Acteam

Ślęża by night...(718 m n.p.m.)

Artykuł dodano: 2013-11-11

Pozytywnie zakręceni i rozochoceni uczestnicy wyprawy w Karkonosze postanowili tak szybko nie rezygnować z sezonu wyjazdowego. Mijają raptem dwa tygodnie od ostatniego wyjazdu, a my znów wyruszamy na szlaki.


Tym razem naszym -tzn maniaków treningów "nocnych" w Parku Grabiszyńskim - celem była Ślęża, którą zdobyliśmy inaczej niż zwykle - bo po zmroku, w deszczu i we mgle. Osiągnęliśmy już taki stopień wtajemniczenia, że nie przeszkadzają nam żadne warunki atmosferyczne. Po prostu idziemy. Oczywiście nie obyło się bez degustacji pysznego sernika i babki majonezowej.

Ten wyjazd okazał się pewnego rodzaju przełomem w Acteam'ie. Niesamowita atmosfera, humor i dobra zabawa już nie tylko towarzyszą nam podczas treningów nordic walking, ale także podczas prywatnych wyjazdów. Acteam tworzą ludzie zakręceni na punkcie kijów i aktywnie spędzający czas wolny. Jeżeli myślicie, że to już koniec naszych wyjazdowych pomysłów na ten rok to jesteście w błędzie. Już za kilka tygodni wdrażamy w życie kolejny plan.


Zobaczcie jak się bawiliśmy!


Galeria

Ruch to inwestycja w zdrowie Zapewniamy fachową opiekę trenera i profesjonalny sprzęt

Kontakt z nami: +48 508 287 007 lub +48 697 020 959