczywiście w trakcie treningu przestało padać i drugiej części szlifowaliśmy technikę nordic walking.


Kettlebell jest to żeliwny odważnik z uchwytem, za pomocą którego możemy zastąpić całą siłownię. Dzięki temu prostemu przyrządowi zbudujemy mięśnie, spalimy tkankę tłuszczową, poprawimy siłę, sprawność i wytrzymałość.

Podstawową zaletą treningu z odważnikiem jest to, że angażuje on do pracy mięśnie głębokie całego ciała. Podczas treningu kobiety pracowały z odważnikiem o masie 8 kg, natomiast mężczyźni 17,5 kg. Uczyliśmy się wykonywania prawidłowej techniki poszczególnych ćwiczeń, m.in. podrzutu z wyciskaniem, wyciskania z przysiadem, wymachu odważnikiem obu i jednorącz oraz wielu innych ćwiczeń stabilizacyjnych.

Raz jeszcze przypominamy, że treningi prowadzone przez Acteam mają charakter ogólnorozwojowy z naciskiem na profilaktykę zdrowotną i kształtowanie sylwetki.

Treningi funkcjonalne outdoor, które prowadzimy to nic innego jak ćwiczenia na dworze mające na celu ułatwienie życia codziennego.

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków

Sprzęt dostarczają

KV+ fizan Leki Exel Skalnik armytek

Zapraszamy na darmową lekcję Nordic Walking we Wrocławiu Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959