Acteam

Relacja z Mini Nocnej Masakry 2013

Artykuł dodano: 2013-12-08

W sobotę 07.12.2013 w Wojnowicach odbyły się nocne zawody w biegu na orientację o wiele mówiącej nazwie Mini Nocna Masakra. Do startu stanęło 10 reprezentantów firmy Acteam (najliczniejsza grupa zorganizowana), podejmując rywalizację na trasie pieszej – optymalne pokonanie trasy - 12 km i 16 PK (punktów kontrolnych).

Grupa Acteam ukończyła bieg z czasem 3h 4min. Biorąc pod uwagę, że był to dla większości debiut to sukces jest olbrzymi. W imprezie udział wzięły 152 osoby - 119 pieszo i 30 rowerami, 3 na obu trasach.

Oficjalne wyniki

Acteam reprezentowali: Baran Agnieszka, Bereśniewicz Katarzyna, Bęgowska Janina, Błońska Agata, Grudziński Andrzej, Mijalski Rafał, Pasławski Mariusz, Piekarz Marta oraz instruktorzy Wroński Marcin i Żebrowska Marta.

Kilka faktów

Całą trasę pokonaliśmy szybkim marszem, średnia prędkość z GPS to 5,8 km/h. Maksymalna prędkość zanotowana przez GPS to 14,8 km/h.

Długość naszej trasy 13,13 km.

Po drodze było przede wszystkim ciemno. Szliśmy drogami asfaltowymi, leśnymi i polnymi. Napotkaliśmy las, nieużytki, mokradła, trzcinowiska i rzeczki, przy czym jedną musieliśmy pokonać przeskakując z brzegu na brzeg. Na szczęście obyło się bez powodzi w butach.

Mimo totalnych ciemności, niskiej temperatury, błotka i sprytnie ukrytych punktów kontrolnych dobre humory nas nie opuściły do samego końca.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Dominika Mirowskiego

Nasi partnerzy

Physio Team Benefit Systems FitProfit OK System FAN Mistrzostwa Wrocławia WCRS Wrocław Polskie Stowarzyszenie Diabetyków